Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טופס בדיקה של אופל אינסיגניה 2011

FLaW
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חלק זה כסת"ח . אבל נראה שהרכב סובל מנזילות, אותי מדאיגה זאת מהטורבו.

גם הנזילה בהיגוי יכולה להיות חמורה.

הרכב רועד מאוד? כתוב שתושבות פגומות.

הרעשים מהגלגלות/מותחן זה יחסית שטויות.

איך הוא מבחינה קוסמטית? לפי התיאור יש פה ושם פגיעות קלות, אבל נראה שמבחינת תאונות הוא די נקי.

על פניו יש כאן השקעה מידית שרצוי להשקיע, החל מהצמיגים וכלה בנזילות וברעשים.

יישור קו בהחלט נחוץ כאן. כדאי לקבל הערכת מחיר במוסך, זה גם יעזור מאוד במיקוח.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנסים שבורים, פגוש שבור (ראית ? אכן כן ?), גם בלמים / פרונט.

"שאיבת שמן לחלל השריפה" ונזילות.

יש הוצאות לא מעטות ליישור קו.

קח למוסך + פחח שיחוו דיעה + עלויות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר 100k,

לעניין הנזילות הרכב הוכנס כבר היום לשם קבלת הצעת מחיר.

קוסמטית הרכב נראה טוב כמו כן יש היסטוריית טיפולים מלאה מהיום הראשון, כל הטיפולים בוצעו במוסך מורשה.

לדוגמא לפני חודש הרכב עבר החלפת שרשרת ומותחן ככה שאני לא מבין את סעיף הרעש, באותו טיפול הוחלפו הבלמים.

לא יצא לי לנהוג על הרכב אבא שלי נהג טועם שלא מרגישים ויברציות חזקות

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,כדאי לעבור לרכב הבא.

מכון הבדיקה הנ"ל מוכר מאוד בפורום,בעליו חבר הפורום ואני מאמין שהממצאים אמיתיים ולא רק כסת"ח..

סימני שריפת שמן ברכב יחסית חדיש זה מתכון לתחילתן של צרות צרורות.

אם זה היה רכב בנזין אולי במחיר של 4,000-5,000 פחות אם נשקלל סיכון החלפת /תיקון מינימום ראש מנוע אבל הטורבו עלול להיות יקר והעסקה אינה כדאית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב בנזין.

למרות הממצאים בבדיקה, נאמר ע"י הבוחן בע"פ שהטורבו עצמו תקין .

מצד אחד הבדיקה לא משהו לפי מה שאני מבין מהתגובות פה מצד שני מדובר ברכב שמור, אשר טופל מיומו הראשון במוסך מורשה בדיוק לפי הספר.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הייתי ממשיך לחפש רכב אחר שהוא שמור יותר כי טיפולים במורשה זה לא הכול הרכב לא נראה המציאה הכי גדולה לא בבדיקה ולא בנסועה

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה "לא משהו" לפי הממצאים שבטופס, ולפיכך מדובר בחוות דעת והמלצות שהן על הנייר בלבד.

אתה ראית נסעת והרגשת, אם אתה חושב שמשהו לא מסתדר עם מה שכתוב, למשל בנוגע לתושבות אם אין ויברציות בנסיעה או בסרק, דפיקות בעת שילוב הילוך וכו' אז אין צורך מיידי להחליף.

כנ"ל אם מותחן דפוק, אפשר לעלות על זה בשנייה. אי אפשר לטעות עם הצלילים מהסוג הזה.. אתה לא שומע צלילים חריגים? אז אל תתייחס יותר מדי. אם זה יחמיר אתה כבר תשמע מה גם שמותחן או גלגלת זה ממש לא deal breaker.

קוסמטית, אם מוצא חן בעניך ואין באמת דברים שבורים, אז מה אכפת לך מה כתוב.. (תאונות רציניות היא כנראה לא עברה)

אם הברקסים חדשים, אז הם חדשים, אולי הרעידות נובעות מסיבה אחרת (חריטה אצל בעל מקצוע חרטא?).

מה שנשאר וצריך להכריע לדעתי, זה ה"מ מהמוסך לגבי הנזילות, הן מהטורבו והן ממערכת ההיגוי ווידוא נוסף ששניהם תקינים לחלוטין, כי אם לא.. אוי ואבוי. ולאחר מכן פעולה בהתאם (אם כדאי או לא).

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...