Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מולטימדיה למיצובישי לנסר החדשה

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש ברשותי לנסר 2010 הדור החדש ואני מעוניין לשדרג למערכת מולטימדיה, וברכב שהוא דגם ספורט שזה בא עם שליטה מההגה ברדיו + בקרת שיוט, ולפי מה שהבנתי יהיה בעיה לחבר אותו לשליטה מההגה, וגם הבנתי שצריך לנתק את החיבור של האיתות מצוקה המשולש והתראת החגורה שנמצא מתחת למערכת,

אשמח לתשובות ולהצעות איפה להתקין ומה החסרונות והיתרונות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך יחידה אינטגרלית עם צמה מתאמת.

בקרת השיוט איננה בעיה כי היא לא קשורה למערכת הסטריאו - את השליטה של ההגה מחברים בעזרת מתאם הגה.

הרכב השני בבית הינו במקרה לאנסר 2010.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אצלי ברכב שנת 2008 דגם ספורט אותו דבר, התקנתי מולטימדיה-מע' אנדרואיד, והשליטה היא מההגה, עובדת טוב.

המערכת צריכה להיות בעלת רכיב שליטה להגה (בילט אין) ולא, תהיה צריך להשיג מתאם PAC מתאים ליצרן, אבל עדיף שתשיג מערכת "חכמה" שכוללת תבקר הגה כפי שציינתי. (ותחסוך עלויות מיותרות ולפעמים בעיות תאימות שהמתקין לא מצליח לבצע).

בעבר כשהיה לי "CD רגיל" המתקין התקשה להתאים ולהתקין תמתאם, [למרות שאמר לי בדיעבד שיש עניין של מתחים שיש פתרון, לאחר שוויתרתי על הסיפור ובסופו כבר החלפתי למע' אנדרואיד].

מה שיש לי כיום זה מולטי' של NIPPON. אם תחשוב לכיוון של אנדרואיד, ממליץ שתקח מע' בגירסה 5\6 ולא AND'4.4 שהיא ישנה!.

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להתקין מערכת מולטימדיה Fly Audio שקיימת ברשותי בלנסר 2010 (במקום רדיו מקורי).

יש למישהוא רעיון היכן ניתן לרכוש / להזמין את מסגרת הפלסטיק למערכת עם פתח בגודל של כ - 200X102.

רכשתי באינטרנט מסגרת שנראתה לי הסטנדרט, מתברר שהפתח קטן מדי (102X178) ולא מצאתי מסגרת בגודל הנ'ל.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך יחידה אינטגרלית עם צמה מתאמת.

בקרת השיוט איננה בעיה כי היא לא קשורה למערכת הסטריאו - את השליטה של ההגה מחברים בעזרת מתאם הגה.

הרכב השני בבית הינו במקרה לאנסר 2010.

היי,

אצלי ברכב שנת 2008 דגם ספורט אותו דבר, התקנתי מולטימדיה-מע' אנדרואיד, והשליטה היא מההגה, עובדת טוב.

המערכת צריכה להיות בעלת רכיב שליטה להגה (בילט אין) ולא, תהיה צריך להשיג מתאם PAC מתאים ליצרן, אבל עדיף שתשיג מערכת "חכמה" שכוללת תבקר הגה כפי שציינתי. (ותחסוך עלויות מיותרות ולפעמים בעיות תאימות שהמתקין לא מצליח לבצע).

בעבר כשהיה לי "CD רגיל" המתקין התקשה להתאים ולהתקין תמתאם, [למרות שאמר לי בדיעבד שיש עניין של מתחים שיש פתרון, לאחר שוויתרתי על הסיפור ובסופו כבר החלפתי למע' אנדרואיד].

מה שיש לי כיום זה מולטי' של NIPPON. אם תחשוב לכיוון של אנדרואיד, ממליץ שתקח מע' בגירסה 5\6 ולא AND'4.4 שהיא ישנה!.

ואוא נשמע סרט רציתי כל הדבר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...