Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חריקות וגניחות מתכת במהירות נמוכה לאחר תיקון תאונה - פוקוס סטיישן 2011 105K

lahav28
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשרשור הזה, לאחר שהרכב תוקן במוסך של חברת הביטוח ולאחר שהוחלף לו ממיר קטליטי (אובחן לפני חצי שנה ב-2 מוסכים שונים והוחלף אצל אבי פארטס פ"ת) עכשיו בנסיעה במהירות נמוכה מאוד בלבד כשמזיזים את ההגה ישנן חריקות ומעין גניחות מתכת כאילו אני נוסע ברכב ישן שכל הגומיות שלו התייבשו. הרכב משמיע רעשים לא אופייניים שלא היו קודם. כששאלתי במוסך המאבחן הם טענו שזה שהממיר סיים את חייו אין שום קשר לתאונה.

מה דרך הפעולה המומלצת? לפנות שוב למוסך שתיקן את נזקי התאונה ולהתלונן על כך? לפנות לאבי פארטס שהחליפו ממיר? אצל מי מתחילים?

שאלה שנייה נוגעת לירידת ערך לאחר התאונה. איך אני מקבל את דוח השמאי? האם האני צריך לקבל פיצוי על ירידת ערך הרכב או שרק מתקנים את נזקי התאונה וזהו.

יש לציין כי חברת הביטוח של הנהג הפוגע שולחת בקרוב את השיקים עבור התיקון.

תודה,

להב.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתלך לאבחון במוסך ניטרלי, אפילו מוסך פורד כלשהו, ותפעל בהתאם, כי לדעתי ללא אבחון וחוות דעת חד משמעית, כל הצדדים ינסו להתנער מאחריות..

אם יש לך יכולת להתעמת עם המוסך שתיקן את התאונה, או עם אבי פארטס, אז לך על זה, אבל אל תבנה על שיתוף פעולה..

בגדול למיטב ידיעתי, ממיר קטליטי תקול כן יכול להפיק רעשים מתכתיים, אך ללא תלות בסיבוב של ההגה. כך שטענה ששטחו בפניך היא כמו ללכת לרופא ולהתלונן על כאב ראש, ושהרופא יגיד לך שזה בגלל שיש לך טחורים :)

אגב, סריקת תקלות בobd לא תזיק. אולי תצוף איזו שהיא שגיאה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב גם ככה אני צריך לעשות טיפול קטן לרכב אז אבקש ממוסך שלישי שאני מטפל אצלו לעשות בדיקה מקיפה.

הבעיה היא שלך תוכיח לאחר תאונה שבעיות שונות שצצות אכן קשורות לתאונה, ומזה אני חושש, שכל צד יתנער ויגיד

זה לא באשמתי. במוסך שתיקן טענו (לאחר שביקשתי שיעשו בדיקה מקיפה) שרק הטמבון האחורי נפגע והוחלף ושום דבר אחר

לא ניזוק. אבל עובדה היא שמעוצמת הפגיעה הפסקל (של כביש 6) הועף מהשמשה, וכנראה שנורת דרך ימנית קדמית יצאה לגמרי ממקומה.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...