Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנה מערכת מולטימדיה בקיה נירו

Gluty
שימו לב! השרשור הזה בן 2418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי לדעת האם לדעתכם תהיה אפשרות לבצע התקנה מקומית של מערכת מולטימדיה בקיה נירו? ההתלבטות היא בינו לבין האיוניק והאיוניק מוצע ברמת אבזור ממש טובה עם מערכת connect car איכותית שהלוואי והייתה בקיה נירו אם גם ככה בחרו לא להביא מסך מקורי איכותי.

אשמח לתשובות ותודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט בין האיוניק לנירו בימים אלו, ואם לנירו היתה את המולטימדיה של האיוניק (או מולטימדיה הגונה אחרת) לא היתה בכלל התלבטות בין השתיים.

עם זאת, ניסיתי לברר לגבי התקנה מקומית עם היבואן ושם אמרו לי באופן מוחלט שהם מסרבים לבצע זאת (גם לא בתוספת תשלום) בהוראת מהנדסי החברה.

זה כנראה רכב שהם ממש חוששים להתעסק איתו מבחינה חשמלית. לא סתם כל המערכות בו הן מקוריות (מערכות הבטיחות, ה"מולטימדיה", מצלמת הרוורס, החיישנים וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בהתלבטות הזו.. זה ממש מעניין למה כי יונדאי התקינו באיוניק מולטימדיה בהתקנה מקומית וממה שאומרים יש דמיון רב בין האיוניק לנירו.

מעניין מה ההטבות שנותנים על האיוניק במבצע שליונדאי עכשיו. זה מבאס כי הנירו יכול היה להיות מושלם אם לא היו כל כך חוסכים עלינו הצרכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור לי למה התקינו התקנה מקומית אבל השאלה ששאלתי היא למה בנירו אין גם אפשרות להתקין מקומית?

לא הבנתי מה לא ברור. טלקר אומרים שהם לא מאפשרים התקנה מקומית (שלהם, או של המתקינים שהם עובדים איתם) של מערכת מולטימדיה, כי חוששים להתעסק עם המערכת החשמלית של הרכב. זה כמובן לא שולל את האפשרות למצוא מתקין חיצוני שאינו קשור אליהם ולבקש ממנו. אני בטוח שאם תחפש תמצא. אבל יכול להיות שזה לא כל כך כדאי - לא זכור לי מקרה שבו יבואן אומר במפורשות שהוא לא מסכים להתקין מערכת בהתקנה מקומית. אם הם מסרבים, כנראה שיש סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה לא ברור. טלקר אומרים שהם לא מאפשרים התקנה מקומית (שלהם' date=' או של המתקינים שהם עובדים איתם) של מערכת מולטימדיה, כי חוששים להתעסק עם המערכת החשמלית של הרכב. זה כמובן לא שולל את האפשרות למצוא מתקין חיצוני שאינו קשור אליהם ולבקש ממנו. אני בטוח שאם תחפש תמצא. אבל יכול להיות שזה לא כל כך כדאי - לא זכור לי מקרה שבו יבואן אומר במפורשות שהוא לא מסכים להתקין מערכת בהתקנה מקומית. אם הם מסרבים, כנראה שיש סיבה.[/quote']

בעיני זה ממש לחפש צרות. גם בעיני הנירו מוצלח יותר (לא אוהב את זה שאי אפשר לראות כלום אחורה מהחלון האחורי של האיוניק למשל). אבל זו הכלה! לא הייתי נותן למתקין חיצוני לגעת בו. מספיק צרות היו לי בסיוויק נהדרת מכל בחינה אחרת עם ליפופי האיזולירבנד הישראליים, והנירו זו מערכת חשמל מורכבת שלתחמני המדרכות האלה אין שום בקיאות בה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המערכת בנירו תומכת הזרמת אודיו בBT מהנייד?

אם כן, הייתי משתמש בה רק כדיבורית ומסך רוורס וכל השאר, מתקין מעמד יפה לסמארטפון שלי איפשהו על הדשבורד ומשתמש בו בלבד.

בשביל זה לוותר על רכב עם פרקטיות של גי'יפון ולבחור ברכב שנראה כמו קופסאת אוכל דור חלל?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום,

האם המסך/מערכת בנירו תומכת בספר טלפונים מהנייד בעברית?

תודה

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...