Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית חדשה, 100-140K

Mc'lovin
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

אנחנו משפחה צעירה (זוג + תינוק בן חודשיים) עם סוויפט בת 5.5, ומחפשים לעבור לרכב מרווח יותר. אנחנו על הגדר כבר הרבה זמן (כבר פירסמתי כאן כמה שרשורים לגבי דגמים שהתלבטנו לגביהם) , ואישית אני מרגיש שאנחנו מתפזרים וצריכים קצת הכוונה.

הרעיון הכללי הוא לקנות מעין "רכב מעבר" ל-4-5 שנים, עד שיגיע (לפחות על פי התכנון הנוכחי) הילד השלישי אז נצטרך כבר רכב הרבה יותר מרווח.

בהתחלה חשבנו שאמינות, חיסכון ובטיחות הם ההעדפות הראשיות שלנו, אבל אחרי כמה נסיעות מבחן עם אשתי אני מבין שיותר מעניין אותה מרווח מאחור, נוחות נסיעה ומערכת מולטימדיה עם וייז ;)

כבר עשינו נסיעות מבחן בסוזוקי קרוסאובר טורבו, קיה סיד, קיה נירו, יונדאי איוניק, ובעקבות התובנות האחרונות מנסים השבוע את רנו גרנד קופה ופיג'ו 2008.

אשמח להמלוצתיכם על רכב חדש בטווח של 100-140K. כן אגיד שאם ממליצים על כלי רכב בתחום היקר יותר של הטווח, אני הייתי מעדיף המלצה על רכב חסכוני (כלומר, לא ספורטאז' למשל).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ,כמו הקרוסאובר , האימפרזה (עד סוף השנה) והקרוז (עד מתי שתגיע עם המערכות המקוריות ,בנתיים זו רק אמירה של מנהל אזורי בGM ) המגאן מצוידת במוביל איי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדאסטר דיזל יכולה להיות פתרון לא רע אם היא מוצאת חן. בסה"כ הוא עונה על הדרישות המעודכנות והוא גם מסוג הרכבים שלא במיוחד כואב הלב אם הילד שופך משהו או מקשקש הריפודים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להציע למישהו שמחפש בטיחות רכב כמו דאסטר זה קצת סוטה מהדרישות (קצת הרבה).

את המגאן אני אוהב אבל אני נאלץ לפסול אותה בגלל היעדר מערכת בטיחות מקוריות בדגם שמיובא ארצה, כנראה שלקראת סוף השנה או תחילת שנה הבאה יגיע דגם הצ'באק עם מערכות מקוריות.

הייתי בודק קיה נירו. אמורה להיות חסכונית, בטיחותית, מאובזרת לא רע בכלל, נראית סבבה לדעתי, הגיר הרובוטי עובד בסדר בסך הכול (קצת פחות טובה מEDC או DSG אבל לא מהותי, אולי כי אני לא רגיל אליו).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אנחנו דאצ'יה ונשמח מאוד להזמין אתכם לבחון את הדאסטר האוטומטי. מאוד מרווח, מאוד חסכוני בדלק ומאוד איכותי ואמין. זו הסיבה שמאות לקוחות רוכשים אותו בימים אלה.

שבוע טוב לכולם,

אנחנו משפחה צעירה (זוג + תינוק בן חודשיים) עם סוויפט בת 5.5, ומחפשים לעבור לרכב מרווח יותר. אנחנו על הגדר כבר הרבה זמן (כבר פירסמתי כאן כמה שרשורים לגבי דגמים שהתלבטנו לגביהם) , ואישית אני מרגיש שאנחנו מתפזרים וצריכים קצת הכוונה.

הרעיון הכללי הוא לקנות מעין "רכב מעבר" ל-4-5 שנים, עד שיגיע (לפחות על פי התכנון הנוכחי) הילד השלישי אז נצטרך כבר רכב הרבה יותר מרווח.

בהתחלה חשבנו שאמינות, חיסכון ובטיחות הם ההעדפות הראשיות שלנו, אבל אחרי כמה נסיעות מבחן עם אשתי אני מבין שיותר מעניין אותה מרווח מאחור, נוחות נסיעה ומערכת מולטימדיה עם וייז ;)

כבר עשינו נסיעות מבחן בסוזוקי קרוסאובר טורבו, קיה סיד, קיה נירו, יונדאי איוניק, ובעקבות התובנות האחרונות מנסים השבוע את רנו גרנד קופה ופיג'ו 2008.

אשמח להמלוצתיכם על רכב חדש בטווח של 100-140K. כן אגיד שאם ממליצים על כלי רכב בתחום היקר יותר של הטווח, אני הייתי מעדיף המלצה על רכב חסכוני (כלומר, לא ספורטאז' למשל).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק באמת עוד כמה רכבים כמו שאמרת לדעת כמה שיותר אבל מצד שני באמת לא כדאי שתתפזר

מבחינת נוחות בטיחות וחיסכון מהניסיון שלי הייתי ממליץ לך ללכת על הנירו כי עושה רושם שהוא באמת עונה על כל הקריטריונים ומספק את הסחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להציע למישהו שמחפש בטיחות רכב כמו דאסטר זה קצת סוטה מהדרישות (קצת הרבה).

את המגאן אני אוהב אבל אני נאלץ לפסול אותה בגלל היעדר מערכת בטיחות מקוריות בדגם שמיובא ארצה, כנראה שלקראת סוף השנה או תחילת שנה הבאה יגיע דגם הצ'באק עם מערכות מקוריות.

הייתי בודק קיה נירו. אמורה להיות חסכונית, בטיחותית, מאובזרת לא רע בכלל, נראית סבבה לדעתי, הגיר הרובוטי עובד בסדר בסך הכול (קצת פחות טובה מEDC או DSG אבל לא מהותי, אולי כי אני לא רגיל אליו).

היום עשיתי נסיעה קצרה על הנירו, מגיב לא רע - פחות מרגישים שמה את הגיר, מצד שני לא העמדתי אותו במצבים שבו הכפול מצמדים מרגיש לא בנוח ומתחיל לרוב לזייף במהלך נסיעת המבחן.

סך הכל נראה כמו פשרה טובה ברוב הסעיפים וכמובן עם כל המערכות בטיחות עליו,

מה שכן הוא יהיה פחות מרווח מגרנד קופה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. איוניק אפציה טובה מאוד לדעתי. מרווחת, חסכונית, יחידת הנעה באמת עובדת מאוד טוב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש רעש. אני לא יודע מה זה מקובל או לא. אבל בגלל שאני נוסע הרבה בבין עירוני, לי זה הפריע. הפריע לי גם שיכוח קשיח בעיר.

מעבר לסייגים האלו, אני יכול להגידר דברים טובים על הרכב. והרכב משייט טוב מאוד גם מחוץ לעיר.

אני מניח מי שנוסע לא בפריפריה עם הדרכים המשובשות ולא הרבה מחו לעיר במהירות גבוהה, הרכב בשבילו יתאים ל100%. תא מטען פרקטי, הרבה מקום לרגליים מאחור. לא פלא שהרכבים האלו עולים לכביש בכמות גדולה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...