Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרוסאובר עד 115K

Evilized
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מעוניין להחליף את המאזדה 2 שלי, התקציב עומד על 115K, נסועה של 13K בשנה בעיקר נסיעות עירוניות ומדי פעם יוצא מהעיר לכיוון חיפה.

חשוב שהרכב יהיה - גבוה, מרווח (תינוק עם עגלה), בטיחותי.

חשבתי על טוסון או ספורטאג 2016, מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי Evilized
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטז׳ מגיע עם מערכות בטיחות מקוריות ולכן הוא מהיותר בטיחותיים בקטגורית המחיר שלו,

הוא גם גבוהה ומרווח - קצת צרכן דלק וכבד עם המנוע החלש, מצד שני הנסועה לא גבוהה והצריכת דלק לא תהיה משמעותית בין הדגמים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין צורך ברכב שטח אמיתי,הבחירה הנבונה לדעתי היא סוזוקי SX4 בת 2-3 שכבר ספגה ירידת ערך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-115 תוכל לרגוש בתוספת קטנה ספורטאג' 0 קילומטר מליסינג.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ההחבר'ה לפניי אני חושב שספורטאז אמורה לעשות את העבודה. רכב נוח וגבוהה ומאוד בטיחותי. זה אמור להיכנס בתקציב שלך אם תלך על ה1600 או יד שניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאג' החלשה (1.6) קצת יפספס לך את המטרה...

אמנם הוא גבוה ומרווח אבל די חלש ויכול קצת לבאס.

במחיר שלך אתה יכול לקנות סוזוקי קרוסאובר טורבו חדשה (ידני) או אוטומטי עם חריגה קלה (אבל עם מימון)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

כבעל קרוסאובר טורבו, את העליות בחיפה הוא עולה יותר מידי מהר :-).

יש אחד אצלי בעבודה שרכש לאחרונה את הספורטאז' 1.6 וגר בחיפה. הוא אומר שהרכב עגלה כמו הסוזוקי ליאנה שהיתה לו לפני כן... וכמו כן זללן של דלק. עם רגל עדינה מאוד על הגז, הרכב צורך 1/9.8.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספורטאז' חדשה (מנוע 2000) שהחליפה קרוסאובר 1600.

הספורטאז' בהחלט עדיפה בכל קנה מידה אבל יש חיסרון גדול.

הוצאות אחזקה יקרות בהרבה (דלק, ביטוח, טסט, איתוראן) והרכב יכול להרגיש גדול מידי (שדה ראיה מקדימה מאוד מוגבל) במיוחד אם מדובר על משפחה עם ילד אחד שמחליפה מאזדה 2.

הייתי בהחלט מגדיל מעט את התקציב ורוכש סוזוקי חדשה במקום ספורטאז' משומשת.

ניראה שהיא מתאימה יותר לצרכים.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספורטאז' חדשה (מנוע 2000) שהחליפה קרוסאובר 1600.

הספורטאז' בהחלט עדיפה בכל קנה מידה אבל יש חיסרון גדול.

הוצאות אחזקה יקרות בהרבה (דלק, ביטוח, טסט, איתוראן) והרכב יכול להרגיש גדול מידי (שדה ראיה מקדימה מאוד מוגבל) במיוחד אם מדובר על משפחה עם ילד אחד שמחליפה מאזדה 2.

הייתי בהחלט מגדיל מעט את התקציב ורוכש סוזוקי חדשה במקום ספורטאז' משומשת.

ניראה שהיא מתאימה יותר לצרכים.

שים לב שההמלצה למעלה הייתה לקרוסאובר טורבו החדשה - מדובר במנוע 1.4 טורבו חזק משמעותית מהקרוסאובר הקודמת של 1600 סמ"ק.

היא גם חזקה יותר מהספורטאג' הבסיסית וגם חסכונית משמעותית בדלק.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא שוב, כתבתי בפירוש שקרוסאובר חדשה עדיפה על ספורטאז' משומשת (בהנחה שלא זקוקים למרחב העדיף של הקיה).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא שוב, כתבתי בפירוש שקרוסאובר חדשה עדיפה על ספורטאז' משומשת (בהנחה שלא זקוקים למרחב העדיף של הקיה).

צודק.

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטת להתפנק נראה לי, תראה שניהם בגדול רכבים סבבה לגמרי, אבל אני הייתי הולך על הספורטאז'. בגלל שמבחינת בטיחות שרשמת שזה פרמטר שמאוד חשוב לך, הוא לוקח את הטוסון לדעתי. יש בספורטאז' מערכות של סטייה מנתיב, בלימה אוטונומית שדי עוזרות במקרה של הסחת דעת. בכל מקרה שיהיה בהצלחה בבחירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות.

שהאמת שבדקתי את ה3008 החדש ונורא התלהבתי ממנו, מודע למחיר שלו. האם למישהו יש את הרכב ויכול לספר מעט? גרסת הדיזל 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני לא חזאי של העתיד, אבל לפיז'ו אין עבר של שמירת ערך, יש לו עבר של נפילת ערך דרסטית... חבר שלי ניסה חודשים לימכור פיז'ו 308 במצב מעולה. כשהמחירון היה 50 הרכב נמכר בקושי ב 24.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי, אבל נהגתי לא מזמן באחד כזה ידני באירופה, ההתלהבות די מובנת, לא מצטרף לחשש של קודמי, לא כשמדובר בדיזל לאלו עקומת ביקוש יציבה למדי, גם כשמדובר רחמנא ליצלן בטומאה מצרפת, אחרי הכל בתחום הזה של הנעת הדיזל לא תמצא כמעט מתחרים במחיר שלו. יופי של אוטו, הביקורת היחידה שלי היא העדר כפתורים מוחשיים לבקרת האקלים, אבל אפילו לזה מתרגלים די מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...