Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב מכבה את המערכת בווליום גבוה למישהו שערכו לו את הכותרת

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלוכם,

אז ככה, יש לי באוטו מצבר 95 אמפר של ורטה שחור, כבל מתח 0 גייג׳, שדרוג שלושת הגדולים, אלטרנטור 160 אמפר, בקיצור מערכת חשמל סבבה לגמרי.

באוטו יש מגבר dc 2.0k , שמריץ לבל 4 15׳, מגבר ארבעה ערוצים לא משהו מיוחד ורדיו פיוניר 8750.

שאני מגביר לווליום 40(נחשב די חלש) המערכת מנגנת בלי שום בעיה, אבל שאני מגביר מעל 54(סביבות הווליום שאני שומע בדרך כלל) הסאב מכבה את המערכת, אחרי כמה שניות המערכת חוזרת לעצמה אבל המגברים לא נכבים!

כל החיווט איכותי ומותקן כמו שצריך, מינוסים בשלדה של הגוף משופשפים מצבע. כל הכבלים רצים כמו שצריך, אין חוטים חשופים. מה יכולה להיות הבעיה?

ושוב, המתח במונו לא נופל מ11.9 תחת העומס הכי הכי כבד, והמגברים לא מתחממים שזה קורה. עזרה? תודה ויום טוב חברים:) שכחתי לציין שברגע שהבאס בועט יש רעש חלש כזה מהרמקולים ואז הכל נכבה, אמנם הרדיו והמגברים לא נכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר ברור לקרוא את זה אחרי שערכתי לך את ההודעה?

כותרת קצת פחות "דרמטית" פעם הבאה בבקשה - זה ברור שבאת לכאן להתייעץ\ לקבל עזרה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברה שלי היא שהמערכת שלך יושבת על "צינור" דק מאוד וכשהסאב וופר נותן פעימה חזקה הוא שואב דרך ה"צינור" שלו כל כך הרבה אנרגיה וגם בכזו מהירות שהמערכת שלך לא מספיק "לשתות" ו"מתעלפת"

צינור = עובי כבל חשמל

לשתות = זרם חשמלי

מתעלפת = קורסת ומאתחלת

ההימור שלי הוא לנסות ולחבר את המערכת שלך לנקודת מתח יותר ישירה מול המצבר למשל על ממסר 30 אמפר שיקבל רק את הפיקוד שלו ממשהו שנדלק אחרי הסוויצ' למשל.

בכדי לבדוק אם הטענה הזו נכונה אתה יכול או לחבר למגברים שלך HU חיצוני כשלהוא, אולי אפילו את הסמארטפון שלך עם כבל מתאם.

או לחבר את הHU שלך למצבר חיצוני נפרד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאבוופר הוא שני סלילים של 2 אוהם או 1 אוהם? או במילים אחרות באיזו תצורה סופית אתה עובד?

המגבר של הסאב לבדו דורש לכאורה כבל 0 גייג'. כיצד בוצעו הכיוונים?

סדרה שחורה של וורטה, היא הבסיסית.

להגיד לך שאני יודע מה ההבדלים תכלס ממצבר סדרה כחולה, לא ממש.

אבל אולי בסדרי גודל של הספקים כאלו, צריך מצבר קצת יותר רציני שיודע לספק את הזרם הנדרש בעת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ קראתי מצבר 95 אמפר - לא ייחסתי חשיבות לסדרה - תבדוק באמת אם אתה יכול למצוא את נתון הפריקה של המצבר, יתכן ומצבר שפורק מהר יותר, עמוק יותר יפתור את הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...