Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספורטיבי למשפחה קטנה באזור ה 230K

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה BRZ מאוד מאוד קורצת לי האמת אבל אני לא רואה איך אפשר להסתדר איתו בתור רכב בודד.

הילדה שלי עדיין קטנה (שנה וחודשיים) ואין מצב שהיא יושבת לבד מאחורה ומקום לה ולאישה מאחורה זה לא נראה לי...

וזה עוד בלי לדבר על זה שאין כמעט תא מטען.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ה BRZ מאוד מאוד קורצת לי האמת אבל אני לא רואה איך אפשר להסתדר איתו בתור רכב בודד.

הילדה שלי עדיין קטנה (שנה וחודשיים) ואין מצב שהיא יושבת לבד מאחורה ומקום לה ולאישה מאחורה זה לא נראה לי...

אין ספק שברז זה פשרה בנוחות, אבל זה קפיצת מדרגה אמיתית בכיף. הכל עניין של סדר עדיפויות.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אתה לא מקבל תמורה בכלום. אבזור לא משהו מיוחד, איכות לא משהו כיאה לאלפא, מראה סביר אבל נראה זול, מנוע פושר. יש חלופות יותר טובות לטעמי.

אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. כאילו, זו בדיחה? הטרלה? או שאתה באמת מאמין בזה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שברז זה פשרה בנוחות, אבל זה קפיצת מדרגה אמיתית בכיף. הכל עניין של סדר עדיפויות.

בן אדם מסביר שיש לו תינוקת. מי שיש לו ילדים באמת מאמין שאפר לחיות עם סובארו? עגלה לתא מטען, אישה שרוצה לשבת מאחורה עם תינוקת כאשר היא בתוך כיסא. תיק גדול עם כל הדברים של תינוקות. אחרי יומיים זה גרושים או רכב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, אישתך תגיד לך תודה רבה כל יום אם תבחר בסקודה סופרב 280. הרכב יעשה בית ספר בהאצות לרוב הרכבים, אחזקה די זולה, נוח בטירוף ומרווח גם ל 2 ילדים. אף פעם לא תחשוב האם יהיה מקום לציוד שלך בבגאז'.

ההבדל בהאצה בין הקופרה 290 לסופרב הוא 0.1 שניות ל 100.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הכל, אבל זה לא סביר

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שפספסת קצת את מטרת השרשור.

הייתה לי שנה סופרב וזה הרכב הכי משעמם שהיה לי אי פעם, ולא רק זה אז הוא גם ממש לא מצטיין בשום דבר.

ומה שהכי הפריע לי זה המושבים הגרועים בלשון המעטה.

כל המקום הזה שיש בה לא שווה כלום אם הוא לא נוח, והוא ממש אבל ממש לא.

עריכה אחרונה על ידי Jeka.E

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם מסביר שיש לו תינוקת. מי שיש לו ילדים באמת מאמין שאפר לחיות עם סובארו? עגלה לתא מטען, אישה שרוצה לשבת מאחורה עם תינוקת כאשר היא בתוך כיסא. תיק גדול עם כל הדברים של תינוקות. אחרי יומיים זה גרושים או רכב.

כמו שאמרתי, אני בדיוק בסיטואציה שלו.

אישה ותינוקת ב-10 חודשים ואני שוקל ברצינות BRZ. עגלה קטנה אפשר בטוח לדחוף בתא מטען ותיק של התינוקת אפשר לשים במושב האחורי ליד התינוקת או בקדמי אם מישהו יושב ליד התינוקת מאחור.

יש לי פגישה נוספת עם ה-BRZ בקרוב שבה אבדוק אם באמת אפשר לדחוף שם כיסא ועגלה. על פניו נראה לי אפשרי, אבל אבדוק מן הסתם לפני הרכישה.

ההבדל בנינו הוא שלי יש עוד רכב משפחתי ככה שהברז הולכת להיות גיבוי ולא רכב עיקרי לשינוע תינוקות.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שלפני שנים כמעט שכנעתי את עצמי שזוג+1 יכול לנסוע בכיף בשירוקו. הרכבתי שם כסא, ישבתי לידו. יכול לנסוע, ממש לא בכיף...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, אני בדיוק בסיטואציה שלו.

אישה ותינוקת ב-10 חודשים ואני שוקל ברצינות BRZ. עגלה קטנה אפשר בטוח לדחוף בתא מטען ותיק של התינוקת אפשר לשים במושב האחורי ליד התינוקת או בקדמי אם מישהו יושב ליד התינוקת מאחור.

יש לי פגישה נוספת עם ה-BRZ בקרוב שבה אבדוק אם באמת אפשר לדחוף שם כיסא ועגלה. על פניו נראה לי אפשרי, אבל אבדוק מן הסתם לפני הרכישה.

ההבדל בנינו הוא שלי יש עוד רכב משפחתי ככה שהברז הולכת להיות גיבוי ולא רכב עיקרי לשינוע תינוקות.

זה מצב שונה לגמרי כאשר יש לך רכב נוסף. זה בכלל לא תואם לסיטואציה של פותח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי הרבה ריבים ומסע ומתן עם האישה ה טייפ R חזרה להיות רלוונטית.

החשש היחיד שלי בגדול הוא איך אני יסתדר איתה ביום יום.

אני עושה כ 30 אלף בשנה ועיקר הנסוע הוא אשדוד - רעננה וחזור בכביש 4 הדי עמוס אם כי אני משתדל לא לנסוע בשעות השיא אבל עדיין התנועה בחלק מהמקטעים פקוקה למשל מחלף ראשון...

רוב הנסיעות הם כאמור בלי נוסעים ואני היחיד שיהיה ברכב, לצריכת הדלק אני מודע ועלויות אחזקה לפי הבירורים שלי לא נראים גבוהים יותר ממה שאני רגיל אליהם.

מה דעתכם?

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הכוונה הייתה למושבים עצמם (גם מאחורה לא נוחים..)

איכות הנסיעה הייתה לא רעה סהכ אם כי בקומפורט הרכב הרגיש מתנדנד כזה ולא שידר ביטחון בכלל רוב הזמן המתלים היו מוגדרים על ספורט.

כמובן שרוב השיבושים ופסי האטה היו פחות נעימים אבל הרכב הרגיש הרבה יותר טוב בנסיעה רגילה..

הדבר העיקרי שהפריע לי ברכב היה כאבי הגב שחוויתי ממנו (כאמור בגלל המושב).

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...