Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר טויוטה ורסו

יעקב מיי
שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ורסו 2014 ,שנגמרה לה האחריות לפני 3 חודשים.באמצע נסיעה פתאום עבר לי לניוטרל,כשאני מכניס לd או לr לוקח 4 שניות עד שנכנס להילוך,וגם באמצע נסיעה יש לפעמים פתאום רעידות חזקות.הכנסתי למוסך מורשה,מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב חדש יחסית לא הגיוני,שיהיו שבבים בשמן ואם זה מה שקרה- כתוב מכתב ליבואן,שיקח אחריות מלאה ויטפל ברכב לשביעות רצונך ללא תשלום/תשלום השתתפות עצמית מוקטנת מצידך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך אמר ששלחו מכתב לטויוטה העולמית והסכימו לממן 70%,דיברתי אם המוסך והוריד לי 1500 שקל בערך.עדיין נשאר לי 10500 שקל,שזה המון.שלחתי ליוניון מוטורס,לא ענו לי כלום.יש סיכוי שייתנו משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עלות הגיר שאחריי 70 אחוז נשאר לשלם עוד 10 אלף?

במידה והיצרן הסכים לשלם על 70 אחוז כנראה שיש איזה תקלה ידועה שהם מנסים לחפף מתחת לשטיח.

דרוש מהיבואן שיתוקן ללא עלות מצדך הרי היצרן כבר הסכים.

זה שיטת מצליח אל תוותר להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי את הדף מולי.אבל הגיר עלה 20000 לפני מעמ ועבודה,והיה עוד משהו ששיך לגיר לא זוכר את השם.הם כתבו שזה מתוך רצון טוב.וטויוטה ישראל לא מתיחסים לאיימיל שלי ,רק כתבו שזה בטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"היפנית מס' 1 בעולם " , " היום מחר"...

חבל שלא יודעים לעמוד מאחורי סלוגנים.

אפילו צ'מפיון,יבואן מושמץ בפורום ידעו לקחת אחריות על התקלות הסדרתיות שלהם והחליפו לאנשים גירים ושרשראות תזמון.

בניסאן,גירים רציפים טופלו בהשתתפות מינימלית של הלקוח.

הנה מקרה רק מהזמן האחרון :

http://www.carsforum.co.il/vb/archive/index.php/t-629864.html

בפורד- החליפו מצמדים,מחשבי הפעלה של הגיר והאריכו אחריות ל 10 שנים

שמישהו יעיר אותם בטויוטה ,כנראה חושבים שהשמש זורחת להם ....

הייתי אומר להם,קחו את הרכב ושברו את הראש מול היבואן ממני לא תראו כסף ובטח לא כאלו סכומים.

לא יעזור ? מכתב מעו"ד ליבואן ומהר- הוצאה של 200 ש"ח כאן תשתלם מאוד בהמשך.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור הסלוגנים למקרה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור הסלוגנים למקרה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

יבואן,שמפרסם שהוא שואף להיות מס' 1 יואיל בטובו להתנהג כך גם ללקוח אם ברצונו לשמור על המוניטין.

בצ'מפיון האחריות על הרכבים היא רק שנתיים ואת האחריות לגיר האריכו ל-5 שנים..

פותח הנושא,מכתב עו"ד יעלה לך 200 ש"ח -זה הסיכון לעומת תשלום של 10,000 + .. תחליט מה עדיף...

לטעמי,היבואן,אם הרכב טופל אצלו עד כה, יקח אחריות של רצון טוב ויתקן את הרכב ללא תשלום או שתשלם השתתפות עצמית סמלית

וסמלית בעיני מאוד רחוק מרבבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...