Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת לרכב - חוות דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מעונין לעבוד ב-2 אוהם עם המגבר, אתה צריך לרכוש סאבוופר בעל התנגדות סופית מתאימה (סליל בודד של 2 אוהם, או שני סלילים של 4 אוהם ולחבר במקביל).

המלצות ייעול/שדרוג תלויות בתקציב, בדרישות ובמוכנות לרכוש ציוד יד2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר במגבר היי-אנד, אבל אני מניח שיספק את הסחורה.

אבל מצד שני, לדעתי ניתן למצוא מונו של רוקפורד, זאפקו ואולי חברות אחרות בעלי נתונים דומים/עדיפים במחיר דומה.

ויותר מסביר שכיד שניה ניתן למצוא עוד דברים מעניינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול, אבל לדעתי חפש סאב ביד 2. ישנם הרבה סאבים מעולים משומשים במחיר של סאב חדש. למשל יש ביד 2 סאב image dynamics idmax 12 שהוא בין הסאבים הכי טובים שאפשר למצוא שמפיק 1000 w rms, והוא במחיר של 750 שקלים.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסאב לא מפיק 1000W. הוא אולי עמיד בהספק כזה.

העוצמה שהסאב יפיק, תלויה בין השאר בנצילות שלו, בהספק שמסופק לו ע"י מגבר, בתיבה בה הוא נמצא ובחלל בו הוא נמצא.

אבל בהחלט, ביד2 כאן ממש בפורום יש אחלה ציוד בכלום כסף באופן יחסי, כולל מונובלוקים עדיפים בתחום התקציב או קצת מעל (ואולי אפילו קצת מתחת). ולמגברים בלאי נמוך מאוד באופן יחסי לרמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני רוצה לקנות מגבר וסאב.

- הסאב הוא CVR12 קיקר.

- המגבר שאני שוקל לקנות הוא Lightning Audio S4.500.1

אני לא מכיר את המגבר אבל רשום שהוא יכול להוציא 500 RMS ב 2 אום.

יש המלצות ייעול/שדרוג?

לרגע חשבתי שחזרתי שוב לאמצע שנות ה2000 - בחיי!

לא ידעתי שהמוצרים הספציפיים האלה עדיין מיוצרים - וואו!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו שילוב טוב.

המגבר אומנם מסידרה קודמת של LA אבל מגבר טוב.

סידרת ה CVR של קיקר היא סידרה ותיקה שמיוצרת עד היום החל משנת 2003

הדגם החדיש ביותר המתאים לעבודה עם המגבר הנ"ל הוא ה Kicker CompVR 43CVR124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...