Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ל206XS

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא צריך להגזים - עד שנה אין שום בעיה. לא צריך תמונות - תראה שרשום על כל הצמיגים bluresponce, מידות נכונות (כולל קוד מהירות ועומס ) ותאריך בצורת 4 ספרות (1216 = שבוע 12 שנת 2016 ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף אין את הדנלופ ואני הולך על הקונטי פרמיום קונטקט 2 קוד עומס 85h זה הקוד הנכון בשבילי? מחיר 1840 כולל הכל

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב שלך יותר ישן מ 2008 \אין לך רישום של קוד מהירות V ברישיון הרכב\רשום ברישיון H, הקוד מתאים.

אתה עולה כל פעם למעלה במחיר הצמיגים, יותר ויותר.

אני חושב שכדאי כבר לעצור ואולי באמת לחשוב לכיוון פאלקן 914, שזה צמיג טוב מאוד, אבל כבר משמעותית פחות יקר.

יש גם KLEBER HP3 שיספק את הסחורה מעל ומעברבמחיר יותר נוח.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שרציתי בהתחלה אתה א את לי שעדיף להשקיע טיפה יותר להביא את הקונטי או הדנלופ וזה מה שעשיתי, לא שווה את ההוספה של המחיר?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר לא טיפה יותר אלא 50% יותר.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר לא טיפה יותר אלא 50% יותר.

התחדשתי ברבעיה של פלקן 914 4316 בערך חצי שנה טיפה יותר, עלה כולל הכל 1350 מטיירקלאב בחדרה.

היה יכול לצאת פחות אם הייתי מזמין דרך האתר טעות.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר גבוה ביותר... (דווקא טייר קלאב גם באתר מתמחרים את הצמיגים במידה הזו משום מה גבוה מדי).

אצל גודייר למשל יכלת לצאת במחיר של 1550 כבר עם רביעיית אפיגריפ פרפורמנס, צמיג ברמה הגבוהה ביותר.

בכל אופן תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר גבוה ביותר... (דווקא טייר קלאב גם באתר מתמחרים את הצמיגים במידה הזו משום מה גבוה מדי).

אצל גודייר למשל יכלת לצאת במחיר של 1550 כבר עם רביעיית אפיגריפ פרפורמנס, צמיג ברמה הגבוהה ביותר.

בכל אופן תתחדש!

איפה בדיוק?

אני מאזור השרון כל הדלק והזמן יעלה כבר יותר.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך האתר של itire' date=' פריסת הפנצ'ריות ארצית.[/quote']

כן האמת יצא לי להסתכל על האתר הזה, חבל לא קניתי אותם, טוב להבא נלמד. תודה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...