Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש מהחברה 130k

ryNo
שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

ברשותי רכב יונדאי i30 2012. באופן עקרוני מרוצה מהרכב, למעט הצריכת דלק ומרגיש חלש. ואני רוצה להחליף לרכב חדש מהחברה בשיטת הטרייד אין.

אני מחפש רכב משפחתי שימש גם שני צעירים. הרכב מיועד לרוב לנסיעות מחוץ לעיר ומעט נסיעות בינעירוניות.

חשוב לי שהרכב יהיה אמין, חסכוני, מהנה לנהיגה, מרווח, בעל מראה ספורטיבי וכח.

התקציב הוא בסביבות 130k עם אפשרות להוסיף עוד טיפה.

כרגע לפי מה שראיתי וקראתי באינטרנט אני בכיוון של Seat leon 1.4 fr אוטומט

אשמח לקבל לעזרה, הצעות וחוות דעת,

תודה!:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם גיר רובוטי DSG 7 - לפי כמות החומר בפורום,לא בטוח שהכיוון נכון.

אז נכון,רכב חדש מהניילון לא אמור לעשות בעיות וגם אם כן,יש אחריות אלא ש...

אם אתה מעוניין להחזיק את הרכב מעבר לתקופת האחריות (2-3 שנים),קח בחשבון שהיו בעיות גיר גם בשנתונים מתקדמים (2014-15 לפחות ,יש שרשורים,חפש גיר DSG 7) והתיקון לא זול בכלל (מצמדים 4,500 ומכאטרוניקס באיזור ה 8,000 לפחות- בהנחה,שהיצרן מואיל בטובו להשתתף בחלק מעלות התיקון).

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 308 בגרסת הפרימיום נכנסת לך בתקציב, ונראה כי תענה על רוב הדרישות.

וד"א אם היית מרוצה מהi30, אולי שווה לך לחכות לi30 החדשה שאמורה להגיע בקרוב. היא ככל הנראה תהיה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הi30 שהיתה לך.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מיועד לרוב לנסיעות מחוץ לעיר ומעט נסיעות בינעירוניות.

תודה!:wink:

יש לך סתירה במשפט.

מבחינת ספורטיביות , המשפחתיות המובילות הן הפוקוס ביתרון של מנוע טורבו והמאזדה ביתרון של פנים איכותי יותר.

שתיהן עם צריכה ממוצעת.

הI30 החדשה לא מקבלת ביקורות טובות מבחינת נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העלו כאן כמה דגמים רלוונטיים - מאזדה 3, 308 ופוקוס.

על הפוקוס הייתי מוותר מפאת הגיל ומושב אחורי צפוף. מאזדה 3 נראית מעולה, עם רשימת אבזור טובה ועם מערכות בטיחות אקטיביות. 308 עברה לאחרונה מתיחת פנים בחו"ל אבל היא עדיין נאה ויש לה תא נוסעים יפייפה.

אפשר לבדוק גולף - לא ספורטיבית אבל נכון להיום מציעה חבילה טובה.

הלאון לדעתי הכי אטרקטיבית בגרסת הסטייל. אני חושב ש-FR מאוד יקרה והתוספת במחיר לא מוצדקת.

אופל אסטרה לדעתי מאוד מרשימה ולכל הפחות שווה בדיקה.

גם הונדה סיוויק החדשה מעבר לפינה, תהיה רלוונטית אם המפרט יהיה ראוי ואם תתחברו לעיצוב המוזר.

אחרונה חביבה סובארו אימפרזה האצ'בק, בחירה לא קונווציונאלית ולדעתי היא גם קצת מכוערת אבל היא מפתיעה מאוד. מרווח פנימי טוב, ביצועים לא רעים, צריכת דלק הגיונית בנסיעה רגועה ונוחות נסיעה מעולה. תנאי הרכישה בסובארו בדרך כלל דיי אטרקטיביים אז לדעתי לפחות תנו לה צ'אנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם גיר רובוטי DSG 7 - לפי כמות החומר בפורום,לא בטוח שהכיוון נכון.

אז נכון,רכב חדש מהניילון לא אמור לעשות בעיות וגם אם כן,יש אחריות אלא ש...

אם אתה מעוניין להחזיק את הרכב מעבר לתקופת האחריות (2-3 שנים),קח בחשבון שהיו בעיות גיר גם בשנתונים מתקדמים (2014-15 לפחות ,יש שרשורים,חפש גיר DSG 7) והתיקון לא זול בכלל (מצמדים 4,500 ומכאטרוניקס באיזור ה 8,000 לפחות- בהנחה,שהיצרן מואיל בטובו להשתתף בחלק מעלות התיקון).

לפי מה שקראתי והבנתי שברכבים החדשים אחרי 2014 אין כבר את הבעיות הללו, האם זה נכון?

פיג'ו 308 בגרסת הפרימיום נכנסת לך בתקציב, ונראה כי תענה על רוב הדרישות.

וד"א אם היית מרוצה מהi30, אולי שווה לך לחכות לi30 החדשה שאמורה להגיע בקרוב. היא ככל הנראה תהיה קפיצת מדרגה משמעותית לעומת הi30 שהיתה לך.

לא התחברתי למראה של הפיג'ו וגם נראה לי ממש לא נח השליטה דרך המסך. אני רוצה לעבור לרכב אחר, נמאס לי מיונדאי, הרכב שלי לפני גם היה יונדאי...

יש לך סתירה במשפט.

מבחינת ספורטיביות , המשפחתיות המובילות הן הפוקוס ביתרון של מנוע טורבו והמאזדה ביתרון של פנים איכותי יותר.

שתיהן עם צריכה ממוצעת.

הI30 החדשה לא מקבלת ביקורות טובות מבחינת נהיגה.

העלו כאן כמה דגמים רלוונטיים - מאזדה 3, 308 ופוקוס.

על הפוקוס הייתי מוותר מפאת הגיל ומושב אחורי צפוף. מאזדה 3 נראית מעולה, עם רשימת אבזור טובה ועם מערכות בטיחות אקטיביות. 308 עברה לאחרונה מתיחת פנים בחו"ל אבל היא עדיין נאה ויש לה תא נוסעים יפייפה.

אפשר לבדוק גולף - לא ספורטיבית אבל נכון להיום מציעה חבילה טובה.

הלאון לדעתי הכי אטרקטיבית בגרסת הסטייל. אני חושב ש-FR מאוד יקרה והתוספת במחיר לא מוצדקת.

אופל אסטרה לדעתי מאוד מרשימה ולכל הפחות שווה בדיקה.

גם הונדה סיוויק החדשה מעבר לפינה, תהיה רלוונטית אם המפרט יהיה ראוי ואם תתחברו לעיצוב המוזר.

אחרונה חביבה סובארו אימפרזה האצ'בק, בחירה לא קונווציונאלית ולדעתי היא גם קצת מכוערת אבל היא מפתיעה מאוד. מרווח פנימי טוב, ביצועים לא רעים, צריכת דלק הגיונית בנסיעה רגועה ונוחות נסיעה מעולה. תנאי הרכישה בסובארו בדרך כלל דיי אטרקטיביים אז לדעתי לפחות תנו לה צ'אנס.

כרגע ההתלבטות העיקרית שלי היא בין מאזדה 3 לסיאט לאון. ארצה לשמוע עוד חוות דעת לגבי הסיאט לאון החדשה.

בשבוע הבא אני אקבע ניסעות מבחן לשני הרכבים הללו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לך שהרכב יהיה אמין ומהנה לנהיגה, לכן המאזדה 3 תענה טוב יותר לדרישות שלך.

אם אתה ממש נעול על הלאון קרא קצת שרשורי DSG ותחליט בעצמך.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכות הלאון ביצועים טובים ואני מאמין שבמציאות היא תהיה חסכונית יותר. בנוסף הסטייל לדעתי מציעה תמורה מאוד גבוהה למחיר וכבונוס גם נראית פחות מקושקשת.

למאזדה תא נוסעים מעוצב ונעים יותר, היא מהנה יותר ונהיגה ויש לה מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות. גם במקרה שלה התמורה למחיר טובה מאוד, רמת האבזור טובה כבר מהדגם הבסיסי ולא חסר שם משהו מהותי.

בעיני זאת התלבטות שרק נסיעת מבחן יכולה לפתור שכן האופי של המכוניות האלה דיי שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיא לא מוחלפת סוף כל סוף לדגם עם מנועי טורבו בנזין, כי היבואן עוד לא מכר את המלאי הקודם.

http://wheel.co.il/בקרוב-בארץ-הונדה-סיוויק-טורבו-1-0-ליטר/

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...