Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מינהל הבטיחות האמריקני פתח בחקירה כנגד יונדאי וקיה. בקרוב בישראל?

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

פורסם היום:

http://www.thecar.co.il/%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%99%D7%A8%D7%95-%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F/

האם גם בישראל תיפתח חקירה לדעתכם?.

אני רק אומר, שלדעתי אם היה מדובר ברכב צרפתי/גרמני מזמן הכותרות בעיתונים הראשיים היו צועקות.

בגלל שמדובר ביונדאי וקיה, שומרים יחסית על שקט.

אינני יודע אם גם אצלי ברכב מדובר באותו מנוע, מה שטוח זה שבנתיים לא הצליחו לפתור אצלי את בעיות ההתנעה שמתרחשות לעתים קרובות מאוד (לפחות פעם ביום) ובעיות הכיבוי באמצע נסיעה (מתרחשות לעתים רחוקות יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה המהומה. מנוע שכבה אינו מוגדר כשל בטיחותי. לכן אין ריקול רשמי.

מריח כמו דיזלגייט 2 . חיזוק תעשיית הרכב האמריקאית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפן הבטיחותי צריך להבדיל בין מנוע שנכבה בעמידה, מול מנוע שנכבה בנסיעה.

כאשר מנוע נכבה בעמידה אין סכנה, אבל מנוע שנכבה בנסיעה, זה סיפור אחר כבר.

דוושת הברקס הופכת להיות קשה יותר, וגם ההגה. תמיד אפשר לצאת מזה, אבל הרבה נכנסים ללחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובצדק - מי הבטיח לך שכרית האוויר תעבוד כשהמנוע כבוי ?

זה בדיוק פרשת Switchgate של ג'נרל מוטורס. הסוויטצ' היה רגיש וברעידה בכביש משובש או מחזיק מפתחות כבד הרכב היה יכול בקלות להיכבות בזמן נסיעה מה שהיה בחלק מהמקרים מבטל את כרית האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה המהומה. מנוע שכבה אינו מוגדר כשל בטיחותי. לכן אין ריקול רשמי.

מריח כמו דיזלגייט 2 . חיזוק תעשיית הרכב האמריקאית.

איזה שטות והטעייה, מנוע שכבה בנסיעה זה רכב בלי הגה, בלמים, כריות אוויר ושום מערכת בטיחות אלקטרונית אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המידע באינטרנט זה לא נוגע כנראה לדגמים שנמכרו בארץ. וגם אם כן, לא מדובר בדגמים שנמכרו במספרים גדולים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע שכבה בנסיעה אינו מוגדר עדיין בעיה בטיחותית. יש הגה, יש בלמים , יש כריות . רק הכל יותר קשה.

תאר לך כמה מנועים היו צריכים להחליף הבעייה של שרשרת התזמון של מנועי tsi ב 2010. לא יצא אף ריקול על זה.

מי שהתלונן על רעש :החליפו לו שרשרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ג'נרל מוטורס לא הוציאו ריקול, זו בדיוק הבעיה.

אגב, לא הייתי מייחס חשיבות להנחת המוצא שאם קונצרן פולקסווגן לא הוציאו ריקול בטיחותי, משמע זה לא מסוכן - להזכירך,הם שקרנים.

אם הברקסים נהיים קשים, ההגה ניהיה קשה ויש סיכוי שכרית האוויר לא תפתח, לדעתי לפחות, זה כן נכלל תחת בעיה בטיחותית.

חוקרים את יונדאי\קיה ומחייבים אותם לתקן לא כי מחפשים אותם, או רוצים שהם יזכו את הצרכנים שלהם - כי זה פשוט מסוכן.

שים לב שמי שדורש את התיקון זה הרגולטורים והממשלות, לא הצרכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שזה מסוכן אבל המחוקק לא . אחרת היה כבר אישום פלילי.

אין חוק שאומר שרכב שבו המנוע כבה הרכב יורד מהכביש עד לתיקון הליקויים.

כל מה שיש פה זה פתיחת חקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע שכבה בנסיעה אינו מוגדר עדיין בעיה בטיחותית. יש הגה, יש בלמים , יש כריות . רק הכל יותר קשה.

מנוע שנכבה בזמן נסיעה בהחלט עניין בטיחותי ממדרגה ראשונה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוקק עסוק מידי בהתקנות מובילאיי מכדי להתעסק בזוטות כמו מנועים כבים בנסיעה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני גם נתקלתי בדבר הזה, מופיע בכמה אתרים. ממה שהבנתי זה נוגע רק לרכבים בקוריאה ולא קשורים לישראל, אז לא חושב שיש לנו מה להילחץ פה בארץ כי זה לא רלוונטי לנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאר לך כמה מנועים היו צריכים להחליף הבעייה של שרשרת התזמון של מנועי tsi ב 2010. לא יצא אף ריקול על זה.

מי שהתלונן על רעש :החליפו לו שרשרת.

אתה באמת רציני כזה? לגמרי?

ירדתי את הקסטל באמצע סיבוב. הופ, המנוע כבה.

ההגה חשמלי, זה אומר שאין תגבור. ברקס יש רק פעם אחת, ואני דוהר על 120. מגיע לסיבוב כבר על 150 - אין ברקס כי כבר לחצתי לפני זה. הרכב שלפני מאט, אין לי אפשרות לעצור או להתחמק.

בום קטן.

אתה צודק. זה ממש לא קשור לבטיחות.

רק השרשרת של TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...