Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנויות ליסינג מומלצות לטרייד אין בתמורה לרכב ליסינג 0 קמ?

chenh1111
שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל העסק לא מומלץ.

יש לך רכב שאי אפשר למכור לבד?

חברות ליסינג לא צריכות כאב ראש עם רכבים ישנים בטרייד , ולכן עובדות עם סוחרים חיצוניים אשר נותנים מחירי שחיטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עסקה עם אלבר לפני שבועיים בערך לקחו לי רכב שהמחירון שלו זה 9000 ונתנו לי עליו 6500

רכב פונטו ספייס שנת 2006 (מצב מכאני מצויין)

תכלס לפי המצב החיצוני שלו והקטמים על הריפודים לא היו נותנים לי יותר מ 7000 בשוק הפרטי

מחיר של 6500 זה לדעתי מחיר הוגן ביחס לשוק במציאות של היום כמובן.

כאן מדובר ב"הפסד" של 500 או גג 1000 שקלים אבל בשנתונים גבוהים יותר מורידים לך את שווי הרכב שתוכלי למכור בשוק הפרטי

בכמה אלפי שקלים לפחות

בסופו של דבר הכל בר מיקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, באיזה תנאים קנית ומה היו התנאים אילו היית מגיע ללא הרכב הישן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה, באיזה תנאים קנית ומה היו התנאים אילו היית מגיע ללא הרכב הישן.

תראה אני הגעתי עם הסכום שלדעתי הייתי מוכן להשקיע ברכב שהציעו לי

כמובן ברמת הסביר לפי מחירון מינוס השקלול של ליסינג ופחות סכום שחשבתי שאפשר להוריד מתחת למחירות

אחרי שהתמקחתי איתם וקיבלתי הצעה שמתאימה לי ביקשתי לעשות טרייד אין

בדקו את הרכב בצורה מאוד בסיסית ונתנו לי מחיר קצת נמוך ממה שרציתי ,התמקחתי ממש כמה דקות והעלו את הסכום על הרכב ופה נסגרה העסקה

בסוכניות כשרואים מישהו רציני שבא במטרה לקנות ולא סתם לברר הם יודעים לתת לך הרבה כדי שתסגור איתם ולא עם 5 סוכניות אחרות באזור

בסופו של דבר יצאו איתי באמת בסדר והוגנים מכל הבחינות כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עסקה עם אלבר לפני שבועיים בערך לקחו לי רכב שהמחירון שלו זה 9000 ונתנו לי עליו 6500

רכב פונטו ספייס שנת 2006 (מצב מכאני מצויין)

תכלס לפי המצב החיצוני שלו והקטמים על הריפודים לא היו נותנים לי יותר מ 7000 בשוק הפרטי

מחיר של 6500 זה לדעתי מחיר הוגן ביחס לשוק במציאות של היום כמובן.

כאן מדובר ב"הפסד" של 500 או גג 1000 שקלים אבל בשנתונים גבוהים יותר מורידים לך את שווי הרכב שתוכלי למכור בשוק הפרטי

בכמה אלפי שקלים לפחות

בסופו של דבר הכל בר מיקוח

אגלה לך סוד - למעשה מסרת את הרכב שלך כמעט בחינם אין כסף.

אני מוכן להתערב איתך שאם הייתי נכנס לסוכנות הרכב שבה קנית את המכונית, ומבקש לרכוש את הרכב שאתה קנית - הייתי מקבל הנחה של כמה אלפים טובים, כנראה סביבות 5-6K.

אח"כ הם לוקחים את הרכב שלך ומוכרים לסוחר נבלות, בסביבות 3K - הוא מוכר הלאה ב-6K וככה הוא חי.

אתה עצמך - מכרת פונטו ספייס שאפשר למכור ב-6-7K כמו כלום, במחיר של 1000-1500 ש"ח.

זה לא הפסד גדול, במיוחד אם הכמה שעות שהיית משקיע במכירה עולות לך יותר מהכסף שהפסדת - אבל שתדע, שהפסדת...זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...