Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורקינט חשמלי

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הולך ביום כ4 ק"מ ונוסע עוד 40 דקות ברכבת לעבודה.

במקום רכב שני, חושב לקנות קורקינט ולשחרר את הרכב לשימושים יום יומיים אחרים.

מבקש המלצה לקורקינט חשמלי (לא אופניים) עד 12 ק"ג שיהייה קל להתנייד איתם גם ברכבת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברכבת אני רואה הרבה אנשים עם Inokim. יש להם כמה חנויות וזה נראה כמו חברה אמיתי ולא סתם מדבקה. גם עולה בהתאם. יכול לבדוק אותם. http://inokimisrael.com/

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המתחרים שלהם (INOKIM) בארץ בשם Jack hot, הקורקינט הכי קל בעולם לפי מה שהבנתי (6 קילו), נראה אחלה, התכוונתי לרכוש כזה בעצמי לפני שקניתי רכב ואולי אעשה זאת בכל מקרה לימים שלא יבוא לי לנהוג.

מה שגם הוא זול יותר בחצי, כנראה שזה בא על חשבון איכות מוצר (או אולי שם?), אבל בהפרש כזה גדול.. אולי זה משתלם.

http://jackhot.co.il/

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי החברות המובילות הן אינוקים וMII2.

הבעייה בJACK HOT שהוא קטן ובעל גלגלים לא פנאומטיים.

הגובה יכול להוות בעייה לאנשים גבוהים וגלגלי פלסטיק ללא פנימית בעייתי בכבישים לא חלקים ומרגישים בהם כל אבן קטנה.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המתחרים שלהם (INOKIM) בארץ בשם Jack hot, הקורקינט הכי קל בעולם לפי מה שהבנתי (6 קילו), נראה אחלה, התכוונתי לרכוש כזה בעצמי לפני שקניתי רכב ואולי אעשה זאת בכל מקרה לימים שלא יבוא לי לנהוג.

מה שגם הוא זול יותר בחצי, כנראה שזה בא על חשבון איכות מוצר (או אולי שם?), אבל בהפרש כזה גדול.. אולי זה משתלם.

http://jackhot.co.il/

אהבתי את זה, נראה הכי קטן וקל שפיזית אפשרי. האחרים נורא מסיביים, לא רואה את עצמי סוחב אותם במדרגות כל הזמן..

יש לך מושג מה המחיר? באתר שלהם הם לא חושבים שזה פרט רלוונטי מספיק.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה, מצאתי, בערך 2700 שקל לדגם הזול.

אבל אז חשבתי על זה שזה כלכך קטן ועדין כזה שלא יודע אם הייתי קושר אותו ברחוב לשעה כמו שעושים עם דגמים רגילים יותר.

בעיה כל האופציות, זה שאני חי בלי זה והמלא אפשרויות גורמים לכך שבחיים אני לא אקנה משהו חשמלי קטן :lol:

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ ומעדכן.

קניתי לפני חודש וחצי inokim light יד שנייה שעשה מעט מאוד ק"מ.

במילה אחת תענוג.

בכמה מילים, נוח לקחת לרכבת, נוח להגיע לרכבת. לפעמים אני מחפש סיבה רק לצאת לסידורים בעיר.

אני עובד בת"א אז בשעות הצהריים כאשר מתחשק לי, פשוט לוקח את הקורקינט ונוסע איתו לטייל באזור הטיילת בים.

אחת הקניות הטובות שעשיתי לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...