Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך להתנהל מול מוכר שלא שולח את המוצר לאחר רכישה?

Style
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אין הרבה ברירה, צריך לפתוח קייס מול איביי. בשביל מוכר זה רע מאוד אם מישהו פותח קייס, זה נספר להם. אם איביי יחזיר את הכסף, זה קייס שלא ימחק מיוזר של המוכר. אחרי כמות מסויימת של כאלה קייסים סוגרים לו את החשבון.

כמו כן, במקרה כזה פידבק שלילי כמובן.

הוא לא צריך את חשבון הפייפאל שלך כדי לזכות אותך הוא יכול לזכות אותך דרך איביי. יש אפשרות לזיכוי חלקי.

על איחור כזה הייתי דורש בחזרה את מחיר המשלוח כזיכוי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן - למקרה ומישהו מוצא את הנושא כמעניין.

פתחתי case מול המוכר ב-1 לחודש. הוא מוגבל לענות תוך שבעה ימים, וכמובן שהוא ענה רק ביום השישי. יש לו דפוס חוזר של מענה בדילאיי מאוד ארוך וזה לא נותן לי, כקונה, תחושת ביטחון בהזמנה.

הקייס נפתח בלי לערב את איביי. רציתי לנסות לפתור את זה עם המוכר לבד, אבל שיבין שאין בי כוונה לוותר בקלות. ציינתי בפניו שאמנם המוצר נשלח, עם עיכוב 'מדהים' שלו, ושכבר זמן-מה ואני לא רואה

שום עדכון על החבילה עם מס' המעקב שלה.

הוא ענה שהוא מבחינתו שלח את החבילה ואין זה בעיה שלו (עם המצב הנוכחי בדואר ישראל, בתכלס?

הוא צודק). עניתי לו שאמשיך לחכות, אבל לפחות מה עם פיצוי על העיכוב?

עד היום אין עונה ואין מענה.

לפני פחות משעה בחרתי באופציה לערב את איביי, כבר נשבר לי. שלמתי 400 ש"ח על הנעל ועוד 170 ש"ח על המשלוח, מדובר בסכום לא קטן שהייתי שמח שיחזור אליי. ציינתי את עניין העיכוב, את העניין שאני לא רואה עדכון על הנעל, ואת זה שרשום באיביי שאקבל את הנעליים תוך 12-14 ימים ולא כך הדבר.

תוך פחות מרבע שעה הם סגרו את הקייס וקבלתי refund מלא.

למוכר קוראים lenny8213 ואני ממליץ לחשוב פעמיים לפני שקונים ממנו.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממשיך לעדכן.

לא שמתי לב לאפליקציית מעקב מס' ימים, אבל מסתבר שהנעליים הגיעו לארץ בתחילת השבוע וממתינות לבדיקה של המכס. מעניין אותי לדעת אם באמת יש בחבילה הזאת נעליים או חרוז. אבא שלי הזמין לפני כמה זמן מטען למקדחה, במקום מטען הוא קבל חרוז.

מצד שני, אני לא רואה סיבה למה שחרוז יתקע במכס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני קונה כל מה שאפשר ב-eBay או Amazon היא שירות הלקוחות המעולה של שניהם.

נותנים זיכוי מלא בלי לבלבל את המח - זה שווה הכל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי. אמזון אפילו מזכים מהר מדי לדעתי (כמובן שזה רק לטובת הלוקח), על כל פיפס קטן הם מציעים פיצוי חלקי או מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, איביי זיכו אותך? כלומר יצא שאיביי שילמו לך על הנעליים ולא המוכר?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לשים לב לפני ביצוע הרכישה לשירות eBay Money Back Gurantee, אחרת לא יהיה פיצוי במקרה של בעיות עם המוכר/מוצר.

123.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביי לא זיכו אותך מכספם. למוכרים "צעירים" הכסף מוחזק ע"י איביי וכנראה שפשוט החזירו לך את הכסף ששילמת והוחזק אצלם.

היות ובסופו של יום אכן נשלח המוצר עם כי באיחור רב, אם אכן יגיע המוצר שהובטח ראוי שתזכה את השולח בעלות המוצר לשם ההוגנות. תקזז את עלות המשלוח כ"פיצוי" כמו שרצית.

תנהגו בכבוד כלפי המוכרים, גם אם יש חילוקי דעות, אח"כ לא פלא שלא שולחים לישראל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים מאוד עם סולל הדרך, זה מה שאני עושה במקרים כאלה - אם המוצר בסוף מגיע והוא כפי שתואר אני משלם עליו גם אם זיכו אותי.

אל תעשה לחברך וכל זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יגיע המוצר אני כמובן אצור קשר עם המוכר כדי ליידע אותי ולבקש לשלם על המוצר.

עד שאני לא רואה שאכן קבלתי את המוצר זה לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...