Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב גודש עד 75k

dprt
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, חייב עזרה.

כמו הכותרת אני מחפש לקנות רכב גודש, כמובן שיהיה גם ספורטיבי במידה מסויימת, לכן חשבתי על נפחים 1.4 ומעלה.

בתקציב הרכבים שנכנסים הם: (אם יש עוד רעיונות יותר מאשמח לשמוע)

2011- סיאט לאון 1.8T

2010- אאודי a3 1.8t דגם שארפ.

2012- אלפא רומיאו ג'ולייטה 1.4t 170hp.

אסביר למה רשמתי רק את אלו שלמעלה, מכיוון שאני מחפש רכב רק עם חמש דלתות, שלוש דלתות לא בא בחשבון, רכבי סדאן גם באים בחשבון למרות שזה נראה לי גדול מידי (a4) למשל.

אני צעיר, בן 23, מנסה לשלב בין כוח ואופציה לעלות לסטייג' 1, לבין עיצוב.

מצד שני שמעתי רק דברים רעים על כל הרכבים שרשמתי למעלה (dsg, אלפא וכו')

בנוסף אני לא כל כך מתחבר לסיאט לאון בשנתון הזה, ואני גם יורד מאיביזה באותו שנתון בערך ככה שהעיצוב פנים די דומה..

בקיצור אשמח לשמוע על חוות דעת, מחלות, המלצות.

ממה להמנע וממה להיזהר.

תודה מראש לכל מי שעוזר!

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הרפתקן אין מניעה שתיקח אי אלו מהרכבים שציינת, רק דע, שהם "מסוכנים" והאחזקה שלהם יקרה מאוד, האם אתה צריך את זה ? רק אתה יודע.

מבחינת רכבים גודשים שאין להם מחלות ידןעות הייתי הולך על פוקוס אקובוסט ידנית.

אמינה יותר מכל השלושה האלו ביחד.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך קבעתה כי הטיפולים באלפא ג'ולייטה יקרים בהרבה מאשר בפוקוס .

רשום את עלות הטיפולים השנתיים של הפוקוס והאלפא כדי שתהיה לנו השוואה.

(אנו מחזיקים ג'ולייטה 2012 - ומאזדה 6 2008 ומחירי הטיפולים השוטפים באלפא יקרים ב 100 ש"ח

ממוצע של 900 מול כ 1000 ש"ח כולל פילטרי מזגן - באלפא מחליפים פילטר אויר למנוע

כל 3-4 שנים כ 45-60.000 ק"מ.)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחזקה של האלפא ממש לא יקרה וזאת אחת המכוניות היותר אמינות. לא הייתי מתקרב לסיאט/אודי בגלל נושא אמינות הגיר כשלעומת זאת גיר ה tct של האלפא הוכיח את אמינותו לאורך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיפות לאוטומט, אפשרי גם ידני.

כמה גיר ה dsg 7 באמת לא אמין? אני צריך רכב שמנמע כל בוקר לעבודה.

הדבר שהכי "קרץ" לי ברכבי ה vag השונים היה מבחר השיפורים הקיים בשוק.

למרות שבתכלס כשנסעתי על האלפא ממש אהבתי את הכוח, התחושה של הגיר לעומת זאת בנסיעות עירוניות הרגישה קצת קופצנית.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי את הפוקוס מבחינת ראש ושקט ותמורה,

ואלפא לא נהנית ממיתוג אמינות כל כך, וגם אם כן, החלקים מאוד יקרים, אתה אולי מיחידי סגולה שנפל בחלקם רכב אמין, אני שמעתי על כל מיני תקלות באלפות האלה וחוץ מזה הפוקוס הכי פרקטית מבין הכל, על וואג אני ממש לא ממליץ בשל שפע הבעיות והתקלות שיש ברכבים האלה, ונכון, בכל רכב יש תקלות, אבל בוואג הן כואבות הן כספית והן נפשית

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד אקובוסט אופציה טובה, הבעיה שיש כרגע רק 2 למכירה, ושתיהם מעל המחירון, אנחנו בישראל והערך רק יורד ולא עולה, לא מרגיש לי נכון ל"הפסיד" כסף במעמד הקניה. אם אמצא אחת במחיר הגיוני זו תהיה אופציה מעניינת מאוד.

כל ה a3 2.0 הגיעו עם dsg6?

מה לגבי ה a4 2.0?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הפוקוס. עונה על כל הצרכים שלך. ולא רואה את האופציות האחרות משום בחינה.

לגבי הרכבים ביד 2. השני (שלומי מנשר) מוכר ב3K מתחת למחירון משוקלל שזה סביר. נראית (מהתמונות)שמורה ויפה מאוד. והיא כבר מגיעה עם סטייג' 1 (כנראה, הוא כותב על תוכנה ידית ופילטר..) ועם זאת הוא מצהיר שמטפל רק במורשה.

מה שכן, כתבת עדיפות לאוטומט. והם שתיהם ידניים.

אני הייתי בודק ברצינות.

רק הבהרה. אין לי ולא היה לי שום קשר\מידע\הכרות עם בעל רכב זה או אחר. ונכנסתי ליד 2 אחרי שכתבת בעצמך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...