Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מכון רישוי ללא טריקים ושטיקים (אם יש בכלל חיה כזאת) באיזור פ"ת

רמי33
שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יד יצחק ראש העין.

עושה שם כבר 4 שנים ומאד מרוצה

בדיוק באתי לרשום לגבי המכון הזה.

עברתי שם טסט 3 פעמים. פעם ראשונה עבר חלק, ובפעמיים האחרות פסלו את הרכב על דברים מוצדקים בלבד. מומלץ.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש מכונים שהם חרפה,

באתי לעשות טסט שבוע שעבר ונכנסתי למכון

אורות? - בודק רק פנס קידמי שמאלי וזהו.

בלמים? - כולם נבדקים

בור - מערכות הגה - רכב כן רכב לא

זיהום אוויר? - הבחור מתכתב בווצאם 20 דקות וששאלתי מה איתי? הדביק לי תוצאות של מאזדה 3 שהיתה לפני ושלח אותי למשרד לקבל את הטופס שעברתי.

לוחיות רישוי - הצחקת אותם, לא מסתכלים

חלונות כהים (אחורי, ושניים קידמיים) מתעלמים ולא מעניין אותם (למזלי :lol:)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש במקרה עשיתי אתמול טסט לרנו. בת 3. עם 19 אלף קילומטר.

כהרגלי בציון נסעתי למבדק. אבל כנראה שפתחתי פה לשטן בשרשור הזה.

הכשילו אותי על פיזור אלומת אור גבוהה בפנס ימני. הוחלפה מנורה H1 של אוסרם למנורה חדשה סוג ז' תוצרת אמריקן איגל בחשמליה מקומית בעלות סמלית של 65(!!!) שקלים. עלות נורה כזאת למוסך היא 7-8 שקל ובניגוד לרנו בד"כ אין צורך לפרק חצי אוטו כדי להחליף מנורה.

לזכותם יאמר שהביאו מכשיר מדידה ובדקו את זה במקום, כך שלא נאלצתי לחכות את התור שוב ולשלם על טסט חוזר.

גם השרות כרגיל היה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צביעות...

מצד אחד אתה מתרעם שאין בדיקה הולמת, מצד שני אתה מבסוט שהצלחת לעבור טסט בלי שיכשילו אותך על חלונות כהים לא חוקיים

אענה לך בחיוך :)

צביעות? ממש לא, אין לי בעייה ואני מעדיף שיבדקו את כלי הרכב בצורה טובה ובלי לחפף

יש יותר מידי כלי רכב על הכבישים במצב לא תקין - צמיגים הגה בלמים ומה לא ומעדיף שתהייה בדיקה טובה ולא סכנת חיים ליידי בכביש.

לגבי חלונות כהים - כך קיניתי את הרכב, וכן נכון זה לא חוקי ולא הורדתי אותם אבל בין זה לבין לרשום "צביעות" הדרך ארוכה מאד

אז אל תטיל רפש בלי להכיר את מי שאתה כותב עליו.

וכן אני מחייך אבל עדיין מעדיף בדיקות טובות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש: איך מכון אמיתי בנתניה?

אני כבר שנים עושה טסטים בחפר ואין בעיות מיוחדות, אבל אני מת מפחד מבדיקת הזיהום לדיזל - הבוחן מתיישב ולוחץ עד הקו האדום. אמנם כך מוגדר לו לעשות אבל אני מאוד לא אוהב את זה. שוקל ברצינות לשים "מתנה" קטנה שתקל קצת את הלחץ על הדוושה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש במקרה עשיתי אתמול טסט לרנו. בת 3. עם 19 אלף קילומטר.

כהרגלי בציון נסעתי למבדק. אבל כנראה שפתחתי פה לשטן בשרשור הזה.

הכשילו אותי על פיזור אלומת אור גבוהה בפנס ימני. הוחלפה מנורה H1 של אוסרם למנורה חדשה סוג ז' תוצרת אמריקן איגל בחשמליה מקומית בעלות סמלית של 65(!!!) שקלים. עלות נורה כזאת למוסך היא 7-8 שקל ובניגוד לרנו בד"כ אין צורך לפרק חצי אוטו כדי להחליף מנורה.

לזכותם יאמר שהביאו מכשיר מדידה ובדקו את זה במקום, כך שלא נאלצתי לחכות את התור שוב ולשלם על טסט חוזר.

גם השרות כרגיל היה טוב.

גם אני עושה במבדק פ"ת טסטים באופן קבוע .

את הבן שלי הכשילו בספטמבר האחרון על לוחיות רישוי דהויות ואותי הכשילו על מגבים יבשים לפני חודש

את הרכב של חמי הכשילו על מנורה קדמית מפזרת - מה שהיה נכון

על כל תיקון מהנ"ל שילמתי 65 שקל . לא סכום ששוה לי להתאמץ ולחפש מישהו יותר זול

אתה מבין שה"קנס" הזה הוא חלק מהתשלום השנתי לאוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק כמו שתגיד עדיף להגיע לרופא בבוקר כי רק אז הוא יבדוק אותך כמו שצריך. בערב הוא יחפף אותך מהר הביתה עם אקמול. בקיצור, מכון שעדיף להגיע אליו חצי שעה לפני סגירה בשביל לעבור, הוא מכון קומבינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא, אז עכשיו זה מובן

כי פשוט מי שגר פה ועשה טסט אחד בחיים שלו מבין שכל המכונים האלו הם קומבינה

בסדר אתה תלמד את זה

ברוך הבא לישראל המוטו שלנו הוא "למה באת?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2499 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...