Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית HU

RIEGER_TUNING
שימו לב! השרשור הזה בן 6989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין לקנות מכשיר HU ויש לי כמה שאלות, שבעלי הניסיון והידע יוכלו או לפחות ינסו לעזור לי :

קודם כל אתחיל במה שאני דורש מה-HU שיהיה :

* אמין\עמיד

* תצוגה יפה ומרשימה

* איכותי מבחינת סאונד

* שיהיה של מותג מוכר

* מחיר נוח שתואם לתקציב

* עדיפות לקריאת MP3 (לא חובה..)

התקציב שיש לי הוא בסביבות 1000- (אני יודע שזה דיי מעט) , אבל כאמור ברגע שהמכשיר יותר זול אפשר לרכוש רמקולים בעודף

( הרמקולים שבאוטו הינם רמקולים מקוריים מהחברה-שומעים בסדר אבל תמיד יש מקום לשיפור) .

ברגע שאני אקבל תמונה פחות או יותר על מספר דגמים כך גם אני אוכל להסתכל על מחירים.

שאלה נוספת היא מהיכן כדאי לרכוש HU מהאינטנט או מחנות ? מה החסרונות והיתרונות בכל צד...??

-כמו כן , יש בידי אפשרות לרכוש מהדיוטי-פרי HU האם זה ישתלם לי יותר מאשר פה בארץ?

שאלה נוספת שברשותי היא על ההתקנה של הHU, האוטו שלי (יותר נכון של ההורים) הוא שברולט קוואליר,

ולמי שמכיר קיים באוטו רדיו-טייפ של החברה כלומר צריך לפרק; האם זה דורש התקנה מיוחדת מאשר רכב ללא ?

מצטער על כל השאלות, פשוט רציתי לכסות הכל בהודעה אחת.

תודה רבה לכל העוזרים והעונים..... טל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה לך מכשיר פחות או יותר בתקציב שלך לא חושב שתמצא משהו יותר טוב של יצרן אחר בתקציב הזה:http://www.audionet.co.il/details.asp?id=504&lead_id=&look=

בקשר להתקנה כמו שאני יודע בקווליר לא צריכה להיות בעיה להתקין את המכשיר אם אתה מבין אפילו קצת בחשמל לא חושב שתהיה לך העיה להתקין אותו הרדיו דיסק כולל הוראות מפורטות.באנטרנט זה תמיד יותר זול מאשר בחנות אבל אם אתה לא מתקין לבד אז עלות התקנה היא בסביבות ה50 שקלים לא כל כך נורא.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת התעניינתי בו....

קורא MP3

קורא צרובים

עוצמה 4*50

תומך CD-TEXT

אני לא חושב שצריך עוד משהו.

המחיר שלו בדיוטי-פרי הוא 129$ ...כלומר 554 ש"ח שזה סכום סביר.

עכשיו השאלה איך המכשיר עצמו....האם למישהו יש אותו ויכול להגיד מניסיון .....

והאם יש מכשירים באותה רמה פחות או יותר שעולים פחות, או מכשירים שעולים יותר ועולים על המכשיר ברמה....זה מה שאני צריך לדעת לפני הקנייה.

אנצל את ההודעה לעוד משהו.....

אם אכן אני אקנה מכשיר שעולה בסביבות 550-700 ישאר כסף לרמקולים....

על איזה רמקולים כדאי ללכת....יש פיוניר 240W ושל 330W וכל מיני סדרות......

אני מחפש רמקול שיתן עוצמה מכובדת אבל ישמור על סאונד נקי.....המלצות לרמקולים יתקבלו בברכה.

בבקשה לכל מי שמבין שיגיב...תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...