Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן באינטרנט אתם רוכשים נעליים?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.shoemetro.com/

מחירים טובים ושולחים לארץ בעלות סבירה (בעיקר משתלם אם מזמינים כמה זוגות).

יש להם מחלקה ענקים של OPEN BOX אם אתם לא מפונקים.

אני בדר"כ מסמן את המידה ואז רואה מה יש במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אסוס בעיקר, ברכישה של מעל ל-50 פאונד יש גם הנחה של 17% לישראל.

מישהו יודע אם נדרש לשלם מע"מ אם רוכשים מעל 100 פאונד? (אני מדבר על משלוח סטנדרטי, לא DHL).

כן.

..........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה חבר'ה שמבינים, אז אולי תוכלו לעזור לי.

אני כבר 10 שנים קונה אך ורק נעליים New-Balance מסדרה 99X (היום זה 990v4 או משהו כזה). עדיין לא מצאתי נעל שמשתווה לה מבחינת נוחות.

הבעיה היא שברוב האתרים הזולים אין את הדגם הזה, או שיש רק בצבעים של נשים.

קניתי פעם אחת דרך איביי, והיה בסדר, אבל אני מעדיף לא לחזור על זה מחשש לזיופים.

רעיונות?

יום אחד גם לי תהיה אוסטין אלגרו 1.3 שנת 78,

עם תא נוסעים אפוף עשן ומאורר שחותך אצבעות... :roflmao:

ורדה הוריאנט *כבר לא* מחכה לחלקים מברזיל... (הגיעו בשלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה ואולי יותר, מצאתי את האתר הזה: www.joesnewbalanceoutlet.com

בהמלצת האורטפוד שלי לנעליים טובות, החלטתי להתפנק ורכשתי לי משם את דגם ה- 993 (קטגוריית ה- made in usa). לעניות דעתי אין חשיבות רבה לארץ הייצור, אבל הוא היה במבצע והחלטתי "ללכת עד הסוף". המחיר היה משעשע, כ- 360 ש"ח.

הנעל היא אחת האיכותיות שהיו לי בחיי ואולי אפילו הטופ, עדיין מתפקדת על רקע יומי בעבודה.

יתרונות החנות הם: מבחר מטורף, גדול ואיכותי והכל במחירים מעולים, באמת.

החסרונות הם כדלקמנצ'יק:

ידוע לי שהם לא שולחים מחוץ לגבולות ארה"ב, לכן שכרתי לי תא ב- שיפיטו. הכל עובד יפה ואפילו נהדר עד שהם טועים. אז הלקוח בבעיה בגלל שהם עומדים מאחורי האחריות שלהם, אבל דורשים שאת דמי המשלוח הלקוח ישלם (שזה גם בסדר ואם ידוע מראש - גם מקובל).

לאחר הרכש המוצלח של ה- 993 החלטתי לרכוש זוג מתנה לאחיין שלי, הילד בן 10. ישבנו הוא ואני מול המסך, הצבתי מגבלת מחיר ונתתי לו לבחור. לבחור טעם טוב והוא בחר את דגם ה- 574 הקלאסי. ראיתי שהמידה שלו היא 6 במונחי ארה"ב, ולכן כמו ייקה שלחתי שאילתה לשירות הלקוחות, בה שאלתי האם מידה 6 של ילדים היא כמו מידה 6 של מבוגרים? והאם קיימות עוד קטגוריות? נעניתי בהתלהבות שלא: 6 זה 6 ולא משנה היכן. רכשתי. לאחר כחודש הנעליים הגיעו וכאשר הוצאתי אותן התפלצתי. הלכתי למגירה והוצאתי את זכוכית המגדלת ע"מ לראות אותן. מייד דוא"ל נזעם אליהם. מה שהפליא אותי זה שהם בהתחלה ניסו להתנער מאחריות, ורק לאחר הצמדת ההתכתבות עם הגברת הם ניאותו להודות בטעות. לא אופייני לאמריקאים. אמרו שאת הזוג הזה אשאיר אצלי ושלחו לי דוא"ל עם קוד הפעלת זיכוי ברכישה, ע"ס 50 $. הוגן לכל הדעות. שוב ישבתי והפעם לא טעיתי במידה. ושוב חיכיתי. לאחר כחודש הנעליים הגיעו. פתחתי הקרטון וגיליתי ש:

1. מה שהם שלחו הוא דגם אחר לגמרי (איזה 996 אחד, מוזר ולבן).
  2. הדגם הוא סוג ב', אם לא סוג ג'. כל הסוליה מסביב לגפה משוחררת וזה רק ענין של יום יומיים הליכה עד שהסוליה תיפרד סופית מהגפה.

שוב דוא"ל.

התשובה: מה רע בדגם 996 המוזר ששלחנו לך? מצטערים שהוא לא יפה בעיניך (!). לגבי זה שמדובר בזוג קלוקל לא הייתה התייחסות. שוב שלחתי דוא"ל, הפעם קצת יותר תקיף ונעניתי שאין בעיה, שלח על חשבונך חזרה וניפעל לטובת שביעות רצונך.

אני שוב רוצה להגיד שאני מודע למדיניות שלהם אבל במיקרה דנן אני באמת חושב שהם יכולים לוותר על המשלוח חזרה. כלומר - בטעות הראשונה שלהם הם פעלו כך, למה לא גם כאן? וכי מה יעשו עם דגם מקולקול תרתי משמע? איפה שימור להקוח? איפה הלקוח-תמיד-צודק האמריקאי הקלאסי? מה הבעיה פשוט לשלוח לי זיכוי בכרטיס האשראי?

עד כה טרם נעניתי. ואת הדבר המוזר שקיבלתי אני אפילו לא יכול לתרום, כי זה מביש. הם מייד יתפרקו.

בקיצור - ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אפשר לינק בבקשה?

בטח שאפשר בבקשה https://goo.gl/tbZbjz שים לב למידות

בשונה משאר האמזונים אמזון יפן מצריך חשבון חדש אל תשאל למה אין לי מושג.

על הדרך קבל קוד קופון לעוד 15% 17MAY15OFF הנחת אייל 8)

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסוס בעיקר, ברכישה של מעל ל-50 פאונד יש גם הנחה של 17% לישראל.

מישהו יודע אם נדרש לשלם מע"מ אם רוכשים מעל 100 פאונד? (אני מדבר על משלוח סטנדרטי, לא DHL).

על כל משלוח מעל 75$ אתה נדרש לשלם מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש את המכשיר שמודדים איתו את מידת הנעל.אני צריך את זה לילדים .חיפשתי בארץ אבל לא מצאתי

לא בטוח עד כמה המכשיר יעזור לך, לכן במקומך הייתי שוקל שוב חיפוש ורכישה של כזה.

אתה תדע בוודאות את המספר ע"פ המכשיר, שיכול להיות שהוא באמת עומד באיזה שהוא תקן אירופאי מחמיר או אחר, אבל הבעיה היא שיצרני הנעליים, שמשקיעים מיליונים בפיתוח נעליים בריאות, מיוחדות, מתוחכמות, מעופפות וגם מכינות קפה על הדרך, לא יודעות לשמור על איזה שהוא תקן לגבי אחידות המידות. כך שמידה 10 למשל בניו באלאנס, תהיה 10.5 באדידס (כדוגמא).

אזי מה יעזור לך אם תדע את המידה ע"פ המכשיר?

זה מה שמתסכל כ"כ בכל הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ מניסיון: כל נעל שהזמנתי מחול לא היתה במידה שלי אם לא מדדתי את אותה נעל בארץ ולקחתי לפי המידה שלה.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...