Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור - איך כמעט מתנדב משטרה עצר אותי

mrPinky
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, בערך 15:30, אני נוסע לתומי בעיר טבריה איפה שיש שני נתיבים ליד המשטרה שם (לא מכיר בידיוק רחובות), בנתיב הימני איזה מישהו נוסע במהירות 30 קמ"ש בערך, אז אני רוצה לעקוף אותו בנתיב השמאלי ולחזור לימני, לגיטימי לא?

עובר לנתיב השמאלי, רוצה לעקוף אבל שם נוסעת טיוטה אוונסיס לבנה, ללא סימני זיהוי משטרתיים, נוסעת במהירות של כ-30 קמ"ש ואני לא מגזים כי פשוט אי אפשר היה לעקוף אותו.

עכשיו הנתיב הימני שלו פנוי, רוצה לנסוע לאט תעבור לימני לא? אז סימנתי לו קצת עם האורות הגבוהים.. אין תזוזה..

הלו אני רוצה לעקוף חבר, מאותת לו עוד פעם.

כבודו עובר לנתיב הימני, אני עוקף אותו וחוזר מיד לנתיב הימני והופה, מאחורי כריזה שמורה לי לעצור בצד..

נוסע עד התחנת אוטובוס, עוצר, הוא עוצר מאחורי.. לציין שנסעתי לא יותר מ45 קמ"ש, וזה בעיר בכביש יחסית פתוח ותוך שמירת מרווח תקין לגמרי.

לפתע יוצא מהאוונסיס בחור עם כרס גדולה, מאוד, מאוד, חולצת מדים כחולה כזאת אבל מהישנות וכובע משטרתי עם סרט לבן כזה של משמר אזרחי.

ישר הבנתי, אכלתי אותה, מתנדב מתלהב..

פותח את החלון, והוא מתחיל לצרוח עליי.

ממש לצרוח.

שאני חולה נפש, נוסע כמו מטורף, ושתביא לי מיד את הרישיון, ושצריך לשלוח אנשים כמוני לכלא.

אני כולי נהיה אדום, חבר שלכם לא פרייאר ועובד בכוחות הביטחון ובטח לא בתור מתנדב..

השמנמצ'יק נרגע יחסית (וסליחה לכבודו שהיה בערך בן 55 אבל אני ממש עצבני וזה המעט שאני מרשה לעצמי לכתוב עליו!!), וצועק אליי תביא רשיונות וביטוח.

עכשיו לצערי אני נהג חדש אז אני מביא לו את הדף נייר הזה של הרישיון זמני יחד עם תעודת מנוי (בשביל שיראה תמונה שזה באמת אני, באמת לא בשביל להשוויץ או להראות לו משהו).

לוקח את התעודות, זורק את התעודת מנוי לרצפה, וצורח עליי "לא אכפת לי איפה אתה עובד ומי אתה, אתה עבריין, מטורף, פנאט, צריך לשלוח אנשים כמוך לכלא וכו' וכו'....

פה ממש התעצבנתי איך מתנדב מרשה לעצמו להתנהג ככה, יצאתי מהאוטו לקחתי ממנו את התעודות ממש מהיד, אמרתי לו מה אני חושב עליו בצורה מאוד עדינה ברוסית ונכנסתי לרכב (אבל לא נסעתי שהמתנדב המתלהב לא יגיד שברחתי), נעלתי את הדלתות לא לפני שאמרתי לו תקרא תקרא לקצין שלך.

במקביל התקשרתי למשטרה סיפרתי להם שבחור שאני לא מכיר ומזדהה כמתנדב עצר אותי וצועק ומציק לי.. אלו מיד אמרו לי בודקים את זה, ואז אחרי דקה המתנדב פשוט נכנס לאוטו ונסע :|:|:|

יש לי הרבה דברים להגיד, ואני בעצמי מתנדב בעבר הרחוק בסיור בעיר במרכז הארץ, אבל עם דברים כאלה לא נתקלתי, זה ממש, איך אומרים אצלנו, פיזדס...:?

אין לי לצערי את השם שלו, מישהו יודע אם אפשר להתלונן או משהו? זה יגרום לבחור לעוף מהמשטרה? אולי הוא בכלל לא היה מתנדב? לצערי לא חשבתי לבקש תעודה או משהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 פעם ח'

אולי זה אותו אחד????

הזוי ברמות מטורפות אחי

לא יודע אם למד לקח, בטח הלך להציק למישהו אחר :evil:

עריכה אחרונה על ידי mrPinky
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אולי היו מצלמות על הכביש ושעה אתה יודע לפי נייד שלך יכול לדעת.האם שוטרים לא אמרו לך לשואל פרטים שלו ? איך ידעו להתקשר אליו ולמה הוא נעלם ?מה הם בדקו? מה אמרו אחרי בדיקה ? חסר פרטים בסיפור שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אולי היו מצלמות על הכביש ושעה אתה יודע לפי נייד שלך יכול לדעת.האם שוטרים לא אמרו לך לשואל פרטים שלו ? איך ידעו להתקשר אליו ולמה הוא נעלם ?מה הם בדקו? מה אמרו אחרי בדיקה ? חסר פרטים בסיפור שלך.

אני אבדוק את הטיפ עם המצלמות, יש באזור לדעתי קיוסק אולי הוא קלט משהו..

אמרתי שהוא נסע ואז הם אמרו שהם יחזרו אליי.

באמת ממה שאני מכיר מההתנדבות הם יחזרו אליי ואני אעדכן על זה, ולא יודע אם הם דיברו איתו או לא, הם יעני בהתחלה שאלו אותי שאלות איפה אתה נמצא מה מספר ניידת וכאלו ואז כשאמרתי להם את הכתובת הוא נסע ואמרתי להם שהוא נסע, אולי מבחינתם האירוע נגמר?

אז הם אמרו שהם יחזרו אליי ולקחו את הפרטים שם פרטי ומשפחה ומספר טלפון

עריכה אחרונה על ידי mrPinky
שגיאות כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מצלמת רכב, בטבריה השוטרים לא 100%.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...