Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן לקנות קונסולת משחקים PS4

shorlakk
שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

בהמשך לת'רד על מפרט מחשב לגיימינג, הילד עשה סיבוב והחליט ללכת על PS4. אני זורם איתו.

בחדר שלו אין טלוויזיה 4K והוא רק מתחיל לשחק עכשיו, כך שנראה לי נקח slim ולא את הpro.

הבנתי שעדיף אם כבר 1TB ולא 500GB.

למעשה כמעט בכל מקום זה אותו מחיר. אחד נותן "שלט מתנה" ועולה אצלו 250 שקל יותר מאשר במקום אחר שצריך לקנות בנפרד והבסיס זול יותר.

בבאג למשל שנתיים אחריות ישפאר

בKSP שנה של קיה.

מה עדיף מהנ"ל? רכישה בירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ לקנות ממקום שמוכר עם אחריות מיבואן הרשמי. כמו כן, בכל זאת אני ממליץ לשקול את הPRO, לא בגלל ה4K, אלא בגלל שחלק מהמשחקים עשויים לעבוד בה יותר טוב בזכות מעבד גראפי יותר חזק. נכון, קצת יותר יקר, אבל אני מניח שאתה קונה לכמה שנים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיהיה מיותר?

יש לכם טלוויזיה 4K לא עדיף להשקיע עוד טיפה ולרכוש קונסולה שתראה ב- 4K?

תאמין לי ההבדל באיכות המשחקים מורגש.

אם כבר לקנות קונסולה זה לכמה שנים טובות, מילא חסכת המון בזה שלא רכשת מחשב גיימינג - מחשב גיימינג סטנדרטי יתחיל מ- 4,000₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונסולה תתחבר לטלוויזיה שלו בחדר ולא בסלון.

הטלוויזיה שלו איננה 4k. והוא עושה את צעדיו הראשונים בגיימינג. עדיין עדיף את הפרו?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפרו עדיפה בגלל הסיבות שהזכרתי. יש לו חומרה יותר חזקה וסוני מבטיחים שהשיפור יהיה לא רק ב4K. בהפרש מחירים כזה, אני לא מבין על מה ההתלבטות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר לי שהPRO תומך בVR, בעוד שה4 לא תומך (לא בדקתי את הטענה בעצמי).

שמעתי על זה רק לאחר שהזמנתי לעצמי את הסוני 4 - מאמזון אנגליה אגב - אז זה היה מאוחר מדי עבורי. יש מצב שזה היה מטה את הרכישה לכיוון הפרו, למרות שנדמה שהטכנולוגיה עדיין לא בשלה לגמרי בדור הנוכחי של הקונסולות...

כמה עולה הPRO? את שלי רכשתי ב1,100 ש"ח.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיהיה מיותר?

יש לכם טלוויזיה 4K לא עדיף להשקיע עוד טיפה ולרכוש קונסולה שתראה ב- 4K?

תאמין לי ההבדל באיכות המשחקים מורגש.

אם כבר לקנות קונסולה זה לכמה שנים טובות, מילא חסכת המון בזה שלא רכשת מחשב גיימינג - מחשב גיימינג סטנדרטי יתחיל מ- 4,000₪.

א. לא נכון. ב-3,000 ש"ח ניתן להרכיב מחשב גיימרים שקורע לחתיכות קטנות כל קונסולה שיש ושתצא לשוק ב-7 השנים הקרובות.

ב. מקבלים גם מחשב ולא צעצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א- זאת השערה שלך, 7 שנים זה המון בתחום הזה.

משחקים כדאי לקנות מאתרים כמו GAME.UK, יש להם המון מבצעים.

GAMERDEAL.CO.IL

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא נכון. ב-3,000 ש"ח ניתן להרכיב מחשב גיימרים שקורע לחתיכות קטנות כל קונסולה שיש ושתצא לשוק ב-7 השנים הקרובות.

ב. מקבלים גם מחשב ולא צעצוע.

עם מחשב אפשר להזמין את החבר'ה לתחרות פיפא בסלון בסבבה?

אגב, אף מחשב ב3K לא יחזיק ל7 שנים ואפילו לא 3. כבר אחרי שנה הוא לא יסחוב לך משחקים על גרפיקה בינונית ותצטרך להחליף כ.מסך באלפיה לפחות, וכבר הגענו להשקעה כפולה ממחיר PS4 פרו.

אגב2, גם אני הייתי אנטי קונסולות שנים, עד שקניתי PS4 PRO ומאז החיים הרבה יותר נוחים ויפים. :-D

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תחבר את המחשב לטלוויזיה ותזמין אותם למשחק פיפא.

ב. כרטיס מסך בינוני מסוגל לסחוב הגדרות גבוהות 2-3 שנים ברזולוציה 1080P. ברגע שיפסיק לסחוב תוריד הגדרות ל-Medium ועדיין תהנה מגרפיקה הרבה יותר יפה מקונסולה.

ג. PS4 ו-XBOX זה בסך הכל מחשב חלשלוש באריזה קומפקטית ומערכת הפעלה יעודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...