Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה רכב מתאים לדעתכם למשימות המשטרה?

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אופניים חשמליות גם ככה האכיפה היחידה שהם מצליחים זה לתפוס ילדים בכביש

גם יחסכו כסף למדינה וגם פחות יזהמו ,אולי הדבר היחיד שבאמת הם יצליחו בו

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשיתם מנהיגה ברכב ידני סיפור הרבה יותר גדול ממה שהוא.

מבחינת עלויות, אחזקה ושליטה מיטבית בביצועי הרכב גיר ידני הוא אופטימלי!

אחד הפרמטרים במערך תחזוקת הרכב המשטרתי הוא אמינות, פריסת מוסכים ועומס במוסכים. ניידת שנתקע יום שלם על טיפול זה פחות ניידת בעבודה,ניידת שנתקע לשבוע במוסך על החלפת גיר רובוטי זה פחות ניידת ל21 משמרות. קשה לצפות בזמן הרכש מה ילד העתיד - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת יצרן שנחשב אמין עם רכב מסוים בדור נוכחי יכול להתגלות כארגז לימונים בדור הבא ויש דוגמאות.

אם אתם חושבים שרכב ידני שעובר ידיים כל יום, ננהג ע"י אנשים שנגעו לאחרונה בידני בזמן לימוד הנהיגה, ועובר את כל זה בנהיגה מבצעית עם רגל כבדה על הגז יהיה אמין יותר מאוטומאט - אתם חיים בסרט.

אחת מהסיבות שהכחידו את הרכבים הידניים מצה"ל (שלא דורשים הרבה כמו המשטרתיים) היא שהחיילים היו פשוט קורעים את הרכבים והיו מחליפים קלאצ'ים על ימין ועל שמאל.

ורכב אוטומאט בימינו נותן גם ביצועים טובים יותר (גם אם באופן זניח, אבל החסרון פה אצל הידני!), וגם יאפשר שליטה טובה יותר, במקסימום משתמשים בטיפטרוניק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מדובר פה על ניידות, לא על רכבים ללימודי נהיגה. בתפעול נכון קלאץ' לא נשרף על ימין ועל שמאל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide, שוטר צריך לתפעל ציוד נוסף ברכב, כמו מערכת קשר וכריזה למשל. בנוסף לזה לתת לו לבחוש בידית, בשביל מה?

גיר ידני רק מפריע בשימוש מבצעי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מצדדי האוטומט, למיטב ידיעתי השוטרים באירופה לא יותר (או פחות?) חסרי יכולת מהישראלים.

אז למה שם אפשר ניידות עם גיר רגיל ופה לא?

תשובה: תרבות נהיגה. איפה שהציבור נוהג באוטומט (ארהב למשל), הניידות אוטומטיות. איפה שהציבור נוהג בידני (גרמניה, אנגליה) הניידות יהיו ידניות

אני מסכים שנוח יותר בפקק עם אוטומט ושיש לו יתרון בנהיגת שטח בזכות ממיר מומנט. בכל שאר המצבים באמת שאני לא מבין למה אתם חושבים שהוא עדיף במשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
SlowRide, שוטר צריך לתפעל ציוד נוסף ברכב, כמו מערכת קשר וכריזה למשל. בנוסף לזה לתת לו לבחוש בידית, בשביל מה?

גיר ידני רק מפריע בשימוש מבצעי.

תקן אותי אם אני טועה אבל תמיד יש 2 שוטרים בניידת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי אחד יודע לכתוב והשני יודע לקרוא.

אם צריך לחשוב, אז יש גם כלב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נתקלתי היום בפיד שלי בלינקדאין בהזמנה של קולגה לתערוכה באנגליה

http://www.napfmevent.org.uk/Event_Gallery_hall1.php?gallery=Home

אההה... מתי אצלנו, ימות המשיח יגיעו ולמשטרה יהיו כלים יעודיים עם זיווד כזה מתקדם :twisted:

למשל כזה : https://www.bmwgroup-gaad.com/cars/

ואפילו כאלה :-ohttp://www.vauxhall.co.uk/fleet/special-vehicles/emergency-vehicles-new/police.html

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור ארועי כפר-קאסם.

צריך רכבי משטרה חסיני בעירה, אולי מ PVC מורכב לא בעיר.

ובמקום שוטרים רובורט-טריקים לאזורי ההתפעריות.. (אם לא נצחק נבכה.)

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מצדדי האוטומט, למיטב ידיעתי השוטרים באירופה לא יותר (או פחות?) חסרי יכולת מהישראלים.

אז למה שם אפשר ניידות עם גיר רגיל ופה לא?

תשובה: תרבות נהיגה. איפה שהציבור נוהג באוטומט (ארהב למשל), הניידות אוטומטיות. איפה שהציבור נוהג בידני (גרמניה, אנגליה) הניידות יהיו ידניות

אני מסכים שנוח יותר בפקק עם אוטומט ושיש לו יתרון בנהיגת שטח בזכות ממיר מומנט. בכל שאר המצבים באמת שאני לא מבין למה אתם חושבים שהוא עדיף במשהו.

1. יש לך סטטיסטיקה כמה רכבי משטרה באירופה הם אוטומטיים וכמה ידניים? נשמח לראות מקור. זה שרוב האוכלוסיה נוהגת בידני שם זה משהו אחד, מי אמר שכאלו הן הניידות?

2. אין לנו מה לחשוב נוח או לא נוח, אם לא היית בניידת, אתה לא מכיר דרישות מהשוטר שצריך לתפעל טאבלט, נהיגה, קשר, לדבר, אולי דברים כאלו ואחרים אז אוטומט מתאים למשימה.

למה? כי הרכב משמש את השוטר, לא השוטר שעובד עבור כלי הרכב ולא צריך להיות יותר מדי קטנוני.

מדובר כאן על נוחות. בדיוק כמו שאתה רוצה תנאים בעבודה, מזגן, הקלות או דברים שיקלו עלייך בביצוע המשימות, כך גם השוטרים צריכים כלים בכדי להקל עליהם.

רכב ידני זה מיותר לגמריי בערים פקוקות או רכב סיור, שהשוטר תנועה או סיור צריך 9 שעות לתפעל גיר ידני? מיותר לגמריי.

כל הנושא אוטומט או ידני מיותר, סה"כ מדובר כאן על נוחות עבור השוטר לביצוע העבודה, כסף שלנו לא הכסף שלנו מדובר כאן על נוחות ויתרון לכך שהבן אדם אל תשכח, שבסופו של יום מטפל בך בן אדם לא מתפעל גיר ידני 9 או 12 שעות מבצעיות מה שזה לא יהיה.

צריכים להיות קצת יותר ריאליים ולא לחשוב בצורת מקלדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סטטיסטיקה.

בגרמניה אומנם הרבה רכבי משטרה קטנים (משפחתיות) הם אכן אוטומטיים, בעוד שבאנגליה הרבה תמונות של ניידות מראות שהן דווקא ידניות, כולל בעיקר פוקוס, אסטרה ואפילו וולוו.

אני בהחלט חושב שצריך לתת לשוטרים ניידת נוחה, רק אמרתי שאני לא מצליח להבין למה חושבים שיש לניידת אוטומטית יתרון מבצעי נוסף על כך. מילא רכבים של ביטחון שאמורים לבצע ירי תוך כדי נסיעה, אבל שוטר רגיל לא אמור לעשות את זה. ועדיף לנו שיהיה לו קשה להתחיל לתקתק במסוף תוך כדי נהיגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עקביות מבחינת רכבים וכל פעם מנסים משהו אחר... מעניין אם מישהו ידע להגיד מה באמת הצרכים שאותו רכב נועד למלא.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...