Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח זול

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחדשת ביטוח עכשיו וביקשתי מהסוכן שלי שיוריד לי את החלק של ביטוח רכב צד שלישי, כי אני אף פעם לא עושה תאונות ואמרו לי שזה יכול להוזיל לי מאד את הביטוח. הסוכן ישר אמר שאני עושה טעות ולוקחת סיכון וקצת הלחיץ אותי. קראתי גם פה https://www.clalbit.co.il/products/Pages/default.aspx?ItemID=80cf2065-0ca0-45be-bb43-19e4982dca08 ש"אף אם עלות הרכב אינה מצדיקה ביטוח מקיף, הנזק לצד שלישי עלול להיות גבוה מאוד!", אז אני בכלל לא יודעת מה לעשות. כדאי להישאר עם הביטוח צד שלישי? זה אמור לצאת משתלם אם חס וחלילה אני אעשה תאונה? וזה כיסוי מלא לנזק או שאני צריכה להשתתף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שאת עושה טעות!

מזה אני אף פעם לא עושה תאונות :shock:

ברוך השם עד עכשיו הכל היה טוב, ומאחל שימשיך כך, אבל זאת לא גישה נכונה.

אם כבר, תעשי צד ג ולא מקיף, לפחות כך תפסידי את הרכב שלך במקרה של תאונה שבה את אשמה, ולא תשעבדי את עצמך למישהו אחר.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אדם נורמלי לא מותר על צד ג' .

מה יקרה אם תהיה חס וחלילה תאונת שרשרת באשמתך ו2 ג'יפים יקרים יהרסו ? מי יכול לומר בכביש "לי זה לא יקרה" ?

ואם יקרה נזק - כן , יש השתתפות עצמית סדר גודל 2000 שקל תלוי בפרופיל הנהג ובתנאי הפוליסה .

זה לא סכום שמתמוטטים ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש פעם ראשונה

את חושבת שכל מי שמבטח צד ג עושה תאונות על ימין ועל שמאל?

עוד 150 שח בחודש לא יהרגו אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן הביטוח שלך צודק לחלוטין, אל תוותרי על ביטוח צד ג'.

אם הרכב לא מאוד יקר ואת מוכנה לקחת סיכון על מנת לחסוך בעלות השנתית - תוותרי על המקיף, אבל בשום אופן לא

לוותר על ביטוח צד ג'.

לגבי השתתפות - תלוי בפוליסה הספציפית, בד"כ יש השתתפות עצמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוכן שלך צודק , לעולם לא מבטלים צד ג' . זה עולה מעט ויכול לחסוך המון , ואני מתכוון יכול להציל מפשיטת רגל .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חוסר אחריות לא להיות מכוסה בביטוח צד ג' אם לא עושים ביטוח מקיף מקיף.

שני תרחישים פסימיים:

תאונה עם נזק גדול לרכב,שיכולה לגרום לך נזק כספי.

תאונה עם נזק לרכוש מדינה: עמוד/מעקה בטיחות/חלון ראווה של חנות זו או אחרת ,שתגרור תביעה של מדינת ישראל/אדם פרטי ואז זה ממש לא נעים.

ביטוח צד ג' אם אינך נהגת חדשה או צעירה יכול לעלות מקסימום 1,000 ש"ח שנתי כולל סעיף ביטול השתתפות עצמית- זה בוודאי לא סכום גבוה ביחס לסיכון הצפוי.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח צד ג' (לדעתי) צריך להיות חובה! תארי לעצמך שתפגעי במכונית שווה כמה מאות אלפי שקלים ותגרמי לה נזק בלתי הפיך - תמצאי את עצמך משועבדת לשארית חייך לתשלום הנזק.

ביטוח צד ג' הוא חובה לכל מי שעיניו בראשו, גם אם החוק לא מחייב זאת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...