Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית BT קבועה

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מקוה שזה המקום הנכון.

אני רוצה לקנות דיבורית BT קבועה לרכב.

בארץ ראיתי שהמחירים הם החל מ350 לדיבורית הכי פשוטה כולל התקנה.

לא הצלחתי למצוא באתרי קניות מחו"ל משהו זול יותר, ששווה את ההמתנה (כחודש) והתקנה לבד.

האם אתם מכירים אחת כזאת? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אילו יכולות אתה מעוניין שיהיו בדיבורית?

האם אתה מתכוון שהדיבורית רק תהיה אמצעי שיעביר את השמע של השיחות? או שאתה רוצה להיות מסוגל לנהל מהדיבורית את ספר הטלפונים, להפעיל ממנה חייגן, לענות ולסגור שיחה, לשלוט בווליום?

לספר טלפונים וחייגן אתה צריך דיבורית עם מסך - עלויות גדולות יותר מן הסתם.

לענות על השיחה ולנתק אתה צריך דיבורית פשוטה עם לחצנים.

לדיבורית שרק מתעלת את השמע אתה צריך משהו ממש פשוט.

וגם בסופו של דבר להבין אם אתה רוצה דיבורית קבועה לרכב שמקבלת מתח מהמצבר או משהו נייד שאתה צריך להטעין ויכול לפרק מהרכב ולעבור איתה ממקום למקום או להטעין בבית.

לי יש דיבורית קבועה לרכב עם לחצן שלושה כפתורים (לענות\לנתק וגם ווליום) מדגם CK-5 - ממש סבבה ובאזור ה400 שקלים.

בסדר גודל הזה אני באמת לא רואה מה הטעם להזמין מחו"ל, לחכות וגם להסתכן בהפעלת אחריות בגלל מוצר פשוט שהסיכוי שיגיע תקול הגיוני בהחלט. - הייתי קונה בארץ וסוגר עניין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אילו יכולות אתה מעוניין שיהיו בדיבורית?

האם אתה מתכוון שהדיבורית רק תהיה אמצעי שיעביר את השמע של השיחות? או שאתה רוצה להיות מסוגל לנהל מהדיבורית את ספר הטלפונים, להפעיל ממנה חייגן, לענות ולסגור שיחה, לשלוט בווליום?

לספר טלפונים וחייגן אתה צריך דיבורית עם מסך - עלויות גדולות יותר מן הסתם.

לענות על השיחה ולנתק אתה צריך דיבורית פשוטה עם לחצנים.

לדיבורית שרק מתעלת את השמע אתה צריך משהו ממש פשוט.

וגם בסופו של דבר להבין אם אתה רוצה דיבורית קבועה לרכב שמקבלת מתח מהמצבר או משהו נייד שאתה צריך להטעין ויכול לפרק מהרכב ולעבור איתה ממקום למקום או להטעין בבית.

לי יש דיבורית קבועה לרכב עם לחצן שלושה כפתורים (לענות\לנתק וגם ווליום) מדגם CK-5 - ממש סבבה ובאזור ה400 שקלים.

בסדר גודל הזה אני באמת לא רואה מה הטעם להזמין מחו"ל, לחכות וגם להסתכן בהפעלת אחריות בגלל מוצר פשוט שהסיכוי שיגיע תקול הגיוני בהחלט. - הייתי קונה בארץ וסוגר עניין.

מתנצל על ההדחפות לנושא אבל בדיוק מתלבט כרגע פלוס מינוס באותו נושא-אני מתלבט אם להביא מערכת עם בלוטוס' מובנה או להביא מכשיר נפרד, מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - חבר הפורום BOO מוכר דיבורית נהדרת של פארוט ב250 שקלים - מהיכרות אישית ארוכת טווח עם החבר הנהדר הזה - לחטוף!

דבר שני - אם המערכת שאתה קונה היא מקור השמע היחיד ממנו אתה מתכוון לשמוע סאונד ברכב - אז תיקח יחידת ראש משולבת BT

כל מקרה אחר תיקח דיבורית חיצונית.

במקרה שלי, שהוא נדיר במיוחד - שלושה HU שונים באותו הרכב -> דאבל דין סיני, טלפון סלולרי או טאבלט - הכל מתנקז למגברים דרך מעבד צליל ואז אם אני עובר ממקור אחד שיש לו דיבורית למקור אחר שהוא טלפון בפני עצמו? איך אני בוחר מאיפה לנהל את השיחה?

דיבורית חיצונית שמשתיקה את הפרוססור - זה בדיוק הפתרון לדבר כזה.

אם יש לך מערכת שאין בה דיבורית BT ואתה לא רוצה להחליף אותה כי נניח היא סופר איכותית - ואתה רק רוצה להוסיף דיבורית - אז במקרה כזה דיבורית חיצונית היא הבחירה הנכונה גם כן.

אלו הם פחות או יותר השיקולים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...