Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגעון הקנאביס / למישהו יש במבה?

Liron97
שימו לב! השרשור הזה בן 2496 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשנה האחרונה התחילה מודעות לצמח הקנאביס ולסגולותיו , חוקרים באוניברסיטאות הכי נחשבות בעולם הוכיחו שרוב הסטיגמות על הצמח אינן נכונות. לא מתכוון לתפוס שום צד בנושא פשוט בפעולה פשוטה של להיכנס לכל אתר חדשות ישראלי אפשר לראות הרבה חברי כנסת שרוכבים על הגל של האי הפללה (אולי רק בשביל לקנות מצביעים) וניתן לראות התקדמות בכל יום בהבנה ובמודעות של כמה שזה נחוץ לחולים, ובכלל האם לאזרחי המדינה מגיע לעשן קנאביס מבלי להתעסק עם סוחרים מפוקפקים ולפחד מהמשטרה כשהם בעצם לא פוגעים באף אחד ? פתחתי את האשכול אך ורק להבין מה חברי הפורום חושבים על ההצעה החדשה ( חוק החצי אי הפללה של ארדן) ומה הם צופים לשנים הבאות בנושא. דיון פורה ולילה טוב.

5 3 1 R

┤┼┼└

6 4 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מסתכל על זה כהזדמנות מפוספסת של הממשלה, יש פה פוטנציאל למכרה זהב מבחינת מס ונקודות זכות - דמיין חוק שקובע כי חלק משמעותי, מעל חצי, מההכנסות של המדינה ממיסוי קנאביס (כולל הטלת מכסים בסגנון האלכוהול היום) יופנה לחינוך או סל התרופות או כל דבר אחר. כל פוליטיקאי ימכור את סבתא שלו בשביל להיות חתום על דבר כזה.

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני יודע(או מריח) מאז החוק הזה: אנשים מרגישים חופשי להשתמש. כמעט כל פאב שהלכתי אליו בזמן האחרון, לא עובר יותר מדי זמן וכל הפאב ריח של ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה אנשים מרגישים יותר חופשי לעשן היום בגלל הרעש בתקשורת בערך לפני חודשיים היה את הסיפור שארדן יצא בהצהרה של אי הפללה מאז רוב האזרחים (לפחוץ מאלה שאני מכיר היו בטוחים שיש אי הפללה מהרגע שארדן הצהיר ולא הסתכלו באותיות הקטנות) בטוחים שיש אי הפללה מלאה . בכלל החוק אמור להיכנס שבוע הבא והבנתי שלשמטרה יש חופש לבחור בין קנס לבין חקירה , מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

5 3 1 R

┤┼┼└

6 4 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על זה כהזדמנות מפוספסת של הממשלה, יש פה פוטנציאל למכרה זהב.

זה מאוד ריווחי להיות סוחר סמים, כל סוחר סמים יגיד לך את זה.

הבעיה שהאמריקאים נופלים כמו זבובים מאז שאישרו שימוש בקנביס.

טראמפ והממשל הרפובליקני כבר התחילו להילחם במסוממים ומתחילים לבדוק מה לעשות עם חוקי המריחואנה.

חוקית בארה"ב אסור למכור מריחואנה או כל סם אחר.

אבל כמו אצל חולדאי יש חוקים מקומיים שהם נוגדים את חוקי המדינה ומאשרים למכור מריחואנה אפילו שלפי החוק הפדרלי אסור למכור מריחואנה.

קצת כתבות באנגלית:

Drug overdose deaths increased by 33-percent in past 5 years

The Trump administration just took its first big step to escalate the war on drugs

Trump Threatens to Defy Congress to Go After Medical Marijuana

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכתבה הראשונה על מקרי מוות ממנת יתר המילה "מריחואנה" לא מופיעה בכלל.

מדובר בסמים קשים, לא במריחואנה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוטוסאליז, אל תהיה פופוליסט. אם אלכוהול חוקי, אם סיגריות חוקיות, אין סיבה שמריחואנה לא תהיה.

החוק החדש הוא פוליטיקה גאונית.

יש בעלי אינטרסים שמרוויחים כשסמים זה לא חוקי. אם תהפוך את הסמים לחוקיים תפגע להם בפרנסה.

מאידך, יש מודעות גדולה בנושא והרבה אנשים נאבקים הרבה זמן.

אז איך נשאיר את כל הצדדים מרוצים? ניתן להם לעשן בקטנה, אבל לא ניתן לזה להפוך לחוקי, שחלילה לא יתחילו לי עסקים עצמאיים ותחרות לברוני הסמים.

הכל כמובן קונספירציה בראש שלי ואני הולך עם כובע מנייר אלומיניום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין הכתבה הזו למריחואנה?

בזה שצירפת אותה הפגנת בעיקר חוסר ידע בסיסי בתחום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקנאביס יש הרבה חומרים. חלקם טובים וחלקם לא. כל המחקרים שמראים תכונות רפואיות טובות שלו מתייחסים רק לחומר אחד ספציפי שיש בו שגילו שהוא עוזר למשהו ולא לקנאביס בשלמותו. בנוסף קנאביס לרוב מעורבב עם טבק כאשר מעשנים אותו ואז מצד אחד אולי יש תכונות טובות של חלק מהחומרים שבקנאביס אבל גם את התכונות הרעות של הטבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד אני יודע(או מריח) מאז החוק הזה: אנשים מרגישים חופשי להשתמש. כמעט כל פאב שהלכתי אליו בזמן האחרון, לא עובר יותר מדי זמן וכל הפאב ריח של ירוק.

אנשים מרגישים חופשי להשתמש כי אין באמת אכיפה.

בפועל לאף אחד לא באמת אכפת אם אתה מעשן או לא. הבעיה בזה שזה לא חוקי זה שכדי לקנות את זה עדיין צריך אינטראקציה עם טיפוסים מפוקפקים כאלה ואחרים, במקום לקנות את זה באופן חוקי בדומה לסיגריות ואלכוהול.

גילוי נאות - אני לא מעשן מריחואנה. ניסיתי כמה פעמים, לא אהבתי, והחלטתי שזה לא בשבילי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקנאביס יש הרבה חומרים. חלקם טובים וחלקם לא. כל המחקרים שמראים תכונות רפואיות טובות שלו מתייחסים רק לחומר אחד ספציפי שיש בו שגילו שהוא עוזר למשהו ולא לקנאביס בשלמותו..

אשמח לרשימה של החומרים שאינם "טובים".

בנוסף קנאביס לרוב מעורבב עם טבק כאשר מעשנים אותו.

זה על המדינה,

אם זה היה חוקי ובמחיר סביר, אני בטוח שהיינו רואים פחות ופחות אנשים מעשנים עם טבק.

אני אישית כבר לא מעשן בארץ, כי אינני רוצה לעבור על החוק, אבל בחו"ל אני צורך את צמח הקנאביס ללא שום טבק. יש די והותר דרכים ללא שימוש בטבק. (באידוי או מזון.)

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלגליזציה כבר על סף דלתנו, היחידים שלא מבינים זאת הם ארדואן והמשטרה.

חפשו "טלגראס" או בקרו בעמוד של Amos Dov Silver בפייסבוק.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום טיעון רציונאלי מאחורי מניעת השימוש החופשי בקנאביס, כל זמן שאלכוהול הוא חופשי. נזקיו הבריאותיים לא יותר חמורים מעודף סוכר ומלח. הניסיון עד כה עם המדינות שעשו את הקנאביס לגאלי הוא מצויין. אין שום תופעות שליליות רחבות היקף. אם כבר, ההפך

https://www.washingtonpost.com/news/wonk/wp/2016/10/13/heres-how-legal-pot-changed-colorado-and-washington/?utm_term=.f1a68bcdd821

https://www.cato.org/publications/policy-analysis/dose-reality-effect-state-marijuana-legalizations

אני מכיר מישהי שגרה בחו"ל ומקבלת קנאביס רפואי כדי להתמודד עם הפרעות שינה. האלטרנטיבה היא כדורי שינה, שהם מאוד בעיתיים, בגלל היותם ממכרים.

כמובן שקנאביס מאוד עוזר גם לחולי סרטן, כי כמו עם כדורי שינה, בניגוד למשככי כאבים, הוא לא ממכר וגם מסייע להרדם.

הסיבה היחידה שמתנגדים לקנאביס היא שיש מי שהמחשבה שמישהו מתמסטל נראית לו לא מוסרית. לקחת איזה חומר ולהרגיש 'האפי' נשמע כמו חטא. משום מה לא תשמע את האנשים הללו מתנגדים לסקי שלג, למרות הנזקים הנוראיים שהתחביב הזה יכול להביא על משתמשיו. 40 הרוגים לשנה, זה בערך הממוצע הקטלני בארה"ב. באלפים האירופאים נהרגו ב-2015 100 מעוסקי התחביב המסוכן.

זה לא כולל פציעות שונות והעלות שלהן למערכת הבריאות (במקרה של מערכת בריאות ציבורית, העלות היא של המדינה. כלומר, התושבים מממנים למסתכנים).

בארץ רצוי היה אם המחוקק היה בוחן את רוכבי האופניים. סגנון החיים שלהם גם הוא מסכן בריאותית, וכולנו נושאים בנטל של הטיפול בפצועים שבחרו בסגנון החיים המסוכן הזה.

בניגוד לציטוט הבא, שכמו שהדגמתי הוא שגוי:

הבעיה שהאמריקאים נופלים כמו זבובים מאז שאישרו שימוש בקנביס.

עדיף שהטיפוסים שנוטים לחפש דרכים לשבור עצמות יישבו בבית ויעשנו או יתעמלו בסביבה בטוחה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחץ מאוד גדול מצד חברות התרופות שלא תהיה לגאליזציה. אני לא מתכוון לטעון שקנאביס פותר את כל תחלואי העולם, אבל הוא עוזר לחלקם, וחברות התרופות שמרוויחות יפה מאוד מלמכור כדורים לאותם תחלואים מפחדות על הכיס שלהם. דרך אגב, גם כדורים הם סם, רק ברישיון.

הרבה מאוד אנשים מתנגדים לקנאביס "כי זה סם", וכי הראש שלהם מלא בתרחישים פרנואידים על ילדים שמעשנים ואז משתגעים, או מתדרדרים להזריק הרואין. זה נובע מקמפיין שלילי שעשו לחומר הזה במשך עשרות שנים וכלל בעיקר תעמולה שקרית. יש המון מחקרים שמשווים למשל בין קנאביס לאלכוהול ומראים שהראשון טוב פי כמה מהשני.

בכמה מדינות בארה"ב יש לגאליזציה מלאה של קנאביס והנתונים בעיקר מעודדים (ירידה בפשיעה, תיירות נכנסת, מסים לקופת המדינה, מכירות הפיצה בעלייה).

אני משער שעצם העניין אם לאשר או לא לאשר הוא כלכלי. נראה לי שהמדינה לא מפחדת מזה שאנשים יסתובבו מסטולים ברחובות, אלא מכך שהמיסוי על קנאביס לא יכניס מספיק כסף כדי לפצות על הרווחים שירדו בחברות התרופות, ומהאיומים של חברות התרופות כדי לשמר את המצב הקיים.

אין לי ספק שאם יאשרו כאן גידול לצורך שיווק בחול, המדינה תוכל להתברג בצמרת איכות הקנאביס העולמית. החקלאים שלנו כבר הוכיחו את זה בעבר בגידולים אחרים.

שורה תחתונה, צריך לגאליזציה (עם הגבלות כמובן, כמו שיש על אלכוהול) ויפה שעה קודם.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...