Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

על 'טאסות' או 'צלחות' (פלסטיק כמובן), אפשר להשתמש בכל סוגי מנקי החישוקים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או רק במנקי החישוקים החלשים יותר כמו ד"ר מרקוס, משהו של STP, או נניח החלשים יותר של כימיקל גאייז?

או שהייתם משתמשים בכל סוג, גם בתואם-איירון-אקס של סונאקס או במנקי החישוקים האחרים של סונאקס, או למשל בדיאבלו ג'ל או סיגנצ'ר סירייס וויל קלינר (שהוא לא כזה חזק, אבל בכל זאת)?

או שאולי הייתם מוותרים על כל אלו ומשתמשים תמיד בסבון? אגיד לכם מה הבעיה -- למרות שאני עושה ניקיון על בסיס שבועי, באמת אין יותר מדי חומר שחור ופיח על החישוקים, הם מנוקים בקלות יחסית- אבל בכל זאת, יש שאריות פיח שנדבקות בחרכים מסוימים ויש לי בעיה להוציא, זה די מעצבן. אז חשבתי להתחיל להשתמש במנקה חישוקים כלשהו, למרות שהם מיועדים למתכות/סגסוגות ולא לפלסטיק, אבל מה זה אמור לשנות? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איירון X וחבריו לא אמורים להוות שום בעיה גם לטאסות, אתה הרי משתמש ב IRON-X גם על פח הרכב (משמע פלסטיקה וגומי).

סמוך עלי שבשטיפות רכב בתחנות דלק וכו' משתמשים בחומרים הרבה​ יותר חריפים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מה שחשבתי. בגלל זה ציינתי את ד"ר מרכוס, 30 שח, ומוצרים זולים , מהאזור מחירים הזה. לא הייתי מבזבז איירון אקס על צלחות פלסטיק. מה לגבי כימיקל גייז סיגנצ'ר סירייס וויל קלינר? גם לסונאקס יש מוצרי ניקוי חישוקים ב 40-50 שח בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APC זה הדבר האחרון לניקוי טסות. הרס הציפוי לאחר תקופה לא ארוכה.

באמת שאין צורך.

חומרים ייעודיים יתאימו למטלה זו. עדיף במינונים קטנים - כי הרבה טסות במיוחד לא אורגינליות

נוטות להתקלף. (ציפוי דק)

במידה ואתה מנקה את הרכב בתדירות שבועית? יספיק גם סבון שאתה מנקה את הרכב (לא באותה כפפה- בסיום השטיפה) מדי כמה שבועות -תרסיס ייעודי לניקוי חישוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרו דבריו של יוגב נכונים בעבר גם לי התקלפה טסה בשימוש חודשי עם apc מדולל 1-4

אבל כשעברתי לשטיפות תקופות יותר עברתי להשתמש על הטסה 1-10 עם הapc ולא ראיתי יותר קילופים כלל

שוב זה גם תלוי בטסה ואני העדפתי להשתמש בapc מאשר חומרים יקרים יותר לטסה שגם ככה נראתה לא משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עזוב, אני מנקה כל שבוע בקלות כבר..לא צריך בכלל לקנות שום דבר לטאסות. משפריץ על מטלית נקייה מעט APC [קומפו קלינסטרס], לא על הטאסה ישירות, ומנגב, יוצא מבריק כל פעם מחדש. בלי לבזבז הרבה חומר. מי ששוטף כל שבוע באמת לא צריך יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...