Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית באנדרואיד אוטו

BRBlueman
שימו לב! השרשור הזה בן 1465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שברולט ספארק, וכשקניתי את הרכב והתקנתי את האנדרואיד אוטו בטלפון זה עבד מעולה כאשר חיברתי את הטלפון לרכב, אבל כבר כמה חודשים שזה הפסיק לעבוד ותמיד מופיע לי באנדרואיד אוטו הודעה שהאפליקציה לא תוכל יותר לפעול.

מישהו אולי מה צריך לעשות בשביל לפתור את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

כשאני מפעיל בלוטוס ברכב עובד רגיל, אבל כשאני מחבר את הגלקסי 9+ שלי ל usb של הרכב על מנת להפעיל android auto אני שם לב שהבלוטוס לא מפעיל שמע כמו שאתם יכולים לראות בתמונה המצורפת... השמע שאינו עובד לא נותן לי לשמוע את צלצול שיחה נכנסת מרמקולי הרכב  

אגב, אם אני מפעיל לדוגמא סרטון יוטיוב אני שומע רגיל מרמקולי הרכב  

אני לא יכול להעלות תמונה אבל אני מתכוון למסך בו רואים מה מחובר לבלוטוס:

שיחות: דלוק כחול

שמע: כבוי אפור (כאן הבעיה)

גישה לאנשי קשר: דלוק כחול

גישה להודעות: דלוק כחול

איך אתם מסבירים זאת? או איך אני יכול לשמוע צלצול הגלקסי שלי מרמקולי הרכב בעת חיבור המכשיר לאנדרואיד אוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...