Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלתות פנים - מה צריך להיות בפנים?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני נמצא בשלבי בנייה מתקדמים של בית פרטי.

אני מחפש דלתות פנים (6 דלתות) בעיצוב סטנדרטי שקיים בכל חנות שביקרתי בה.

לאחר ביקור בכ-5 חנויות מותגים הבנתי שיש מספר אפשרויות, אך כל חנות מהללת את המוצר שלה ומסבירה למה מוצר אחר פחות טוב. לא הצלחתי לגבש דעה אמיתית מה באמת טוב ומה לא.

הדרישות: דלת עמידה במים עם כמה שיותר שנות אחריות, בידוד רעשים, איכות גימור גבוהה.

אם יש אפשרות לצירים נסתרים - עדיף.

טריקה שקטה כמובן.

מחיר כמה שיותר נמוך-בין 1000 ל1900 לדלת כולל הכל ( מדידות, הרכבה והובלה).

נתחיל במשקופים:

הבנתי שיש 3 סוגי משקופים:

1. משקוף מפלסטיק - עמיד למים.

2. משקוף מעץ וחיפוי פלסטיק - לטענת המוכרים-מצופה בחומר המונע רטיבות וחרקים.

3. משקוף מעץ - אותם טענות כמו בסעיף 2.

יש מוכרים שאומרים שפלסטיק מקבל מכה ונישבר, ויש מוכרים שאומרים שעץ שנרטב נירקב וכו וכו..

הדלתות עצמן:

יש דלתות עם קצץ מבפנים והתחתית חומר פלסטי נגד מים.

יש צבע בתנור.

יש pvc ללא טבע בתנור.

ישנם מילויים שונים החל מקרטון/כוורת ועד לסוגי קצף שונים ומבודדים.

השאלה מה הקומבינציה הכי טובה לדלת ומשקוף שיענו על הדרישות שלי.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, תקח מילוי פלקסבורד או דומה לו כיוון שכוורת או קרטון יגרמו לדלת להיות קלה מדי ולא אטומה לשום רעש (כאילו אין דלת).

הגנה ממים חובה בתחתית, לא רק במשקופים, ולא לקחת משקופי עץ כי הם גם יכולים להתנפח עם הזמן.

לכל דבר חסרון ויתרון, אין משהו מושלם, משקופי פלסטיק מן הסתם כמו עץ יכולים להשבר / להמעך, דלתות צבע בתנור יכולות להפצע במיוחד אם יש ילדים שרצים בבית וטורקים דלתות (לדעתי במקרה הזה עדיף ציפוי פורמייקה קשיח יותר), אישית מעדיף לא לקחת מעץ מחשש של טרמיטים בעתיד, או התנפחות שיכולה לגרום לדלת לא להסגר.

על מסגרת אלומיניום לא שמעתי, אבל אני כן יודע שיש "פתרונות" למניעת רטיבות ואלו סף אלומיניום בתחתית הדלת, לא שווה כלום.

השילוב שהייתי לוקח הוא דלת במילוי פלקסבורד מלא ומשקוף פלסטיק, יותר מודרני ויותר עמיד מעץ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מחיפה.

לפני 4 ימם הזמנתי 4 דלתות ברשפים.

חברת רשפים מייצרת דלתות כניסה אולם יש לה בתצוגה דלתות פנים.

את הדלתות מייצרים דלתות תבור.

הזמנתי 4 דלתות ציפוי פורמייקה עמידות למים מסגרת עץ מצופה .

הדלתות במילוי פלקסבורד

כל דלת 1480 כולל הכל חוץ מפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב.

שבוע הבא אני חייב לסגור עסקה, וחלק החברות ראיתי שיצאו בהנחות "שבועות".

אשמח לדעת אם יש עוד המלצות.

תודה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו בדקתי את הנושא לעומק. כל הדלתות ה"איטלקיות" זה דרעק של קרטון עטוף בנייר. לא מתקרב לאיכות של פנדור.

מציע לך לקפוץ לאחד מהסניפים שלהם ולבדוק את מבנה הדלת מקרוב, ממה שאני ראיתי האיכות הרבה מעל כל השאר.

עשיתי 7 דלתות לפני כמה שנים ולא מצטער לרגע אחד. שים לב שבניגוד לדלתות כנף, דלתות ההזזה אינן עמידות למים (הכוונה לא עמידות ברמה של הדלתות כנף) כי המשקופים מעץ מלא ולא מפלסטיק.

חשוב חשוב להתעקש על המתקין הכי מקצועי שיש להם. התקנה לא מקצועית תיתן תוצאה עגומה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...