Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפטופ לסטודנט להנדסת תוכנה, עד 4000 שקל לערך

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הווסטרו מעולים, מאוד אוהב אותם

אבל לדעתי המסך IPS מנצח אם אין כזה בווסטרו

תשווה בין 2 הדגמים שנראה מה ההבדלים.

כרטיס מסך הוא תוספת נחמדה, אבל הכרטיסי מסך הפנימיים היום יודעים להתמודד עם דברים סטנדרטים בלי להניד עפעף.

קח בחשבון שכשיש תוספת כרטיס, אז בפעילות פשוטה המחשב משתמש בכרטיס הפנימי כדי לחסוך אנרגיה, אם אתה לא מתכוון להשתמש בתוכנות גרפיות שצריכות/יודעות לנצל כוח עיבוד חזק יותר, זה בעצם אותו הדבר.

אכן, SSD הוא מאוד מאוד משמעותי, עברתי מ I5 דור ראשון עם SSD SATA2 לדור 6 עם SATA3 ואותו SSD, ההבדלים אצלי כמעט לא מורגשים (מעריך 20-30% שיפור שאני מייחס בעיקרו להבדלים בין ה SATA וזה מתבטא ב 2 שניות עליה?) ואני דיי מצטער/מאוכזב ששדרגתי.

עריכה אחרונה על ידי phpclub
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדוק את נושא האחריות והשירות לגבי הווסטרו, בדלים למיטב זכרוני השירות לסדרות עסקיות ניתן ע"י מעבדה אחרת מהסדרות הפשוטות.

היוגה הוא הרבה מחשב במעט כסף, רק בדוק את נושא האחריות והשירות.

תכל'ס הווסטרו תפור לצרכיך.

(ואני בכלל במפלגה של לנובו).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור,

http://www.b-student.co.il/Product/36151061/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93,-Dell-Vostro-5568-%D7%9E%D7%A1%D7%9A-15-6--3Y-WIN10---256SSD---8GB

שווה את המחיר?

המחשב משמש אותי המון, אינטרנט (מלא טאבים פתוחים), אוטוקאד, סטראפ, סרטים ומטלאב.

ה-HP הישן שלי כבר גוסס אחרי החלפת כל מיני חלקים ועושה קולות של מוות בייסורים, פוזל לעבר הווסטרו שצירפתי להודעה.

אוהב מסך גדול, אין בעיה עם העוד חצי קילו זה לא שיוצאים איתו לטראק בהודו, כולה הליכה מהאוטו לכיתה.

עריכה:

http://ksp.co.il/?select=.268..271..132..3762..2183..466.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=37993&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

מצאתי גם את זה ב-KSP, מה עדיף?

עריכה אחרונה על ידי Abergel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים כאן על הרבה דברים, שוכחים כמה דברים חשובים:

1. מקלדת. עניין אישי מאד.

2. כן או לא מסך מגע. אישית אני לא מתלהב (המחשב העיקרי שלי חסר מסך מגע אבל יש לי גם איזה שעטנז של מחשב וטאבלט לנסיעות, ואני מעדיף את ה-touchpad שצמוד למקלדת על שליחת האצבע למסך המרוחק יותר). והתכונה הזו מייקרת מאוד את המחשב.

3. לגבי ה-SSD: מדובר ברכיב שמייקר את המחשב, והשאלה היא היכן שמים את הכסף, כמובן בהתאם לתקציב. לטעמי לסטודנט חשוב יותר להשקיע במחשב קל עם עמידות לטלטול ומעיכה. נכון ש-SSD אמור להיות יותר עמיד מ-HDD, אבל גם ה-HDD העכשוים מספיק עמידים. ואם התקציב מוגבל אפשר לרכוש מחשב יותר קטן ומוקשח (יחסית, כן? לא כזה שמיועד לתומ"ת) ולהוסיף\להחליף את הדיסק בשלב יותר מאוחר. כמובן לודא שהדבר אפשרי לביצוע בקלות במחשב הנרכש.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. לגבי ה-SSD: מדובר ברכיב שמייקר את המחשב, והשאלה היא היכן שמים את הכסף, כמובן בהתאם לתקציב. לטעמי לסטודנט חשוב יותר להשקיע במחשב קל עם עמידות לטלטול ומעיכה. נכון ש-SSD אמור להיות יותר עמיד מ-HDD, אבל גם ה-HDD העכשוים מספיק עמידים. ואם התקציב מוגבל אפשר לרכוש מחשב יותר קטן ומוקשח (יחסית, כן? לא כזה שמיועד לתומ"ת) ולהוסיף\להחליף את הדיסק בשלב יותר מאוחר. כמובן לודא שהדבר אפשרי לביצוע בקלות במחשב הנרכש.

יש לאשתי מחשב נייד בן כמעט 5 שנים, שהיה בשעתו יחסית די חזק. i7, עם 8 ג'יגה זכרון אך עם הארדיסק רגיל 5400rpm.

ביום שהתקנתי את הssd של סמסונג, הביצועים היו בלתי נתפסים לעומת המצב שהיה קודם.

הssd מהווה לדעתי מהפכה עצומה ומייתר כמעט את הצורך בשדרוג והחלפת המחשב, למי שיש שימושים רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SSD זה מאסט.

אם התקציב מוגבל, עדיף להתפשר על מעבד או רכיבים אחרים, ולא לוותר על SSD.

לגבי כרטיס מסך, נכון שסטודנט יכול להסתפק בכרטיסים המובנים הסטנדרטיים של אינטל, אבל מי שיודע מראש ישעבוד הרבה עם מטלאב - מומלץ מאוד לקחת כרטיס חזק יותר.

בהצלחה בלימודים!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה שסדרות ביתיות זולות יותר ונמכרות רק עם שנה אחריות. עלות תיקון\החלפת לוח אם מתחילה בד"כ ב1000 ש"ח ומשם זה רק עולה.

דל מציעים על רוב הדגמים 3 שנות אחריות לפעמים גם HP.

הכרטיסים של אינטל לא תמיד בסיסים ואלה של אנווידיה לא תמיד שונים מהם, הכול תלוי בדגם.

מציע שתתחיל לקרוא בnotebookcheck כדי לקבל מידע אמין.

בדל היתרון זה שבחלק מהדגמים השירות עד הבית.

אני באופן אישי רכשתי אינספיירון ואפילו שם יש את זה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את התגובות לפני אז מצטער אם אחזור על דברים שנאמרו.

משהו שלמדתי רק לאחר רכישת המחשב הוא שבזמן הקניה נתון גודל המסך הוא שקרי לגבי גודל המחשב. ההבדל שיש בגודל השוליים מסביב בין לפטופים שונים מאוד גדול.

ברשותי דל אינספירון 13.3 אינצ מסדרה 7000.

יצא לי לראות כבר לפטופים קטנים יותר משלי עם מסך 14 אינצ.

עצה אחרונה.

אם אתה מתכוון לתכנת הרבה תשקול בחיוב 15 אינצ.

מאוד לא נוח לי לתכנת על ה13 אינצ שלי ואני נאלץ להתחבר כל פעם למסך חיצוני לשם כך.

לא מכיר את כל הדגמים אבל התרשמתי מלנובו סדרת יוגה 710 או מהdellים xps שהם לא פחות ממדהימים מבחינת גודל מחשב לעומת מסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על הווסטרו 14", החשש היחיד שלי הוא כרטיס המסך. מה אם אזדקק למעט כוח עיבוד לתצוגה ? ליוגה למשל יש כרטיס מסך NVIDIA 940MX לעומת אינטל בסיסי בווסטרו.

הווסטרו הזה בא עם הכרטיס מסך הזה:

http://ksp.co.il/?uin=35594

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחשב לא הולך לשמש כמחשב שהשימוש העיקרי שלו הוא גיימינג, עיצוב גרפי או מאטלאב אין צורך אמיתי בכרטיס מסך...

כפי שהוא אמר, יש לו מחשב חזק בבית.

בשביל שימושים בודדים לא הייתי רץ לזרוק כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה940MX גם לא מי יודע מה מתאים לגיימינג. FALLOUT 4 מקרטע עליו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח לרגע את עניין כרטיס המסך בצד ונאמר שלשני הדגמים יש 940MX, מה בעניין שאר הדברים?

הבנתי שליוגה למשל יש מסך מרהיב יותר, עם צבעים בהירים וחדים יותר, מעבר לתוספת הטאץ' והפליפ הנחמדים, בעוד שלווסטרו יש את מוניטין האמינות של dell וקירור שקט.

הפרש המחיר לא גבוה, תוספת של 400 ש"ח.

בהינתן אלו, אפשר המלצה סופית?

ווסטרו אחרי הכל?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגי לי שאתה מדבר על הווסטרו בקישור מעלינו, מסך 768P? בלי IPS? לפח.

14.0 Inch HD (1366 x 768) Anti-Glare LED-Backlit Display

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לתכנת הרבה תשקול בחיוב 15 אינצ.

מאוד לא נוח לי לתכנת על ה13 אינצ שלי ואני נאלץ להתחבר כל פעם למסך חיצוני לשם כך..

הפתרון של מסך חיצוני הוא הפתרון הנכון. מחשב "15.6 יהיה יותר זול - אבל הרבה פחות נוח.

אם יש חשב ביתי שמיש (אפילו לא חזק) - הנייד ישמש רק בלימודים, בודאי שאין צורך במחשב מעל "14. והקילו על הגב משמעותי כשאתה מתרוצץ בקמפוס. בודאי בקמפוס גבעי ו\או רחב ידיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...