Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות לאחר תאונה פגע וברח

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^^^

מה הקשר למדינה?

לא מדובר במקרה פלילי אלא בתביעת נזק בין שני אנשים.

תפקיד התובע לדאוג להמציא לנתבע את כתב התביעה!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2 עדכונים:

1. היום היה דיון והחלטה של המשפט:

הזימון למשפט לא הגיע לנתבע, ולכן השופטת החליטה לסגור את התיק.

עלי למצוא דרך לאתר אותו.

אני לא מופתע, ציפיתי להחלטה דומה.

2. לפני כמה שבועות בית המשפט שלח שוב זימון דרך שליח, והפעם הזימון הגיע ליחידת הדואר של הכפר.

הזימון חזר לבית המשפט בטענה שנתבע לא נמצא בכתובת שהגשתי (שקבלתי מהמשטרה).

כרגע הכוונה שלי להגיע למשרד הפנים, לנסות לאתר אותו דרכם.

אם לא אמצא לאתר אותו דרכם, ארים ידיים ואפסיק לחפש את הצדק במקרה הזה.

לא יאמן כל הסיפור הזה: בן אדם גר במדינת ישראל ,מחזיק רכב ואף אחד לא יודע איפה הוא גר? אם הוא עובר ברמזור אדום ,לאן המשטרה שולחת הזמנה לדין? לתיבת דואר של הכפר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכפרים הערבים שאין להם רחובות, יש להם תא דואר. לפי המספר הזה שולחים את המכתבים.

במקרה שלי השליח החזיר את ההזמנה לדין כי טען שנעמן לא גר שם, אך האדון גר בכפר.

אגב גם בקיבוצים אין רחובות, והמכתבים מגיעים ליעדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, טייבה זה לא כפר זו עיר. והיא (יחסית) מסודרת מבחינה בירוקרטית.

ועדיין, כן ככל הנראה יש שם הרבה אנשים בעלי אותו שם שגרים אחד ליד השני (משפחות, חמולות).

ועדיין#2, אם הוא היה מזמין חבילה מעלי אקספרס היא ככל הנראה הייתה מגיעה בקלות אל היעד...

בקיצור, כפי שנאמר פה, הפתרון הוא להביא לבנאדם את הזימון פיזית, על ידי חברה שמתמחה בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ותנצח ייפסקו לטובתך גם הוצאות המשפט ביניהם ביצוע ההמצאה דרך חברה שעיסוקה בכך.

אך כאמור אני חושש יותר איך תגבה את הכסף מאותו ברנש אחרי שתזכה.

ההוצאה לפועל לא כל כך חזקים במגזר

מדינה פח זבל. מעניין אם היה דורס מישהו והורג אותו אז גם אז לא היו מוצאים את הבן אדם. פשוט הפקרות.

מה שמראה שבארץ - החוקים חלים רק על מי שמציית להם.

ויש נתח נכבד באוכלוסיה - שהמדינה פשוט לא יכולה/רוצה להתעסק איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, טייבה זה לא כפר זו עיר. והיא (יחסית) מסודרת מבחינה בירוקרטית.

ועדיין, כן ככל הנראה יש שם הרבה אנשים בעלי אותו שם שגרים אחד ליד השני (משפחות, חמולות).

ועדיין#2, אם הוא היה מזמין חבילה מעלי אקספרס היא ככל הנראה הייתה מגיעה בקלות אל היעד...

בקיצור, כפי שנאמר פה, הפתרון הוא להביא לבנאדם את הזימון פיזית, על ידי חברה שמתמחה בזה.

הענין אם טייבה זו עיר או כפר היא שולית. העיקר שאין להם שמות לרחובות. כאן הקושי באיתור בעל הרכב.

שאלתי כמה אנשים (עו"ד מהמשפחה וכמה חוקרים פרטים). כולם אמרו לי שיהיה לי מאוד קשה לאתר אותו. בנוסף חוקרים פרטים נתנו לי הצעה (שלדעתי גבוה) גבוה ביחס לעבודה: לחפש אותו בטייבה, ולקוות שהוא שם. אם לא שם, יכול להיות שהמחיר יעלה.

לעומת ישה, הבנתי שהסיכוי לקבל את החדר הוצאות המשפט עבור חוקר הפרטי הוא נמוך.

לגבי הדואר: הם שלחו לקראת מועד המשפט עוד מכתב. הדואר ציין שהשליח הגיע לבית והשליח לא מצא את הנעמן. לכן חשבתי שאולי הוא עבר דירה, והמסוף המשטרתי לא מעודכן. גליתי שהוא גר בטייבה. איפה? אלוהים יודע.

החלטתי בשלב הזה לא להמשיך בגלל הוצאות המשפט שיכולות ליפול עלי. ניסיתי לעשות צדק, להביא לדין את העברין. לא הצלחתי. אך אולי חודש הבא אחליט שכן כדאי להתעמת, ולשלם לחוקר פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם מי התיעצת, בעברי שייצגנו חברות ביטוח בהוצאה לפועל, ביצענו המון מסירות בכל היישובים הערבים, טייבה, מזרח ירושלים וכו', גם ללא כתובת מדוייקת במשרד הפנים.

חברות החקירות יודעות את העבודה והם מבצעים מסירה ומחזירים לך תצהיר מסירה חתום ומאומת כדין.

לגבי הוצאות מסירה, בוודאות אם תזכה במשפט תקבל גם את הוצאות המסירה.

לגבי עלויות, אני לא יודע מה העלויות למגזר הפרטי, אולם מסירה למשרד עורך דין עולה בסביבות 150 שקלים. (אם לא הצליחו לבצע מסירה הם לא מחייבים, ככה בכל אופן עובד עם חברת החקירות שאנחנו עבדנו).

ההליך ארוך ומתיש, וגם בסופו של יום לא מובטח כי תצליח לגות את פסק הדין (אבל יתכן מאוד שגם כן תצליח).

תעשה חישוב שלך מה עלויות הנזק ותחליט האם להמשיך או לא.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך לעבודה, הנהג הסעה שהביא אותי למקום העבודה גדל בטייבה. שאלתי אותו על הבחור ואמר שהם אחד העבריינים הגדולים בטייבה. אותו נהג סיפר לי שאביו הסתכסך עם המשפחה על כסף ועד היום לא ראה שקל חזרה. אביו של הנהג פנה למשטרה והם לא עשו כלום.

אמנם יש לי חבר שמשרת בתחנה בטייבה. לפני כל התהליך שאלתי אותו אם הוא מכיר את המשפחה והאם היא עבריינית, טען שלא מכיר.

הנהג אמר לי שאין סיכוי כלשהו שאצליח להוציא כסף מאותו בעל רכב. לכן אם היה לי ספק מבחינה כלכלית, עכשיו בוודאות לא אחתחיל את התהליך מחדש בגלל שסיכוי שאראה כסף הוא נמוך.

בקיצור, סעו בזהירות. זה יותר חשוב מכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת מתי לוותר.

באידיש אומרים

שיהיה לו לתרופות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מהעבודה דרך אותו נהג. החלטתי להראות לו את התאונה. הנהג שהסיע אותי התעצבן ואמר "בכלל חשבתי שאתה צוחק איתי". והוסיף "כדאי לך לקחת עו"ד ולתבוע אותו". שאלתי אותו לגבי מה שהוא אמר קודם, אז הוא טען שהם משפחה גדולה שהיא מלוכלכת, אבל אם בית המשפט יקבע שאני זכאי, הוא ישלם את הכסף.

כמה פעמים הוא חזר שאמר כן כדאי להגיע לתביעה נגדו, ואין לי ממה לפחד. המליץ לחפש משרד חקירות קרוב לטייבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2310 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...