Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW סדרה 1 vs מרצדס a180

elcomp
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לרכוש אחת מאלה משנים 2013-2014. חשוב לי בעיקר נוחות נסיעה, בידוד רעשים, אבזור, אמינות.

קראתי על שניהם והבנתי שפחות או יותר באותה רמה. בכל זאת איזה רכב עדיף לדעתכם?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והן די דומות אני אישית הייתי בודק את ה"מסביב" דהיינו את עלויות הביטוח, הטיפולים והדלק שלהן. יכול להיות שיש הבדל משמעותי שיטה את הכף לכיוון אחד או לכיוון שני.

אישית הA180 נאה יותר בעיני וגם מחוויה שלי עם השרות של מרצדס הם פשוט מפתיעים לטובה אבל זו רק דעה שלי.

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך המרצדס a180 אבל אני מכיר את הסדרה 1 והיא לא רכב נוח במיוחד לנסיעה, היא לא רכב שקט והיא לא רכב מאובזר במיוחד, אפילו בגרסה המאובזרת. לזכותו אני אגיד שאצלי הוא עשה בערך אפס בעיות.

נוחות, שקט ואבזור הם פשוט לא הדגשים ברכב הזה, זה רכב מהנה לנהיגה, מכויל ומרוסן עם תגובות חדות מאוד והנעה אחורית. הוא בנוי היטב וסטנדרט החומרים והרכיבים שמרכיבים אותו גבוה מאוד יחסית למכוניות זולות יותר. השירות במרכז השירות המרכזי הוא מצוין אבל משלמים על זה בכסף. בהתבסס על מכרים שהחזיקו רכבים של שתי הפירמות בשנים האחרונות, במרצדס השירות מעט יותר טוב. בהנחה והרכב סיים את תקופת האחריות ואתה לא מטפל בו במוסכים המרכזיים/מורשים אז זה חסר משמעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלה הדברים שחשובים לך, שתיהן די בינוניות. A3 או V40 יעשו את הדברים האלה טוב יותר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכוותי קשות מקונצרן vag כך שלקנות רכב שלהם שלא באחריות לא בא בחשבון. כל תופעת הגירים הקלאצים משאבות מים וטורבו שמחזירים נשמתם לבורא בטרם עת לא נותנים שקט. אמינות שלהם כואבת בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי רואים שלא נהגת במרצדס בתחילת שנות האלפיים...בור כסף ללא תחתית. ובכל זאת , הפרמטרים שאתה מציין - די קלאסי ללקסוס...שקלת?

.​Another fine day ruined by responsibility...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. רציתי את ה is 250. קשה למצוא אחת שמורה אבל זאת בהחלט אופציה. אבל בקשר למה שאמרת, יש בעיות מיוחדות במרצדס? מנוע או גיר? כי לא שמעתי על משהו מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה לא IS 300h?

מתאימה לא רע לדרישות שלך ותעלה הרבה פחות ביום יום - לא רק בגלל אמינות בסיסית מוכחת, אלא גם עלויות ביטוח ולדעתי גם אחזקה שוטפת פחות יקרה.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחובר למרצדס כבר הרבה זמן. הם עוברים בקרוב לדגם חדש ולהנעה קדמית בסידרה הזאת. למה? לא יודע מספיק אבל שווה בדיקה. כמו כן הבימר פשוט לא נשמעת כמו הדגם הנכון לצרכים שציינת...לקסוס נראה לי תפור עליך ושווה את המאמץ.

.​Another fine day ruined by responsibility...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרצדס (כל משפחת ה-A קלאס) מאז ומעולם עם הנעה קדמית. מי שעובר להנעה קדמית בדגם הבא זה ב.מ.וו סדרה 1.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם הייתה את ההתלבטות ובחרתי בסוף בסדרה 1. הייתי כל כך מרוצה ממנה שכשמכרתי אותה נכנסתי לדיכאון כמה ימים.

לפי דעתי סדרה 1 עם קיט הm יפה יותר מהאיי 180 עם קיט amg. חוץ מזה שיש לך קלף מכירה חזק ביד (הנעה אחורית) שתמכר הרבה יותר מהר מהאיי קלאס.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי גם הייתה את ההתלבטות ובחרתי בסוף בסדרה 1. הייתי כל כך מרוצה ממנה שכשמכרתי אותה נכנסתי לדיכאון כמה ימים.

לפי דעתי סדרה 1 עם קיט הm יפה יותר מהאיי 180 עם קיט amg. חוץ מזה שיש לך קלף מכירה חזק ביד (הנעה אחורית) שתמכר הרבה יותר מהר מהאיי קלאס.

היו לך בעיות מיוחדות? שמעתי שהמנוע בעייתי. עד איזה שנה הם היו בעייתים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 2.0 בעייתי וגם זה רק אם תתאכזר אליו. לי לא היו תקלות נשרף לי רק סליל שעולה כ300 שח. (נסעתי עם תוכנה) הייתי עם הרכב שנתיים ללא תקלות כלל.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע 2.0 בעייתי וגם זה רק אם תתאכזר אליו. לי לא היו תקלות נשרף לי רק סליל שעולה כ300 שח. (נסעתי עם תוכנה) הייתי עם הרכב שנתיים ללא תקלות כלל.

היית עם 1600 ים תוכנה? כמה הוצאת ממנו?

אני עכשיו עם סיאט לאון 1.8 tsi עם תוכנה וקשה לרדת מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...