Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה יאריס

Zvikaonyou
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני מעוניין לקנות את הרכב טויוטה יאריס לאחר ביקורות טובות מחברים.

הדרישות הם שורה תחתונה רכב חסכוני,אוטומט וקטן.

הנסיעות שלי הן מהמרכז לצפון פעם בשבוע/שבועיים, בעיקר נוסע באיזור המרכז.

התקציב: הוא 15 אלף מוכן לגלוש מעל אם זה באמת שווה את זה.

בגדול אני לא מבין במכוניות אבל לצורך העניין לגביי טויוטה יאריס

מה יש לדעת לגביי הרכב לפני שרוכשים אותו? (פאקים ידועים, למה צריך לשים לב וכ'ו)

ואם ידוע לכם רכב אחר בסגנון הדרישה אשמח לשמוע.

דרך אגב; רכב ראשון שאני רוכש.

עריכה אחרונה על ידי Zvikaonyou
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק ידוע: מחיר לא פרופורציונלי לשנתון.

היאריס מתומחרת במחירים מוגזמים והזויים לחלוטין. תחפש לך איזו גטס, אמנם פחות חסכונית אך לא פחות אמינה ותהיה מודרנית בכמה שנים טובות מהיאריס. יש גם 2 גטסים שנראים לא רע למכירה בפורום.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס רכב פחות חסכוני ואם כבר בתקציב הזה ומתעקשים על גטס- לקנות רק GLI/GLS שמורות.

הייתי מוותר על היאריס הרובוטית וקונה את התאומה שלה דייהטסו סיריון האוטומטית בעלת גיר אוטומטי פשוט,שזהה לה אחד לאחד ונסחרת במחירים הרבה יותר שפויים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באותה טויוטה יאריס בחלק גדול להמכלולים, רק עם סמל של דייהטסו שלא מיובא יותר ארצה. המון רכבים היו בהשכרה ועברו חיים קשים. אז צריך לחפש בסבלנות מכונית שמורה ככל שניתן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו סיריון נראה מעניין גם המחירים באמת נראים טובים (יד 2)

מה תוכלו לפרט לי עליו?

רכב בעל מכלולים זהה ליאריס,עם מנוע 1,300 הזרקת דלק כמובן, לבדוק את ענין מנוע הגה חשמלי (תקלה של כמה מאות שקלים אם קיימת), חוץ מזה,רכב די חסכוני (אצל אחי הקטן שעזרתי לו לרכוש יד 1 פרטית עם 56,000 ק"מ לפני שנה,הרכב אוכל בסביבות 1:13 בממוצע),עלויות טיפול שפויות ועדיין יש חלקי חילוף (לפחות עד 2018 כי הרכב יוצר עד 2011 והיבואן מחויב להביא חלקים עד שהרכב בן 7,יחד עם זאת,אין תקלות נוספות חריגות ואין ממה לחשוש).

לא לקנות יוצאת ליסינג/השכרה בשום מקרה, רק פרטית !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם יאריס רובוטית בכלל נכנסת לתקציב, אבל 1:13 זה לפחות 2.5 ק''מ לליטר בממוצע יותר ממה שתאכל יאריס רובוטית 2007-2011. אם הנסיעות הן יותר עירוניות אז לא כדאי בגלל הגיר, אבל מחוץ לעיר היאריס לטעמי עדיפה בהרבה על הסיריון.

לגבי איכות החומרים, היאריס או מאזדה 2 מרגישות לי יותר אוטו מהסיריון.

אם הנסועה בעיקרה עירונית - סיריון/מאזדה2/יונדאי i20 יהיו עדיפות על היאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעתם לi20, מאזדה 2 ודייהטסו סיריון? התקציב של הבחור הוא בסביבות 15 אלף ש"ח.

אם כבר שיוסיף כסף ויקנה איזו אלטו או C1\107 מ2009-2010 בסביבות ה-20 אלף ש"ח שיחסכו לו בדלק וגם יהיו מודרניות יחסית.

אם הוא נשאר בתקציב הזה הייתי קונה איזו גטס 2006-2008 שהייתי מוצא. פחות חסכונית אבל הרבה יותר מודרני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקנות סיריון 2006-2008 ולא את הפחון שמנסה להיקרא רכב ושמו אלטו.

אומר את זה אחד שהתלהב,שקל לקנות אלטו ולאחר ביקורת הבטיחות ירד מהר מאוד מהעניין.

האלטו רכב מאוד לא בטיחותי,אין אפשרות פרקטית להסעת 3 נוסעים מאחור מה שיש בגדול בסיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...