Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבחון קוד תקלה VW Polo בגיר Dsg7

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום, הרבה מאוד זמן לא כתבתי כאן, טוב כי היה לי רכב חברה

20170522_175814~2.jpg

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה היא על לחץ הידראולי במכטרוניק אם תרצה יותר פרטי על זה דבר איתי

ברוך הבא למועדון נפגעי DSG7...לי גילו בעיה במכטרוניקס, נפרץ השסתום מלחץ גבוה.

במקרה שלך אם אני לא טועה זה אומר דווקא על לחץ נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניס, נשמח לדעת ולשמוע עוד פרטים כאן, מה זה אומר בעצם? מה הסכנות?

תודה.

כמו כן לפות"ש, האם הורגשו איזשהם בעיות ברכב שגרנו לכך שעשיתם בדיקת מחשב, או שסתם בדיקה שגרתית והתיבה עבדה חלק וללא בעיות?

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא הרגשתי בעיות בגיר, רציתי לשדרג את תוכנת הניהול שלה על מנת לחסוך בתקלות עתידיות (כמו שהמליצו לי בפורום אחר) ולפני שהספקתי התקלה הופיעה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, יש לך גולף שנת 2013. ממליץ לך לגשת לאחד ממוסכי היבואן, יש אחריות של 5 שנים על התיבה הזאת (לא בטוח שעל דגמים מ 2013, אבל על דגמים מ 2012 היה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גילו בעיה במכטרוניקס, נפרץ השסתום מלחץ גבוה.

במקרה שלך אם אני לא טועה זה אומר דווקא על לחץ נמוך.

שניה אחרי שנפרץ השסתום, הלחץ הגבוה הופך נמוך :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון, יש לך גולף שנת 2013. ממליץ לך לגשת לאחד ממוסכי היבואן, יש אחריות של 5 שנים על התיבה הזאת (לא בטוח שעל דגמים מ 2013, אבל על דגמים מ 2012 היה)

אכן יש אחריות ל 5 שנים. אך לא כל כך סומך כבר על מוסכי היבואן שיתנו דיאגנוסטיקה נכונה ואמיתית.

כמובן שבמקרה של תקלה אמיתית ומוודאת בגיר אתקן במסגרת האחריות רק אצל היבואן.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון לגבי התקלה,

אז נתחיל עם התקלה, מדובר היה בקוד תקלה בלבד, לאחר שהתעלמתי ממנה (לא מבחירה) הגיר החליט להודיע לי "עד פה", נורה D מהבהבת והרכב לא נוסע לשום מקום.

גררתי אותה למוסך צ'מפיון בראשל"צ, והכינו אותי להפרד מבערך 8,000 ש"ח על מכטרוניקס חדש + עבודה +מע"מ:shock:.

לפני שהתחלתי לבכות, נציג השירות (עומר) , בחור נפלא, החליט לבדוק באתר היצרן, האם יש השתתפות בחלק מצידם, התשובה היתה כן! :lol:

100% השתתפות בחלק ו20% על העבודה, ככה שעלות התיקון היתה רק 1800 ש"ח!!

אז מוסר ההשכל פה: תבקשו שיבדקו את אתר היצרן גם עם הרכב שלכם עבר את 5 שנות האחריות!

מסתבר שמדובר על חלק שידוע כבעייתי בVAG והם מוכנים לשאת את עלות החלק ברוב המקרים - זאת בעיקר בגלל שמן סינטטי שממולא אצל היצרן שלא מתאים למכקרוניקס (במדינות חמות) ויש לברר , אף לדרוש שיוחלף למינרלי.

תודה לכל העוזרים ותודה לרון ממוסך רון על הסבלנות לחפירות מצידי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שגם 1,800 ש"ח אינם יותר מדי. היה "קמפיין" (ריקול שקט בצ'מפיונית) למכטרוניקס בפולו המוקדמות. לאמא שלי הייתה פולו 2011, ושכנכנסו למוסך וציינו כי אנו יודעים שיש קמפיין, המכטרוניקס הוחלף ללא עלות וללא שהייתה בו כל בעיה. מציע לוודא שהקמפיין לא חל גם על הרכב שלך.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...