Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנצ'יה דלתא VS אלפא MiTo

Sinistro
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שוקל לבחור באחד מן הרכבים האלו, שנים 2011-12 , אוטומט.

מבחינתי מיטו רכב מושלם רק ה3 דלתות זה משהו שקצת מפריע לי, פחות פרקטי. (אולי אני רגיל פשוט ל5 דלתות)

מצד שני הדלתא נראה רכב מעניין אבל אני לא רואה כמעט כאלה בכבישים, יכול להיות שיש סיבה מוצדקת?

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את התלהבותך משתי המכוניות אבל האמת, הן די שונות, זה מתחיל ממערכת ההנעה ובעיקר תיבות ההילוכים (בדלתה זו פלנטרית של AISIN), כיול המתלים שונה והמיטו נוקשה יותר, סביבת נהג שונה, המיטו מבחוץ "ספורטיבית" וצעירה במראה ואילו סביבת הנהג ותא הנוסעים בדלתה הם בליגה שונה לחלוטין, מפוארים ונוחים.

הדלתה נמכרה במספרים קטנים, לאו דווקא בגלל שהיא רעה, היא פשוט הייתה יקרה מדי בערך מוחלט ויקרה מדי בשביל תדמית המותג לנצ'יה...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את התלהבותך משתי המכוניות אבל האמת, הן די שונות, זה מתחיל ממערכת ההנעה ובעיקר תיבות ההילוכים (בדלתה זו פלנטרית של AISIN), כיול המתלים שונה והמיטו נוקשה יותר, סביבת נהג שונה, המיטו מבחוץ "ספורטיבית" וצעירה במראה ואילו סביבת הנהג ותא הנוסעים בדלתה הם בליגה שונה לחלוטין, מפוארים ונוחים.

הדלתה נמכרה במספרים קטנים, לאו דווקא בגלל שהיא רעה, היא פשוט הייתה יקרה מדי בערך מוחלט ויקרה מדי בשביל תדמית המותג לנצ'יה...

מבחינת השוואה בין המכוניות , תקלות למיניהן תוכל לפרט? אני רוצה לבחור אחת מן ה2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג היום באחותה הפחות סקסית של המיטו - פיאט פונטו, ואחרי מחקר די ארוך שעשיתי, מלבד היצע רחב יותר של גרסאות עם מנועים חזקים (120, 135, 155 ו-170 כ"ס במיטו לעומת 105, 135 ו-170 בפונטו) אין למיטו הרבה יתרונות, אם בכלל. היא פחות פרקטית, יקרה יותר, כיול המתלים פחות מוצלח, תא הנוסעים מרגיש מיושן וזול יותר (כן, גם לי זה מוזר. זה מה יש) ולטעמי גם הרבה פחות נאה. אבל זה כבר טעם.

השתעשעתי עם הרעיון של הדלתא כמחליפה לפונטו בבוא העת, אבל היה פה בזמנו שרשור (שאני עצלן מדי כדי לחפש, אז הנה - שיעורי בית) על אחזקה של אחת הבנתי שאין סיכוי שזה הולכת לקרות כי האחזקה של הדלתא יקרה בקטע מפגר לחלוטין. זה, יחד עם הערך שצונח כמו לנ'ציה שנופלת מצוק, הקושי למצוא אחת שמורה (פשוט כי אין הרבה) והחלחלה מהמחשבה על כמה זמן ייקח לי למכור אותה בסופו של דבר הורידו אותי מהרעיון הזה מהר יותר מסופרמן שמחליף בגדים בתא טלפון.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג היום באחותה הפחות סקסית של המיטו - פיאט פונטו, ואחרי מחקר די ארוך שעשיתי, מלבד היצע רחב יותר של גרסאות עם מנועים חזקים (120, 135, 155 ו-170 כ"ס במיטו לעומת 105, 135 ו-170 בפונטו) אין למיטו הרבה יתרונות, אם בכלל. היא פחות פרקטית, יקרה יותר, כיול המתלים פחות מוצלח, תא הנוסעים מרגיש מיושן וזול יותר (כן, גם לי זה מוזר. זה מה יש) ולטעמי גם הרבה פחות נאה. אבל זה כבר טעם.

השתעשעתי עם הרעיון של הדלתא כמחליפה לפונטו בבוא העת, אבל היה פה בזמנו שרשור (שאני עצלן מדי כדי לחפש, אז הנה - שיעורי בית) על אחזקה של אחת הבנתי שאין סיכוי שזה הולכת לקרות כי האחזקה של הדלתא יקרה בקטע מפגר לחלוטין. זה, יחד עם הערך שצונח כמו לנ'ציה שנופלת מצוק, הקושי למצוא אחת שמורה (פשוט כי אין הרבה) והחלחלה מהמחשבה על כמה זמן ייקח לי למכור אותה בסופו של דבר הורידו אותי מהרעיון הזה מהר יותר מסופרמן שמחליף בגדים בתא טלפון.

יש פונטו 135 כ''ס או 170 אוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיטו אינו רכב פרימיום. הנדת האנוש לוקה בחסר, הדיפונים זולים והיא די רועשת. ממליץ על נסיעת מבחן לפני שאתה מתפתה. אני ירדתי ממנה ורכשתי מגאן קופה 2013 ידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיטו אינו רכב פרימיום. הנדת האנוש לוקה בחסר, הדיפונים זולים והיא די רועשת. ממליץ על נסיעת מבחן לפני שאתה מתפתה. אני ירדתי ממנה ורכשתי מגאן קופה 2013 ידנית.

אני צריך אוטומטי, איך המגאן בכללי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קצת הגזמת...

גם בשרשור שאמיר פתח בזמנו, למעט תושבות מנוע וגיר לא שמענו על הפתעות יוצאות דופן.

מה שכן, עניין המכירה בהחלט מטריד. אני חייב לציין שלאחרונה הדלתא החלה לעניין אותי מאוד וכשרואים בלוחות כמה זמן הרכבים עומדים , מבינים שיהיה כאן כאב ראש רציני.

נרכשה- וולבו s60  נפח 1600 T4

נמכרה- פורד פוקוס 1600 סמ"ק 2008  TREND X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך אוטומטי, איך המגאן בכללי ?

יש גם מגאן קופה אוטומטית 2.0 . לדעתי זו אחת העסקאות הכי טובות כרגע באזור ה 50.

גם מרווחת, גם מאובזרת, בטיחותית, חסכונית יחסית ( גם מנוע ה 2.0 ) , אמינות טובה, תא מטען גדול, איכות חומרים טובה, עלויות אחזקה של משפחתית רגילה ושקטה מאוד בנסיעה.

קח בחשבון שהגג שלה די נמוך בגלל עיצוב הקופה ולכן זה פוגע בפרקטיות, והרמקולים המובנים פשוט נוראיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פונטו 135 כ''ס או 170 אוטומטית?

שלילי. שתיהן מגיעות רק עם גיר ידני, ה-170 זה רק בגרסת אבארת הספורטיבית (מקבילה של מיטב תלתן, שאגב כן הגיעה עם גיר אוטומטי - כפול מצמדים).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. שתיהן מגיעות רק עם גיר ידני, ה-170 זה רק בגרסת אבארת הספורטיבית (מקבילה של מיטב תלתן, שאגב כן הגיעה עם גיר אוטומטי - כפול מצמדים).

בסדר תודה רבה

שמעתי שבמיטו 2010 אין AUX, זה נכון? זה פרט די חשוב בשבילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קצת הגזמת...

גם בשרשור שאמיר פתח בזמנו, למעט תושבות מנוע וגיר לא שמענו על הפתעות יוצאות דופן.

מה שכן, עניין המכירה בהחלט מטריד. אני חייב לציין שלאחרונה הדלתא החלה לעניין אותי מאוד וכשרואים בלוחות כמה זמן הרכבים עומדים , מבינים שיהיה כאן כאב ראש רציני.

לא זוכר שהייתה בעיה בגיר, הגיר עובד מצוין.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

במקרה כיום יש לי לנציה דלתא 2011 אלגנט שהחליפה מיטו תלתן ירוק.

2 הרכבים שונים בתכלית.

המיטו קטנה ויחסית צפופה,מאובזרת בקמצנות. אבל העלתה לי חיוך כל פעם שנכנסתי אליה.

הלנציה גדולה, הרבה יותר ממה שהיא באמת. רכב מעולה למשפחה,מאובזרת וחזקה בטירוף.

הנהיגה הרבה יותר מעניינת באלפא - היא רועשת,קופצת ודורשת ממך לערבב הילוכים.

הלנציה שקטה,יחסית נוחה ואוטומטית וכן... היא חזקהההה!!!

גם אני עכשיו בשלבים של החלפת התושבות. הרכב שלי עבר 70,000 קמ.

ושנרצה למכור, נתמודד.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...