Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורים גבוהים בזמן הנעה - אלנטרה 2006

yoni_gr
שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי אלנטרה 2006 ובזמן האחרון, כמעט בכל פעם שאני מניע אחרי שהאוטו קר, הטורים עולים עד 2-2.5 כשהאוטו בפארקינג.

לפעמים אם אני נותן גז עד שהטורים מגיעים ל5-6 לחצי שניה, אז הכל משתחרר והטורים חוזרים לנורמל ולפעמים לא ואז אני מתחיל לנסוע ואחרי 5-10 דקות נסיעה זה מסתדר.

מה יכולה להיות הבעיה והאם יש דברים שאני יכול לנסות לעשות כדי לפתור לפני שאני מכניס את הרכב למוסך ואותי להוצאות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה יש לך לחפש בפרקינג? אתה מניע את הרכב בפרקינג ( בינתיים טורים נגיד עולים ל2000-3000)

לאחר שניה וחצי אתה מעביר ל D ואז זה יורד ל900 סל"ד,. אני צודק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה,שהכל בסדר.

בהתנעת מנוע קר,נורמלי הסל"ד באיזור שציינת וזה תקין לחלוטין,אין לך בשביל מה ללחוץ על דוושת הדלק ("לתת גז")

אתה יכול להמתין 10-15 שניות מרגע ההתנעה,לשלב להילוך D ולהתחיל בנסיעה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה,שהכל בסדר.

בהתנעת מנוע קר,נורמלי הסל"ד באיזור שציינת וזה תקין לחלוטין,אין לך בשביל מה ללחוץ על דוושת הדלק ("לתת גז")

אתה יכול להמתין 10-15 שניות מרגע ההתנעה,לשלב להילוך D ולהתחיל בנסיעה.

ברור שזה תקין, אם זה למשך 10-15 שניות. הבעיה שזה "נתקע". גם כשאני מתחיל בנסיעה ומעביר לD האוטו מנסה "לשעוט קדימה" כל הזמן ואם אני ברמזור ומעביר לניוטרל שוב הטורים מזנקים למעלה. רק אחרי 5-10 דקות של נסיעה זה נרגע.

המצב ממש לא תקין כיוון שהטורים לא משתחררים אלא תקועים כמה דקות טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתחיל בניקוי מצערת ומנוע צעדים. תעבוד לפי המדריך של הגטס, זה מאוד דומה עד זהה 1:1 גם אצלך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?601449-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%A8%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%92%D7%98%D7%A1&p=5106459&viewfull=1#post5106459

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=yoni_gr;5415553 הבעיה שזה "נתקע". גם כשאני מתחיל בנסיעה ומעביר לD האוטו מנסה "לשעוט קדימה" כל הזמן ואם אני ברמזור ומעביר לניוטרל שוב הטורים מזנקים למעלה. רק אחרי 5-10 דקות של נסיעה זה נרגע.

.

את לא סיפרת לנו בהתחלה ...

אכן,כפי שאסף כתב להתחיל מניקוי בית מצערת ומנוע צעדים בעצמך או במוסך רגיל ואם לא עוזר,לבדוק חיישן טמפ'/חיישן זווית מצערת -זה כבר עניין למכון להזרקות דלק טוב .

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...