Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעקבות מבחן ה BRZ - רעיון שעלה לי עכשיו עם ריח הדלק באף.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הן ה BRZ והן המיאטה מכוניות נהיגה נהדרות, ללא ספק.

בה במידה הן יקרות מאד, הן לקניה והן לתחזוקה שוטפת, ומאחר ופרקטיות אינה התכונה החזקה שלהן, בייחוד במיאטה, מה שכנראה יהפוך אותן למכוניות סופ"ש קלאסיות, עלה רעיון - יבוא מכונית ספורט בת למעלה מ 30 כרכב אספנות.

ההיצע עצום, הן בארה"ב והן באירופה, ובסכום של 100-120K אפשר לקבל לא מעט מכוניות שיסבו לבעליהן הנאה מרובה.

סדרה 6 של ב.מ.וו

טריומף TR8

אופל מונזה.

אלפא GTV6

כל ההוט האצ'ים של שנות ה 80'

ועם קצת מאמץ אפילו אלפיין GTA או פורשה 911.

כמכונית שאינה מיועדת לשימוש יומיומי, מבכונית בסטטוס אספנות זולה להפליא לתחזוקה - 1,100 ש"ח בשנה, שכוללים אגרת רישוי וביטוח, ובנוסף אין ירידת ערך.

בהחלט שווה לחשוב על זה.

אני כבר בהליכי חיפוש..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שעד עכשיו כל מכוניות האספנות המיובאות היו מיניוואנים

Sent from my MicroTAC 9800X  using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הרפתקה, שדורשת, בעייני, אומץ מסוג אחר ממה שנדרש כדי לקנות ברז.

בכל מקרה, למי שלא מפחד מתקלות ללא אחריות, רכב שלא יהיה למי למכור אותו, גנבים ועוד - לקנות רכב אספנות מחול זה כנראה תמיד רעיון נהדר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, אבל לא מעט רודסטרים מציעים הנאה מהנהיגה שלא נופלת בהרבה מהמיאטה.

עשה פעם סיבוב בטירומף TR8 עם מנוע 3.5 או אפילו ב MGB ותבין.

שוב, בהתחשב בעובדה שהמכונית תשמש כרכב פנאי קלאסי לסופש"ים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוו ברור זה לא כזה נדיר, ואפילו דיי נפוץ, רוב מחזיקי המיאטות והBRZ משתמשים בהן לא כרכב סופשים ודווקא אלו שכן מחזיקים רכב לסופ"ש מחזיקים רכב ישן וזול (יחסית)

ואתה לא חייב ללכת רחוק, אפשר לקנות גם בארץ ובמחירים נמוכים מ100 אלף שקל רכבים מהנים כמו וגם יותר ממיאטה וBRZ.

אני אישית מחזיק את הרכב הזה לסופשי שבוע

IMG_6592-HDR-1.jpg

היא מרגישה כמו מיאטה רק הרבה יותר חזקה, ובטח הרבה יותר זולה...

ליום יום אני נוסע באיביזה 1400 ידנית נוחה לחזוקה, תהיה בטוח ששני הרכבים ביחד יותר זולים ממיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר התחילו לייבא רכבי אספנות משנות ה-80 כמו רנו 5gt ואפילו 205gti.

אני הייתי אפילו ממליץ לחפש מכוניות קופה יפניות כמו ניסאן 300sx או טויוטה סופרה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי אפילו ממליץ לחפש מכוניות קופה יפניות כמו ניסאן 300sx או טויוטה סופרה.

הלוואי... לך תחפש אחת עם הגה במקום הנכון ותכין הלוואה של 500 אלף שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקול MR2 דור ראשון, יעלה שליש והתמורה רבה.

300ZX דווקא ניתן למצוא עם ההגה בצד שמאל ובמחירים הוגנים, אבל הדור "הנכון" (מקביל לסופרה של מהיר ועצבני) עדיין לא בגיל יבוא.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי... לך תחפש אחת עם הגה במקום הנכון ותכין הלוואה של 500 אלף שקל

בדיוק רבע מזה, במקרה היקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רבע מזה, במקרה היקר.

במקרה של הסופרות מ"הדור הנכון" זה לא מדויק. אחת עם הגה ימני, ידנית, טווין טורבו ובמצב סביר פשוט משוגעים. סרטי מהיר ועצבני עשו טוב לערך הרכב.

מצד שני ה 300ZX יותר נגישה ונותנת אותה תמורה, למעט אפקט ה "nice supra, bro!". יש אחת למכירה (ימני, ידני, טווין) עם גג טארגה ובמצב מדהים באיזור ה50אש"ח - וזה נחשב יקר לדגם הזה.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם קצת מאמץ אפילו אלפיין GTA או פורשה 911.

כמוני כמוך - וגם אני מחפש...

למרבה הצער, אלפין ו-911 הפכו ליקרות מדי. פספסנו את מחירי הרצפה שלהם בכמה שנים.

מה קרה? החשיפה העולמית הרבה לרכבים קלאסיים(סצנה חברתית, תוכניות טלויזיה, מסעות ראלי וכו') גרמו לכך שמכוניות הפכו לבון טון אצל רבים שאינם בהכרח חובבי רכב, גם בארץ. הריביות האפסיות - בכל העולם - ששולחות אנשים לחפש אפיקי השקעה חדשים לכספם, תרמו גם הן; רבים החלו לקנות קלאסיות, כולל YOUNG-TIMERS והמחירים עולים ועולים. כמובן שהבועה תתפוצץ במשבר הכלכלי הגדול הבא - ואז תהיינה הזדמנויות נהדרות; היו למשל המון הזדמנויות בארה"ב ב- 2008

לעניין ניסן 300ZX, אני עם מאור. הדור שיצא ב-1989 פשוט פנטסטי. ענין של סבלנות.

גם הדור השני של מאזדה RX7, בו הוצעה לראשונה גרסת טורבו, הציע יכולת דינמית גבוהה ומראה מצודד. השאלה היא אם אתה מכיר מישהו עם נסיון עבודה על מנוע וואנקל בארץ(ועוד מוגדש...)?

יש לך גם את הגרסאות החזקות של קמארו/פיירבירד, אם העיצוב והגודל לטעמך.

אבל בשורה התחתונה, כל עוד הניסן דלעיל רחוקה מרחק שנתיים מיבוא, פורשה 944 עושה הכי הרבה שכל.

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...