Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב ספורטיבי באוקריינה

bedok
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני אהיה באודסה ב17-21.8

מעונין לשכור רכב ספורטיבי ליום יומים. הנעה אחורית סגנון M3 BRZ MIATA

יש המלצות? מעל גיל 26.

עריכה אחרונה על ידי bedok
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי באודסה לפני שנתיים וחצי. נסעתי עם שני חברים מהעבודה. אני נסעתי לחופש והם למטרות עבודה.

באודסה ישבו מספר מתכנתים שעבדו איתנו. בדקתי איתם לגבי השכרה של רכב ספורטיבי אבל הם לא המליצו בטענה שהכבישים לא משהו.

אחרי שנחתתי הבנתי על מה הם מדברים.

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע לשם מידי פעם ושוכר רכב. גם מחר במקרה.

רק רכבים עם שיכוך זעזועים טוב, וביטול השתתפות עצמית כולל מרכב תחתון.

רכב ספורטיבי יש לשכור אך יידפק מיידית בבורות

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את הנאמר, הייתי שם כמה פעמים.

אפשר לנהוג ברכב נמוך אבל צריך להיות סופר זהיר ולשים לב לבורות. אנחנו רגילים לכבישים טובים יחסית בארץ ופשוט "אין לנו את זה".

תשכור קרוסאובר גבוה עם גלגלים גדולים ומתלים על מהלך ארוך, זה הרבה יותר מתאים.

בגלל הסיבה הנ"ל הרבה יצרנים משווקים לשם מכוניות (רגילות) עם מתלים מותאמים ולפעמים גם הגבהה של 2-3 ס"מ.

ועוד דבר, יש שם תמרור שלא ראיתי בשום מקום אחר:

בחלק מהמקומות בצמוד לאור האדום ברמזור יש חץ ירוק (לא מואר אלא שלט רגיל).

איפה שיש את זה, מותר לפנות ימינה באדום מהנתיב הימני, לאחר מתן זכות קדימה.

----------------------------------------------------

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה באסה, אז מכל התגובות פה לא מומלץ רכב ספורטיבי.

השאלה אם לדוגמא אני באודסה ואשכור רכב ואסע לכיוון קייב הבירה. האם המצב שם יותר טוב מבחינת תשתיות כבישים?

האם יש קטעי כבישים שהם כן תקינים לנסיעה ברכב ספורטיבי שבהם אוכל לנצל חלק מהתוכונת של הרכב או שעדיף לוותר?

בוקי תודה על התגובה, אבל אם מגיעים למצב של קורסאובר מעדיף לא לשכור בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על קייב. מניח שבאודסה לא יותר טוב.

יש פה ושם כבישים טובים שנסללו לאחרונה, אבל יש גם הרבה מאוד כבישים שבורים במוחיד אלו שפחות מרכזיים. גם רחובות הערים במצב לא אחיד.

יש שם מכוניות ספורטיביות ואפילו מכוניות מונמכות. אנשים מסתדרים אבל זה דורש ממך רמת תשומת לב למצב הכביש יותר גבוהה ממה שאתה רגיל.

פשוט עם קורסאובר אתה לא צריך לחפש כל בור או סדק בכביש, בנוסף יכולת ספיגת מהמורות מקבלת שם משמעות אחרת לחלוטין.

סתם לקנה מידה: אנשים שם מחליפים חלקי גומי במתלים בקצב פי כמה ממה שאנחנו רגילים בארץ.

האמת, לא ממש מעניין איזה טלפון יש לכם. משתמשי Tapatalk, כנסו בבקשה ל Settings -> Signature ותעבירו למצב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערת אגב, בעקבות הפוסט של בוקי: התמרור הירוק הקטן קיים בכל אירופה. פירושו שווה ערך לתמרור "עצור" בפניה ימינה גם כאשר הרמזור אדום. יש מקומות בהם הוא יכול להופיע הן כרמזור (ואז הפניה מותרת רק כאשר הוא ירקו או כל הרמזור ירוק) או כשלט פח - ואז הפניה ימינה מותרת כל הזמן, כמובן בכפוף לעצירה ומתן זכות קדימה. אני מניח שהרמזורים הם גם מהסוג שבו פניה שמאלה מותרת גם כאשר יש תנועה נגדית - במצב זה כניסה על מרכז הצומת וביצוע הפניה אחרי שהתנועה הנגדית פסקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמזורים כמו בכל אירופה אבל את השלט (שלט, לא יחידה צדדית של רמזור) עם החץ הירוק ראיתי רק שם...אם כי כמובן שלא ביקרתי בכל המדינות האיקופאיות, אולי זה קיים דווקא איפה שלא הייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את זה מגרמניה, ודומני שנתקלתי בעוד מדינות. העדשה הצדדית ברמזור יותר מקובלת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בגרמניה.

העדשה הצדדית זה דבר נפוץ שיש פחות או יותר בכל מדינה חוץ מישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש פתרון אחר - אי ההפרדה עם הנתיב מימינו. גם אין לנו הרמזורים המנוגדים. התאמה לאופי הישראלי - או, אולי, אחד הגורמים לו.

ישה העלה פעם את תקנות התעבורה מסביבות 1960, וכנראה שאז הרמזורים הנגדיים עדיין היו קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי הכבישים- יש טובים יותר וטובים פחות. בשכונות מגורים וליד בניינים לפעמים יש בורות שאפילו את העומק לא רואים מתוך הרכב. תוסיף לזה גם חשיכה מוחלטת בלילה.

בהחלט צריך להיזהר. ראיתי שם רכבים ספורטיביים ונמוכים במיוחד, לא יודע מה מצב המתלים שלהם.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את זה מגרמניה, ודומני שנתקלתי בעוד מדינות

בארה"ב זה הפוך - אם לא רשום NO RIGHT TURN ON RED, אז מותר לפנות ימינה באדום.

כנראה בגלל הגישה האמריקאית של "אם זה לא אסור בפירוש, אז זה מותר".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...