Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוס פגע ברכב וברח, קצין בטיחות תעבורה של חברת האוטובוסים לא משתף פעולה

שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטובוס של אחת מחברות המקומיות המפעילה קוים עירוניים פגע ברכב שלי בחניה.

החניתי את הרכב שלי ביום חמישי אחרי הצהריים בחניה של הבינין. ביום ראשון בבוקר כאשר ניגשתי לרכב ראיתי שהוא נפגע. לפי שרידים שנמצאו במקום, הכוללים רסיסי פלסטיק בצבע, פנס צד צהוב של האוטובוס באופן חד משמעי אני יודע לאיזו חברה שייך האוטובוס (הפנס הצהוב שייך לסוג אוטובוס אחד בלבד, אותו מפעילה במקום רק אותה חברה).

הבעיה שאני לא יודע מתי הייתה התאונה וגם קשה לי להוכיח איזה אוטובוס בדיוק גרם לנזק.

יש נזק לכנף ודלת של הרכב (מעיכות ושפשופים).

פניתי למוקד פניות הציבור של חברת האוטובוסים דרך האתר וגם שלחתי מייל עם הפרטים ותמונות של הנזקים שהם גרמו ואף אחד לא חזר. הם היו אמורים להעביר את הפניה שלי לקצין בטיחות בתעבורה של החברה.

זאת כבר פעם שניה באותו מקום שאוטובוס של החברה המדוברת גורם נזק וברח מהמקום מבלי להשאיר פרטים. התיק של הפעם הקודמת רק נסגר לפני כחודש והם שילמו את מלוא הנזקים.

בפעם שעברה לאחר הפניה שלי, קצין בטיחות של החברה חזק עלינו תוך מספר שעות.

נסיבות המקרה: מדובר על כביש דו סיטרי, כאשר בשוליו יש מפרצי חניה של בניני המיגורים. שם הרכב שלי חנה (במרחק תיקני מהמדרכה).

האוטובוסים נוסעים ברחוב משני הצדדים, אבל מכיוון שהכביש צר, שני אוטובוסים לא יכולים לעבור זה ליד זה. הם מתמרנים לכיוון מפרצי החניה כדי לעבור. בפעם הקודמת התמרון לא הצליח (היה תיעוד מצולם גם ממצלמות אבטחה), אני מניח שהפעם היה אותו מקרה בדיוק.

מצאתי אחד האוטובוסים של החברה עם נזקים תואמים לגובה וצבע כפי שנגרם לרכב שלי. פנס צד צהוב שנתלש בתאונה לאוטובוס הזה היה מורכב בצורה עקומה והפוך (כלומר הותקן בחיפזון).

מעבר הזמנת שמאי והערכת הנזק, פניה לחברת הביטוח שלי, מה עוד אני יכול לעשות כדי להוכיח שהם פגעו בי על מנת שיקחו אחריות?

כיצד לפעול? יש לי ראיות שבאופן חד משמעי מצבעים שהאוטובוס שפגע בי מאותה חברה, אבל אין לי זמן התאונה, אלא טווח של מספר ימים ויש רק אוטובוס משוער שגרם לנזק.

כמו כן, שאלה נוספת: מדובר על רכב חדש 4 חודשים על הכביש. האם במקרה של תאונה אמורים להחליף את כל החלקים לחדשים או מבצעים תיקוני פחחות?

לאן עוד כדאי להתלונן על חברת האוטובוסים? משרד התחבורה, YNET?

תודה למשיבים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנקוט באותם פעולות כמו בפעם הקודמת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש התפתחויות בנושא:

הצלחתי לאתר את קצין בטיחות בתעבורה, הוא אפשר לי לבקר בחניון האוטובוסים שלהם.

עשיתי חקירה בעצמי ומצאתי את האוטובוס הפוגע. הרסיסים שהיו בזירת התאונה תואמים 100% לאותו האוטובוס, הגובה של הסימנים אצלו תואם ל100% לגובה הנזקים ברכב שלי. הפנס הצהוב כמובן חסר. הכל מצולם ביחד עם סרגל שמראה בדיוק את גובה הנזקים.

למרות הראיות, חברת האוטובוסים מתנערים מאחריות. כמובן שאני צפיתי לכך.

האם יש טעם לנקוט בצעדים נוספים כלשהם בנוסף לתביעה בהנחה שאני יכול להוכיח שתאונות מסוג הזה נגרמות באופן סיסטמטי?

אותי מתסכל שמאוד קשה להשיג שיתוף פעולה עם חברת האוטובוסים. למרות שמיילים שלי עליהם הגיעו ליעד הנכון והם קיבלו את התמונות (לפי דבריהם), הם לא יצרו איתי קשר מהתחלה. אני הייתי צריך בעצמי לחפש ולהשיג הכל, לאתר את הנפשות הפועלות בתחום וליצור איתם קשר בעצמי.

התנהלות כזאת מאפשרת להם ברוב המקרים לא לקחת אחריות על התאונות שהם גורמים. אם לא הייתי מתנהל בצורה בלתי רגילה וחוקר בעצמי, לא הייתי מצליח להגיע לראיות ולמצוא את האוטובוס הפוגע.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...