Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן באינטרנט אתם רוכשים נעליים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נעלי ספורט - אם אתה כבר עם דגם שאתה אוהב, ויודע את המידה שלך אז 6pm.com, משלוח דרך ushops בעלות קבועה של 20$ (כל עוד הנעליים מתחת ל-75$). מדי פעם יש הנחה של 10%~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הורידו את המכס על נעליים אז עכשיו השרשור הפך להיות אפילו יותר מעניין

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

פעמיים אחרונות הזמנתי מהם, היה יותר זול מכל מקום שמצאתי,הגיע שליח לאיפה שתיאמתי, בהתחלה שילמתי מזומן כי הם היו חדשים ולא סמכתי עליהם עם כ"א, בפעם השניה הייתה לי טעות במידה ושלחו לי את המידה הנכונה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאזון על שלוחותיו ,אמזון יפן ממש זולים במותגים היפנים asics לדוגמא ,GEL-KAYANO 23 ב 460 שח עד הבית.

קנית סנדלים לילדה ב 100 שח של טימברלנד.

סנדל של אלפנטן בארץ פקקטה 260 שח.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הורידו את המכס על נעליים אז עכשיו השרשור הפך להיות אפילו יותר מעניין

הצו ייכנס לתוקפו רק בסוף השנה.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שהוא נכנס לתוקף ממש בקרוב , חלק מהחנויות כבר מתחילות להוריד מחירים .

http://finance.walla.co.il/item/3065699?utm_source=spotim&utm_medium=spotim_recirculation&spotim_referrer=recirculation

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסוס בעיקר, ברכישה של מעל ל-50 פאונד יש גם הנחה של 17% לישראל.

מישהו יודע אם נדרש לשלם מע"מ אם רוכשים מעל 100 פאונד? (אני מדבר על משלוח סטנדרטי, לא DHL).

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...