Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים - דייהו רייסר

reuven24
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מעוניין לבצע שיפורים ברכב שלי מבחינה מכנית.

אני רוצה להתחיל מהחלפת צ'יפ ואת השאר אני צריך את עזרתכם

(כולל מקום באיזור הצפון או במרכז )

אני מודה לכם מאד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צ'יפ, על מה אתה מדבר. בקושי נורה יש לך..

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיפור הכי טוב ברכב שלך זה לפרק את הצ'יפ ... לקחת צ'יפ מקצועי ... להזיז רגע את הרכב הצידה, ולחבר את הצ'יפ החדש על רכב אחר ... (עדיף לא דייהו, לא קוריאני וכדאי גם לא יפני)

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצ'יפ הכי טוב זה מודעת מכירה.

ולהוסיף כסף ממה שנשאר ולקנות רכב אחר, גרמני למשל

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש רייסר ולא הייתי ממליץ לך להתחיל להתעסק עם שיפורים לאוטו הזה הוא לא מיועד ליהיות אוטו ל"חרישות" זה אוטו די עדין ואם שומרים עליו אז הוא לא עושה גם בעיות של מנוע.

אני גם לא מבין מה אתה צריך יותר ביצועים ממה שהאוטו נותן? זה שעל הנייר הביצועים שלו בתחטית זה לא אומר שכך הוא במציעות אני כמון מדבר על הגרסה הידנית.

עדיף סע בזהירות ותשמור על האוטו ותשבור את הסטיגמה שקוריאני זה חרא.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחליף שום דבר ברייסר או בסופר רייסר לפני שאתה מטפל בבולמי הזעזועים

המחרידים של המכוניות האלה - אחרי 60,000 הם בדרך כלל גמורים.

אפשר להשתולל כמוני ולהחליף לבולמי קוני, אבל נראה לי שכל בולם תחליפי שהוא

יהיה טוב יותר.

דבר שני (או ראשון, בעצם) תבדוק את תקינות הבלמים ואת גילם - גם קטסטרופה לא קטנה.

אוטו עם מתלים תקינים = אוטו שהוא גם יותר בטוח וגם יותר מהיר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...