Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהתנעה קליאו 3 2011

shai590
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בהתנעה קרה, כאשר המזגן אינו כבוי, קורה לעיתים שמיד אחרי שהמנוע מתניע הוא נכבה, הוא כאילו לא מצליח להחזיק ונכבה בעדינות.

זה קורה על מנוע קר, רק כאשר המזגן דלוק על קירור ורק מדי פעם...

אשמח לכיוון

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה כאשר הרכב ללא מזגן ?

בעיקרון כדאי להתחיל מבדיקה,ניקוי ופירוק של מנוע צעדים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהבעייה קורית רק עם מזגן, לא סביר שמדובר בחיישן TDC (או פלגים, או קויילים, או חיישנים אחרים לאור הדרך).

הייתי בודק קודם וואקום תקין בכל המקומות הרלוונטיים בסעפת היניקה, וחיבורים (קונקטורים) תקינים בייחוד לכיוון המצערת האלקטרונית. כיוון שזה מצריך פירוק מלא של סעפת היניקה, על הדרך לדעתי חובה לנקות את המצערת בצורה יסודית, ובייחוד את המיקום של חיישן הסרק (אני חושב שהוא בנוי אל תוך גוף המצערת בדגם הזה) על מנת לשלול באופן סופי את הסיבות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי פעם אחרונה החלפת פלאגים והאם שמת מקוריים?

בהנחת ואכן ניקית ביסודיות את המצערת (כולל מיקום החיישן שבפנים), ושאין דליפות וואקום,

שווה לשלול פלאגים ו/או קויילים - בדיקה יחסית פשוטה.

ומשם להמשיך לחיישן קראנק.

בכל מקרה נשמח לשמוע מה בסוף היה מקור התקלה, תעדכן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את הפלאגים החלפתי בטיפול האחרון, למקוריים. חיפשתי דליפות וואקום עבור הצינורות שמתחברים לסעפת. לא פירקתי את הסעפת עצמה.

לא זכור לי שראיתי חיישן כלשהו בתוך בית המצערת... איך הוא נראה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי צילום של תא המנוע.

פירקתי את בית הפילטר ואז ניתן לפרק בקלות את בית המצערת. לא הייתי צריך לגעת בסעפת.

אם החשש הוא לחדירת אויר לפורטים שמובילים לצילינדרים, אז לא הגעתי אליהם...

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לבדוק גם עבודה תקינה של המדחס של המזגן. אם הוא כל הזמן חותך ונכנס לפעולה זה יכול לגרום לתופעה דומה.

שווה לבדוק גם תקינו של הפולי של המדחס, מתיחות תקינה ברצועת האביזרים, וקינות של תושבות מנוע, בעיקר תושבת עליונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מרגיש שקורה זה שהרכב מתניע ואז שניה אחרי הקלאץ של המדחס ננעל ואז הטורים יורדים והמנוע נכבע.

קרה פעם אחת שהטורים ירדו לאיזור ה 400, ואיך שהוא המנוע הצליח להתגבר.

דרך אגב, אם אני עוזר אם קצת גז כשזה קורה, המנוע לא נכבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...