Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

019 מובייל

Jester
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה חברים,

אני מעוניין לעבור חברת סלולר וראיתי שיש להם דווקא דילים טובים ועוד ל- 3 שנים התחייבות במחיר וללא הפתעות, האם יש כאן מישהו שלקוח שלהם?

איל הגלישה שלהם ברשת 4G, ושירות בכללי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניידתי את אבא שלי אליהם.

לא שמעתי תלונות, הוא משתמש באינטרנט אבל לא יותר מ1-2GB בחודש ולא חושב שהמהירות מעניינת אותו אז לא יודע לתת חוות דעת לגבי מהירות.

לגבי שירות - הכל עובד אז לא יצא לי לדבר איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות: יש בבעלותי 2 חנויות סלולר ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה גם עם 019.

019 נמצאים בנדידה על רשת אורנג'. רוב הלקוחות של הפרי פייד (טוקמן, ביגטוק וכו') התניידו אליהם בגלל חבילות זולות ואטרקטיביות. הקווים בסה"כ עובדים. מבחינת גלישה פה ושם נתקלתי במעין ניתוקים. ראיתי את זה גם בחברות אחרות. מאתחלים את המכשיר והכל חוזר לעבוד.

קווים של פוסטפייד אנחנו גם מניידים אליהם אבל הביקוש נמוך יותר, רוב האנשים מעדיפים ללכת על בטוח (012, פלאפון על שלל המותגים , סלקום, הוט מובייל וכו)

השירות לקוחות שלהם יחסית זריז ויעיל.

יש בג'יני מובייל (מותג של פלאפון) מבצע של 29.90 לחודש עם 8 גיגה גלישה למשך שנה. אם זה 2 קווים ומעלה אז 24.90 לכל קו.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות,

@AssafO עברתי באתר שלהפ לראות על מה מדובר, אך מכיוון שזה רק לשנה וללא שיחות לחול (בחבילות הזולות) אז זה פחות מדבר אלי, ככל הנירא אבדוק לעומק יותר את 019. שמח לדעת שהכל עובד ללא שום בעיות :-).

עריכה אחרונה על ידי Jester
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שלי יש.

חרא ספק. הודעות שלא נשלחות או שנשלחות באיחור או כפולות

שיחות שלא תמיד יוצאות.

מהירות אינטרנט לא בדקתי.

הייתי ממליץ בחום על חברה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי איתם כמעט שנתיים, בלי בעיות בכלל וחיובים מיותרים. עברתי רק בגלל שהייתי זקוק לחבילה גלישה יותר בחברה אחרת.

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, לפי נתונים מ WIKI, זה המפעיל היחידי בארץ שיש לו הסכמי נדידה שיכולים למלא את *כל* התדרים של דור 2, דור 3 ודור 4 (FDD-LTE).

זה נשמע מבטיח אבל השאלה היא איך זה עובד בפועל.

יש לי 3 קווים והאמת היא שמחיר קבוע ל-3 שנים נשמע מאוד מפתה... השאלה היא איך הכיסוי שלהם במרכז, לא בא לי לשחק רולטה ובכל יומיים להחליף ספק (מאוד מרוצה מהכיסוי של פלאפון באיזור שלי)

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA_%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C#.D7.AA.D7.93.D7.A8.D7.99_.D7.94.D7.A1.D7.9C.D7.95.D7.9C.D7.A8

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע בויקיפדיה לא מעודכן.

019 עובדת כרגע עם פרטנר בלבד.

הכיסוי של פרטנר הוא הכיסוי של 019

הייתה תקופה בה גם היה כיסוי ברשת פלאפון, אבל זה לא עבד בו זמנית.

רק בשיחה לשירות הלקוחות היית יכול לבקש העברה.

כחברה, הם לא רעים בכלל ומאוד שירותיים.

טכנית, חוויתי גם מעט בעיות בגלישה ושיחות שלא תמיד יוצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות,

@AssafO עברתי באתר שלהפ לראות על מה מדובר, אך מכיוון שזה רק לשנה וללא שיחות לחול (בחבילות הזולות) אז זה פחות מדבר אלי, ככל הנירא אבדוק לעומק יותר את 019. שמח לדעת שהכל עובד ללא שום בעיות :-).

נו התניידת?

גם אני שוקל לנייד 2 קווים, כרגע במותג של פלאפון (וואלה מובייל) אז אני מבין שאין אפשרות לעבור לאף מותג של פלאפון (וזה אחד השיקולים לעבור ל019).

אבל יש להם עדיין מעט מאוד מידע באתר.

יש אפשרות לרכוש סים בחנויות? או רק שליחה בדואר?

יש להם ננו-סים? או שצריך לחתוך אותו ידנית?

מה לגבי דור-4?

יש להם כבר נדידה לחו"ל? (בהתחלה לא הייתה אפשרות כזאת)

(שלחתי אליהם מייל עם כל השאלות האלה, ואשתדל לעדכן)

עוד אפשרויות? (הנטייה לא לעבור ל012 בגלל הטרדות טלפוניות מצד משווקים).

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תשובת החברה:

קיימת לנו גלישה בדור 4

אפשרי לרכוש סים בחנות

יהיה לנו שרות נדידה לחו"ל החל מאמצע יוני הקרוב.

ארנון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...