Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטיבי למשפחה קטנה באזור ה 230K

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, היום הגיע אלי סוכן עם BRZ עד הבית כדי שאוכל לבדוק התאמה לכיסא לתינוק.

מפה לשם, ה-BRZ ירדה לגמרי מהפרק :(

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכסא לא נכנס ?

הכסא נכנס במושב האחורי, אבל:

1. זה לא מאפשר לאדם מעל 170 לשבת בצורה סבירה במושב שלפניו

2. מכיוון שמדובר על מושב שפונה אחורה, אי אפשר להכנס את הילד מהצד של הכיסא, אלא מהצד השני בלבד. מכיוון שמדובר על מרכב קופה ורכב נמוך זה אומר שאתה צריך דאן 7 ביוגה כדי לחשוב על לנסות כזה דבר עם הילד בידיים.

הכסא יכול להכנס במושב הקדמי, אבל:

1. לא נשאר מקום מאחורי הכיסא תינוק, וגם לא נשאר מקום מאחורי הנהג אז בעצם זה מבטל לגמרי את הספסל האחורי

2. אין איזו פיקס מקדימה (אבל יש ביטול כריות אוויר)

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר רגע לפותח הדיון שרשם שהוא מחפש "רכב ספורטיבי שיתן הנאה מנהיגה ויחד עם זאת לא יהיה נוקשה מידי ולא פרקטי למשפחה קטנה (זוג וילדה קטנה)."

היות וכבר עשית טעות אחת (לפי מה שרשמת), לדעתי, הטייפ R היא טעות נוספת. זה אחד הרכבים האחרונים שהייתי בוחר להתנידות יום יומית בכביש 4 גם בשעות סבירות (אחד הכבישים העמוסים בישראל).

ממליץ לך לחזור ולבדוק את ה 125, היחיד עם 5 דלתות בתקציב הזה, תא מטען סביר למשפחה, שיעלה לך חיוך גם ב 20 קמש בכיכר ליד הבית, יפנק אותך בשקט ונוחות (המיתלים בחבלה M עושים עבודה נהדרת) ומספיק חזק לעמוד בגבורה עם החזקות שבסיגמנט כולל הסופרב.

תסתכל בפוסטים הישנים שלי, הייתי בדילמה דומה לפני הרכישה ואני חייב להגיד לך שאני עף על הרכב. שילוב מנצח. וההוצאות סבירות יחסית להוט אץ.

אופציה נוספת זו ה 135, משומשת, קח בחשבון שהיא תעלה לך הרבה יותר (בתחזוקה השוטפת).

בהצלחה

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסא נכנס במושב האחורי, אבל:

1. זה לא מאפשר לאדם מעל 170 לשבת בצורה סבירה במושב שלפניו

2. מכיוון שמדובר על מושב שפונה אחורה, אי אפשר להכנס את הילד מהצד של הכיסא, אלא מהצד השני בלבד. מכיוון שמדובר על מרכב קופה ורכב נמוך זה אומר שאתה צריך דאן 7 ביוגה כדי לחשוב על לנסות כזה דבר עם הילד בידיים.

הכסא יכול להכנס במושב הקדמי, אבל:

1. לא נשאר מקום מאחורי הכיסא תינוק, וגם לא נשאר מקום מאחורי הנהג אז בעצם זה מבטל לגמרי את הספסל האחורי

2. אין איזו פיקס מקדימה (אבל יש ביטול כריות אוויר)

תודה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא למישהוא לנהוג על ה Q30 בגרסת ה 4*4 ?

מעניין איך היא ביחס ל 125.

ה Q30 הוא רכב טוב, ומעניין בזכות עצמו.

הוא לא בר-השוואה עם ה 125.

יותר מזאת - הוא רעיון די אפשרי למשפחה ממהרת איכותית.. לא ביצועיסט בועט.

אני הייתי הולך להתרשם ולנהוג בו, אולי הוא מתאים כחבילה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומני, אה?

חחח, בדיוק חשבתי אותו הדבר, בדיוק אתמול כנראה השתמשתי במילה ואיכשהו הקטנה שלי קלטה , התחילה לרוץ בבית ולצעוק ציגנים, ציגנים !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, בדיוק חשבתי אותו הדבר, בדיוק אתמול כנראה השתמשתי במילה ואיכשהו הקטנה שלי קלטה , התחילה לרוץ בבית ולצעוק ציגנים, ציגנים !!

כל זמן שהם בבית זה בסדר אבל תדאג להרחיק אותם מקופרות וVAGיות ספורטיביות אחרות כשהם גדלים:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...