Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פאגרו דיזל או בנזין

abb
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני מעוניין בפאגרו מהצורה של 2008

אני לא נוסע הרבה לכל היותר 10 אלף ק"מ בשנה עם נסיעות קצרות בתוך העיר

התחלתי להתעניין בפאגרו האוטו נוח וגדול וכיפי

אני לא מעוניין להיכנס בכלל לשטח אז עדיף לקחת את הדגם בנזין 3800 או לקחת 3200

דיזל

?

מהן עלויות הטיפולים ואגרת רישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע יצא לי בזמנו לנהוג הרבה על פאג'רו 2009 דיזל ארוך במסגרת העבודה - הגרסה עם 170 כ"ס, במילים פשוטות הרכב דיי עגלה, הדגם עם ה200 כ"ס זה עולם אחר (החליפו בשנת ל2011 לדגם הנ"ל) - בקיצור הייתי אומר תעשה נסיעת מבחן על שניהם, בכל מקרה יכול להעיד שבנסיעה רגועה הדיזל יכול להגיע לצריכה סבירה יחסית לגודל המנוע (מעל 1 ל10)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מתכוון להיכנס לשטח אז למה לקנות רכב עם מערכות מורכבות שנועדו לסייע לו להיכנס לשטח?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היית ממליץ לי לרכב גדול ונוח?

פורד אקספלורר? Q5? כמו שדיסקו אומר, פג'ארו אתה משלם מטפל וסוחב איתך הרבה משקל על מערכות שלא משמשות אותך בכלל.

השבי קפטיבה מחירים ברצפה רכב נוח ולא רע בכלל. מכוון אחר ועוד יותר רצפה רנו קולאוס קצת יותר קטן, חזק ונוח.

הלנדקרוזר דוגמא דומה בעיני. היות שהיבואן מביא בצמצום רב או בכלל לא את ההיילנדר, אנשים שמים כסף תועפות ברכב עם יכולות שהם לא מתחילים לגרד. בארה"ב הלנדקוזר משמש כמעט רק אנשים שצריכים שטח או באזורים של מזג אוויר חורפי קשה, ההיילנדר הוא ה-SUV of choice של טויוטה לכל האחרים גם מי שלא צריך 7 מושבים. אולי תמצא, יש כמה שהגיעו אם אינני טועה ביבוא מקביל.

האסקלייד שפריג'י אמר (בתור בדיחה אני מניח?) מפלצתי בגדלו, יקר לאחזקה זולל דלק לא תוכל לתמרן בעיר ולא לחנות. טוב שלא הצעת סברבון.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...