Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות לאחר תאונה פגע וברח

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי שלא אצטרך לנצל את הבמה הזו, אבל אני חושב שאני לא מנהל נכון את התאונה, ולכן מבקש עזרה.

ב-14.4 עברתי תאונה פגע וברח בכביש 57 בצומת חניאל. ניסיתי לעקוף רכב בנתיב השמאלי, רכב מאחורי מדגם מאזדה עקף אותי בשוליים ופגע ברכב שלי. למרבה המזל, התאונה צולמה.

קישור לסרטון הערוך:

הגשתי תלונה במשטרה על תאונה פגע וברח ב-17.4 (ערב חג שני של פסח). החוקרת לקחה את הסרטון המלא ואת הפרטים שלי והעבירה למחלקת התנועה במרכז. באותו רגע לא קבלתי מסמך מסוים.

לאחר שבועיים הלכתי שוב למשטרה לדעת מה קורה. קבלתי מסמך ששם כתוב מספר הרכב, שם של הבעלים, תעודת זהות, ומקום מגוריו.

התברר שאותו נהג שפגע הוא ערבי.

משום שאני שלמתי לביטוח מקיף, שלחתי להם את המסמך והם ישברו את הראש.

הביטוח לא חזר אלי, אז התקשרתי. הפקידה אומרת שאין לה דרך לפעול משום שאין לה מידע טלפוני או מספר פוליסה של הפוגע, ולכן היא לא יכולה לפעול.

חבר שמע על המקרה, וניסה לעזור עם הקשרים שלו: הוא חזר אלי עם חדשות מיוחדות שאין לנהג הפוגע ביטוח חובה.

ניסיתי לאתר את הנהג הפוגע ולדבר איתו טלפונית דרך הפרטים שקבלתי מהמשטרה, אך לא הצלחתי. משום ששם של הנהג הוא נפוץ וכל אדם שהתקשרתי וענה לי אמר "אין לי מאזדה ויום טוב". איכשהו השגתי כעל הנראה את אח שלו (לפי מקום מגורים) והיא טוען שהוא לא בקשר עם אח שלו.

היום הגעתי שוב למשטרה ונתנו לי את הטלפון של החוקרת בתיק. כרגע היא לא עונה.

אז אסכם:

1. הביטוח שלי לא יכול לעזור כי הוא לא יכול לתקשר עם הפוגע.

2. לפגוע ככל הנראה אין ביטוח.

3. המשטרה לא מתערבת לסגור את האירוע.

לכן אשמח לשמוע עצות להמשך טיפול בתאונה. אני לא מעוניין לתבוע את הביטוח בגלל שהתיקון יעלה לי פחות. וגם צריכים לטפל בפוגע בדרך החוק ולא לוותר (כן, אני יודע שאני תמים בענין הזה).

אין לי בעיה לצאת נגדו במשפט לתביעות קטנות, אבל מרגיש שלא נצלתי את האפשרויות שיש לי,ולכן כתבתי את השרשור.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמה גובה הנזק? תבדוק אופציה להפעיל את המקיף שלך ושהביטוח שלך ישבור את הראש. האופציה השניה שלך היא לתבוע את בעל הרכב בבית משפט, לקבל סביר להניח פס"ד לטובתך, אם הוא לא ישלם תצטרך לפעול נגדו בהוצל"פ.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנזק לא גדול, ולכן אין טעם להפעיל את הביטוח שלי.

הפחד שלי שהפוגע לא יתייצב בבית המשפט, ולכן בשלב הזה אני לא פונה בית המשפט. אם זו האופציה היחידה שיש לי, אשתמש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ולא נכון

אם הנתבע לא מקבל את כתב התביעה לא ניתן לתת פסק דין נגדו

תצטרך להמציא לו את כתב התביעה או לבצע תחליף המצאה אם לא תצליח למסור לו את כתב התביעה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לשלוח כתב תביעה?

האם כתב תביעה נכתב אחרי בקשה לבית המשפט לתביעות קטנות או תוך כדי?

השאלות הללו מגיעות מתוך תמימות רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב כתב תביעה

מגיש זאת לבית המשפט לתביעות קטנות ששולח לכל נתבע העתק+ דרישה להגיש כתב הגנה

אם הנתבע לא מקבל זאת תוזמן אתה לבצע את המסירה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנזק לא גדול ואין בכוונתך להפעיל את המקיף, הייתי תובע בתביעות קטנות. זוהי האופציה האחרונה אולם אל תחשוב שיום אחרי שאתה תובע הכסף אצלך.

בהצלחה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ישר לרוץ להוצאה לפועל

אולי הנתבע ישלם אחרי שיקבל את פסק הדין כנגדו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העו"ד של הוריי אמר לי שלא כדאי ללכת למשפט, אלא להמשיך לטפל מול הביטוח.

המליץ ללכת למשרד חקירות פרטי, לשלם כמה עשרות שקלים והם יתנו לי את מספר הטלפון של הפוגע.

לאחר קבלת המספר, לשלוח לביטוח את המספר והם יטפלו בו.

ניסיתי היום לדבר עם הנציגה בסוכנות והיא לא הייתה. ניסיתי שוב פעם להתקשר למשטרה ללא הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא נתיב ימני פנוי אולי כדאי לעבור אליו... כמובן שלא מצדיק את הבבון הזה, אבל אנשים לפעמים מקבלים ג'ננה מאנשים שנתקעים סתם על השמאלי ומעכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לעקוף ולא הצלחתי. אני גם לא אוהב להיות בשמאלי יותר מדי. אמנם בצילום לא רואים שאני הייתי מקביל לרכב בימני.

ולכן אני שואל: אילו נתיב הימני היה פנוי, למה הוא לא עקף מימין? למה דווקא בשולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

היום הביטוח ענה וטען שהוא לא מתעסק במקרה שאין ביטוח ג' או מקיף.

אפשרויות שהציעו לי:

1. לתבוע אותו אישית מול תביעות קטנות.

2. לתבוע את הביטוח שלי. אם הביטוח שלי תובע את הפוגע, אולי אוכל לקבל פיצויים מתביעה שלי מול הביטוח שלי.

הציעו לי ללכת למוסך, לקבל הצעת מחיר ומשם להתקדם.

השאלה אם הצעת מחיר של מוסך זה מסמך מספק בתביעות קטנות, או כדאי להזמין שמאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...