Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם נמכרות עדיין אוקטביה דור קודם ?

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך לקבל אוקטביה 1.4 בקרוב. בתחילה קצין הרכב אמר לי שמועד האספקה יהיה יולי אוגוסט. היום עודכנתי שנמצא רכב פנוי ואספקה צפויה לעוד 3 שבועות. שאלתי: מה הסיכוי שעדיין מוסרים רכבים טרום מתיחת הפנים ?

תודה אורן

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי את האוקטביה (ליסינג) שלי לפני 5 שבועות - הדור הקודם ...(הזמנתי ב תחילת פבואר)

הבנתי שהעובדים שמקבלים עכשיו מקבלים כבר את הדור החדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי הליסינג הרבה פעמים זה רכבים ששוכבים הרבה זמן בבונד\נקנו מראש למטרה אחת ועברו לאחרת,

הרבה פעמים הרכבי ליסינג שוכבים חודשים לא מעטים עד שמגיעים למשתמש הסופי.

הקליאו שלי לדעתי לא נועדה לשמש רכב החכר במקור - מכיוון שברישיון רכב רשום "בוצע שינוי מקוריות להחכר" מאמין שהרכב נקנה לטובת מכירה כ0 קילומטר ובסוף הוחלט להעביר אותה לליסינג(או שכיום הרכב נקנה בבעלות חברה ורק לאחר מכן מחליטים מה לעשות איתו ומבצעים שינוי מקוריות).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעדיף את הדגם אחרי מתיחת פנים עם ה"משקפיים"? ניסית לדבר עם הסוכן שלך (אני חושב שהם יכולים לתת לך רכב ממשלוחים עתידיים - אצל יבואן אחר ישבנו ביחד ועברנו על המשלוחים שצריכים להגיע כדי לקבל רכב אחרי מתיחת פנים)?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מעט מוזר, אשמח לדעתכם... לאחר שהדלקתי את קצין הרכב על אלבר הוא התאמת איתם. לטענתם הפנס המפוצל קיים רק בגרסת 1.2 וגרסת ה1.4 לא עברה עדכון כלל. נראה לי מוזר. חפרתי באינטרנט לגבי ההבדלים בין גרסאות 1.4 לפני ואחרי מתיחת הפנים ולא מצאתי מידע מפורט. התשובה של אלבר נראית לי לא מדויקת. מה דעתכם ?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשקיע כמה דקות, תקפוץ לסוכנות סקודה ליד הבית ותקבל הצעת מחיר על אוקטביה 1.4 מתוחת פנים ותשאל מתי הזמן אספקה. תביא את ההצעה לקצין רכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחשוב על 2 אופציות:

1. ה1.4 לא תשווק יותר אחרי מתיחת הפנים. אבל תשכח שהגיע מנוע חדש - 1.0.

2. יש מלאי גדול של 1.4. לא יביאו מתוחות פנים כאלו עד שיעיפו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, אלבר מסבנים את מנהל הצי שלך. האוקטביה עברה מתיחת פנים בכל הגרסאות (כמו שקורה כל פעם), והיא זמינה לרכישה, או לפחות מופיעה במחירון של צ'מפיון.

מה שכן, מגיע להם קרדיט על יצירתיות :lol:

הנה המחירים של האוקטביה החדשה מתוך הידיעה על תחילת השיווק.

סקודה אוקטביה - גרסאות ומחירים:

ליפטבק:

1.0 אמבישן - 128,000 ש"ח

1.0 סטייל - 134,000 ש"ח

1.0 אקסקלוסיב - 140,000 ש"ח

1.4 אמבישן - 134,000 ש"ח

1.4 סטייל - 143,000 ש"ח

1.4 אקסקלוסיב - 150,000 ש"ח

1.8 אקסקלוסיב - 153,000 ש"ח

סטיישן:

1.0 אמבישן - 133,000 ש"ח

1.0 סטייל - 139,000 ש"ח

1.0 אקסקלוסיב - 145,000 ש"ח

1.4 אמבישן - 139,000 ש"ח

1.4 סטייל - 148,000 ש"ח

1.4 אקסקלוסיב - 155,000 ש"ח

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...