Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם מערכת שמע בסוזוקי ליאנה

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

יש לי סוזוקי ליאנה שנת 2007, מערכת השמע תקולה, אני לא מעוניין לתקן אותה ולא לרכוש מקורית מהיצרן, אני מעוניין לשים מערכת רגילה, הבעיה היא שצריך מתאם, כי בסוזוקי ליאנה יש צורה ספציפית למערכת השמע.

רציתי לשאול אם מישהו יודע איך קוראים לזה כדי שאוכל לחפש את זה בזיפי למשל.

כמו כן אם אפשר להפנות אותי למקום בו ניתן לקנות את המתאם במחיר סביר.

היום רצו ממני על כך 500 ש"ח... הגיוני?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר למצוא בחו"ל בדר"כ בעלות נמוכה מחצי מהעלות שנמכר בארץ (חברות כמו connects2, metra, carav ואחרים).

חפש את שם הדגם (נקרא בחו"ל גם Aerio) בליווי 1DIN (לר"ד רגיל) או 2DIN (למערכת מולטימדיה) והשנתון.

שים לב שעשויים להיות פאנלים שונים בטווח השנה הזו (מסגרת מלבנית או מסגרת עם פינות מעוגלות).

מחיר של 500 בארץ הגיוני אם מדובר בפאנל שלם שצריך להחליף (כולל פתחים לבקרת מיזוג וכד').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית כל, תודה.

ולעצם העניין, הפנל המדובר לא כולל פתחים לבקרת מיזוג, רק מסגרת פלסטיק שמתאמת לפתח גדול יותר עם פינות מעוגלות.

המתקין כן אמר לי שזה כולל את המתאם של הכבלים, ועוד איזה משהו בשביל הרדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בארץ

Alexsander.co.il

יש לו גם din וגם ddin.

לא הצלחתי למצוא בחו"ל ddin.

din יש הרבה.

עבור שליטה מההגה תצטרך עוד מתאמים.

עבור גוגל

Suzuki liana facia

מתאמים

https://aerpro.com/vehicles/suzuki/suzuki_liana_2005_2007

עריכה אחרונה על ידי none77
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המתאם למשל שאתה זקוק לו, תוכל לראות, בחיפוש בגוגל, שעלותו בחו"ל כ-15 פאונד בריטי.

צמת תיאום כמו זו למשל (לא יודע אם זו המדוייקת עבורך), עולה גרושים. משהו כמו 3-5 פאונד.

יכול להיות שהמתקין התייחס גם למתאם אנטנה או משהו אחר.

אם יש צורך בתיאום שליטה להגה, מדובר במתאם נוסף שעלותו בדר"כ קצת יותר משמעותית.

האם יתכן שהמחיר כולל את ההתקנה של הר"ד הנבחר?

או שמא, אולי מדובר בפאנל אחר ש"מצדיק" את מחירו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המתאם למשל שאתה זקוק לו, תוכל לראות, בחיפוש בגוגל, שעלותו בחו"ל כ-15 פאונד בריטי.

צמת תיאום כמו זו למשל (לא יודע אם זו המדוייקת עבורך), עולה גרושים. משהו כמו 3-5 פאונד.

יכול להיות שהמתקין התייחס גם למתאם אנטנה או משהו אחר.

אם יש צורך בתיאום שליטה להגה, מדובר במתאם נוסף שעלותו בדר"כ קצת יותר משמעותית.

האם יתכן שהמחיר כולל את ההתקנה של הר"ד הנבחר?

או שמא, אולי מדובר בפאנל אחר ש"מצדיק" את מחירו?

לקישורים לא הצלחתי לגשת בכלל, ולגבי עלויות התקנה המתקין אמר לי במפורש שזה לא קשור למתאם, כי עלויות ההתקנה כלולות במחיר הרדיו דיסק.

אבל אכן הוא אמר לי שהמתאם כולל מתאם אנטנה, לא יודע בדיוק מה זה אומר, אך הבנתי שהמתאם מגיע עם זה, אין מתאם שלא מגיע עם זה. לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור הראשון מוביל למוצר של חברת connects2 מק"ט CT24SZ10, והקישור השני למק"ט CT20HD02. חפש בגוגל.

מה סך מחיר ההצעה (בפירוט), כולל ר"ד (והדגם המדויק שלו), מתאם מסגרת פלסטיק ושאר המתאמים (לעיתים מגיע כחבילה ולעיתים בנפרד)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, טום_22 ממש תודה רבה לך, המק"טים שלך עזרו לי מאד, והביאו אותי למוצר בזיפי, במחירים ממש זולים.

איך אני יכול לדעת בוודאות שזה תואם לרכב שלי, כי כתוב שם שזה לסוזוקי ליאנה 2005, ושלי 2007.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אַה, כעת ראיתי שזה מ-2005 עד 2007, (אם אני מבין נכון את הכיתוב "2005 toא2007").

עדיין אני שואל האם כדאי לי להזמין, או שיכול להיות שזה לא יהיה תואם.

והקישור השני שנתת לי, חיבורים של כבלים, למה אני צריך את זה? אם אפשר הסבר, תודה רבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לליאנה למיטב זכרוני וידיעתי לא תצטרך מתאם להגה, כמו לכל סוזוקי אחרת. רק צריך לדעת לאן להתחבר בצמה המקורית.

מה שיסגיר אותם זה שבמתאם שקנית לא תהיה להם המשכיות.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיסגיר אותם זה שבמתאם שקנית לא תהיה להם המשכיות.

במחילה, לא הבנתי...

אני שואל האם להזמין את המתאם שקיבלתי בקישור למעלה?...

עריכה אחרונה על ידי welcome
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך בוודאות מתאם חיווט מסוזוקי לחיבור iso אירופאי, מתאם אנטנה, מתאם פלסטיקה.

מתאם לשליטה מההגה לא צריך (במידה ובכלל יש לך שליטה מההגה, יש לך?) כי בכל הסוזוקים שאני מכיר מקרוב, שזה עד לויטארה החדשה, השליטה היא ללא can bus, אלא בשיטה הפרמיטיבית יותר. יש בצמה של הרדיו שני חוטים שההתנגדות בניהם משתנה בהתאם ללחיצה על הכפתורים בהגה.

ההצעה שלי לזיהוי שני החוטים המדוברים הוא חיבור המתאם בין המחבר של סוזוקי למחבר iso, ובחיבור של השקע והתקע של סוזוקי אתה תוכל לראות שיש כבלים שכן נמצאים בצד של הזכר אבל לא נמצאים בצד של הנקבה. משמע המתאם הכחיד אותם מכיוון שבתקע iso אין התייחסות לשני החוטים הללו.

אם רוצים לעשות "ווידוא הריגה" אפשר למדוד בניהם התנגדות בלחיצה על הכפתורים בהגה.

והכנופיה נמצאת בכל מקום, בדוק על כך באתר שלנו שנמצא בחתימה שלי.

אני ספציפית נמצא במקסיקו בחודש הקרוב, עמכם הסליחה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...