Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום, עזרה עזרה מול חברת ליסינג שמורחת אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה גובה הנזק?

במה מתבטאת המריחה?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18 אלף. אציין שהם הציעו לי ארבע אלף פחות ממה שמגיע לי, ולא הסכמתי. וזה פשוט נמרח. הם מנסים לייאש אותך עד שתסכים לדרישה שלהם

עריכה אחרונה על ידי חיליק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי אותו מקרה לפני חודשיים, נזק של 5500 הציעו 4900,

דיברתי עם סוכן הביטוח שלי ואמר לי שכך זה תמיד, סוג של שיטת מצליח,

ואם אני רוצה אני יכול ללכת לבית משפט וגם שם זה ככל הנראה יסגר בפשרה של משהו באמצע,

אני החלטתי שהזמן שלי שווה יותר וויתרתי על 600 ש''ח,

תעשה את השיקולים שלך.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות

על מה הורידו לך?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. כי עורך דין עולה כסף והוא גם יימרח אותך.

אתה אמור לקבל את ה-14 ואיתו מכתב המסביר על מה הורידו לך.

תגיד לנו מה כתבו לך במכתב הזה ונוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, עו"ד לא יוכל לייצג אותך בבית משפט לתביעות קטנות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מרים טלפון לנהג הפוגע ומודיע לו שאם חברת הליסינג לא תשלם את מלוא הנזק - אתה תתבע אותו בתביעות קטנות על ההפרש. אם מדובר בנהג שהוא חלק מצי גדול של כלי רכב קצין הרכב של הצי שלו כבר ידאג להבהיר לחברת הליסינג להפסיק להמרח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנהג לא ילד בן 3, הוא יגיד לו שידבר עם הביטוח.

גם אם הוא ייתבע בתביעות קטנות, בגלל שהוא מבוטח כל פסיקה תחייב את הביטוח לשלם ולא את הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית המשפט בד"כ מחייב בתשלום את הנהג ואת חברת הביטוח, שניהם יחד וכל אחד לחוד , בפועל חברת הביטוח משלמת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנהג לא ילד בן 3, הוא יגיד לו שידבר עם הביטוח.

גם אם הוא ייתבע בתביעות קטנות, בגלל שהוא מבוטח כל פסיקה תחייב את הביטוח לשלם ולא את הנהג.

אם חברת הביטוח לא שלמה את כל הנזק - הוא יכול לתבוע את הנהג אישית (שמצידו יגלגל את זה לביטוח)

צריך להבין שחברות הליסינג מנסות להפוך את הנזקים למרכז רווח - לצערי למדתי את זה על בשרי כשאשתי גרמה נזק מזערי לצד ג' שהיה רכב ליסינג.

נזק של 300 ש"ח הפך ל-3000 ש"ח בלי בושה. במקרה ההוא היו לי מספיק ראיות כדי להוריד את חברת הליסינג מהעץ - אבל ברוב המקרים זה לא פשוט.

הכוונה בפעולה כזאת היא להבהיר לחברת הליסינג שהצד השני לא פראייר, ואפילו לבקש מהנהג שיפנה לחברת הליסינג (משום שסביר שהוא או מעסיקו חויבו בהשתתפות עצמית בגין המקרה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חברת הביטוח לא שלמה את כל הנזק - הוא יכול לתבוע את הנהג אישית (שמצידו יגלגל את זה לביטוח)

כדי למנוע מקרים כאלו, חברת הביטוח מתנה את התשלום בחתימה על ויתור על תביעות עתידיות בגין אותו מקרה.

אם אתה לא מוכן לחתום, אז לא תקבל את הכסף.

הערה : כאשר אני קיבלתי כסף מחברת הביטוח, התנאי הזה הופיע בחלקו האחורי של הצ'ק (חותמת עם משפט הויתור על תביעות עתידיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...