Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בONR כניקוי יבש

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,אתחיל בזה שאני חדש בכל הנושא של הדיטיילינג הזמנתי מאוטוסטור את הבקבוק הנ''ל:http://www.autostore.co.il/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%A8-OPT-NO-RINSE-Wax-32oz.html

או בשמו המקוצר ONR,ורציתי לדעת אם אני יכול לשפוך טיפה חומר(אשמח אם תעזרו לי לי בכמות של החומר)לתוך בקבוק שפריצר וככה לעבור בשיטת הרסס ונגב?

אשמח לדעת לאיזה עוד תכשירים הבקבוק מיועד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני עושה - ואני כבר שנים בעצם מנקה ככה את הרכב.

לוקח מזרק גדול ומושך מתוך הבקבוק של הONR כ30CC ומזריק את זה לתוך בקבוק התזה (שפריצר) של כחצי ליטר ומערבב היטב.

כמובן לפני כל התזה מערבב גם כן.

אם הרכב עם שכבת אבק דקה - התזה של שכבה על כל הרכב, ממתין בערך דקה - מנגב.

לאחר מכן נותן עוד ניגוב עם מגבת פיבר יבשה.

במידה ולאחר השכבה הראשונה הרכב לא יצא נקי, בדרך כלל אחרי השכבה השניה הוא כן - ואז כמובן ניגוב עם מגבת פיבר יבשה.

במידה והרכב מלוכלך.

דלי מים עם סבון ייעודי לרכב (לא חומצת הדרים - שטיפה רגילה) וספוג.

ורק אז נותן שכבה של ONR מדולל.

בד"כ אחרי זה מעבר עם מגבת יבשה והרכב נקי מבריק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה הראשונה שלך - לא מתכון לסווירלים ושריטות על הרכב? מה נסיון שלך כמובן אשמח לשמוע כי גם אני שאלתי על לנקות ככה ודי קטלו פה את הרעיון ( רכב שחור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כמעט רק ב-ONRWW (הירוק). מכניס 2 ליטר מים מזוקקים (קונים בסופר) לתוך דלי, ואז פקק של הבקבוק הקטן של ONRWW - אמור לצאת כ-7.5 מי"ל. עובר מלמעלה פאנל פאנל, עם כפפת מיקרופייבר שעל גבול הטיפטוף ואז ניגוב במיקרופייבר רך.

אני מרוצה מהתוצאות :)

לשימושים נוספים של החומר תציץ בפוסט הבא: http://optimumforums.org/index.php?/topic/63301-onr-definitive-thread/ באתר היצרנים.

תמונות של התוצאות אחרי שאני עובר עם קצת scholl sw20. הרכב בן 6 חודשים, די מלא בסוורלים מהתקופה שלפני הצלילה לעולם הדיטיילינג, ולא עבר פוליש או כל דבר אחר.

ONR_and_SW20_01.jpgONR_and_SW20_02.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון: כשהחומר מדולל נשאר בתוך בקבוק לאורך זמן הוא מאבד מהאפקט ומכח הניקוי שלו (גם מהצבע תוכל להבין בזה)

תשתדל להכין ממנו כמויות רק לאותו יום שאתה משתמש בו

אני לדוגמא משתמש בו לרוב לניקוי לשלשת ולצורך זה אני מכין לא יותר מ15/20ml של חומר מדולל שיספיק לי רק לפעם הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיטה הראשונה שלך - לא מתכון לסווירלים ושריטות על הרכב? מה נסיון שלך כמובן אשמח לשמוע כי גם אני שאלתי על לנקות ככה ודי קטלו פה את הרעיון ( רכב שחור)

...שורה-חדשה

קודם כל בוא נצא מתוך נקודת הנחה שאני רחוק שנות אור מלהיות אחד מהפאנאטים לדיטיילינג ואני יותר אוהב לראות את הרכב שלי "נקי" מאשר "יותר מחדש מהרגע בו ירד מפס הייצור".

סווירלים לא מפריעים לי כל עוד זה לא משהו שרואים אלא אם כן מתקרבים לרכב ומביטים בו עם אור ישיר.

שריטות כן מפריעות לי למשל על חלקי פח אבל לא על פגושים וכך הלאה.

שוב - אם הרכב לא מאוד מלוכלך - ריסוס של חומר מדולל והמתנה של דקה מפריד את רוב האבק מהמתכת ואז אני מנגב בעדינות עם מטלית פיבר גדולה.

לאחר מכן - עובר עם מטלית פיבר יבשה נוספת עם סיבים בינוניים וזה בד"כ מביא לתוצאה שמספקת אותי מאוד.

אני משתדל לא לנגב את הרכב בסיבובים שכן זה מה שבד"כ יוצר את הסווירלים מלחתכילה.

ושוב שוב - אם הרכב כן מלוכלך, אני קודם כל שוטף עם דלי ומי סבון ורק אחרי זה ONR מדולל ורק אחרי זה ניגוב יבש.

זה נשמע משוגע לגמרי למי שקורא את זה ומתחיל דיטיילינג אבל מדובר על פרוצדורה שלוקחת בין 5 ל15 דקות עם התפרעתי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הONR הגיע אליי ממש עכשיו.תקנו אותי במידה ואני טועה,אני לוקח שפריצר של חלונות מרוקן אותו טוב טוב,שופך בפנים פקק של ONR מוסיף מים,מערבב טוב טוב,מתיז על הרכב ונותן לו דקה על הרכב ואז מנגב עם מטלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לבזבז חומר על ניקוי יבש אני פשוט מעדיף לעשות עם דלי ומים (מספיק לי 2 גלון לשטיפת כל הרכב וגם אזנשאר עוד מלא חומר נקי בדלי) וזהו, יוצא הרבה הרבה יותר נקי ובטוח לשימוש. על 2 גלון חומר אתה כולה צריך לשים אאונס אחד של ONR. 2 גלון יותר מדי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון: כשהחומר מדולל נשאר בתוך בקבוק לאורך זמן הוא מאבד מהאפקט ומכח הניקוי שלו (גם מהצבע תוכל להבין בזה)

תשתדל להכין ממנו כמויות רק לאותו יום שאתה משתמש בו

אני לדוגמא משתמש בו לרוב לניקוי לשלשת ולצורך זה אני מכין לא יותר מ15/20ml של חומר מדולל שיספיק לי רק לפעם הזאת

מצרף את שאלתי ותשובתו של סוכן Opt בנושא

Screenshot_20170520-053007.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה ONR שמאבד מצבעו, גם אצלי זה קרה ואפילו הריח נעלם, עקב חוק שימור החומר אומר שכולו עדיין בבקבוק, אבל האם הוא עושה את אותה העבודה? זה אני לא יודע :-P

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2530 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...